Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. zafira

    zafira New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φανταστικές οι τελευταίες παράγραφοι !!! Μράβο !!
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    70ο μέρος

    «Νομίζω ότι κατάλαβα», είπε η Μαρία και οι δύο μαζί κατευθύνθηκαν για την κουζίνα, αφού πρώτα άλλαξαν ρούχα. Η Αφροδίτη φόρεσε μία φόρμα με αθλητικά παπούτσια, ενώ η Μαρία δανείστηκε ένα παντελόνι τζιν από τη φίλη της, ένα πουλόβερ και ένα ζευγάρι δερμάτινες μαύρες μπότες και αφού ντύθηκε κατέβηκε στο σαλόνι όπου βρήκε την Αφροδίτη να κάθεται στον καναπέ μαζί με τον Βίκτωρα. Έκατσε στην πολυθρόνα απεναντί τους και άναψε ένα τσιγάρο.

    «Βίκτωρα ετοίμασε το τραπέζι και βάλε και ένα πιάτο και για σένα», είπε η Αφροδίτη. Ο Βίκτωρας σηκώθηκε από τον καναπέ και ετοίμασε το φαγητό. Η Μαρία κάπνιζε το τσιγάρο της και ρώτησε την Αφροδίτη. «Τώρα καταλαβαίνω όλα όσα μου είπες προηγουμένως. Χρειάζεται και η αγάπη», είπε για να την διακόψει ο Βίκτωρας. «Το φαγητό είναι έτοιμο. Ελάτε να φάμε».

    Οι δύο τους σηκώθηκαν και κάθισαν στο τραπέζι. Ο Βίκτωρας σέρβιρε και κάθισε και αυτός με την σειρά του για να φάει μαζί με τις ΑΦΕΝΤΡΕΣ που τώρα δεν ήταν τίποτα περισσότερο από την γυναίκα που αγαπούσε και την φίλη της. «Δεν μου λες Βίκτωρα», τον ρώτησε η Μαρία, «πως σου φάνηκα σαν ΑΦΕΝΤΡΑ;»Ο Βίκτωρας κοίταξε την Αφροδίτη η οποία του έγνεψε καταφατικά για να απαντήσει. «Κοίτα να δεις Μαρία. Αν και πιστεύω πως ήταν η πρώτη σου φορά ήσουν πολύ καλή. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ήθελες να το κάνεις αυτό που έκανες;» Η απάντηση ήρθε από την Αφροδίτη.

    «Όλες οι γυναίκες έχουν μέσα τους μία δόση σαδισμού. Απλά περιμένουν την κατάλληλη στιγμή για να την βγάλουν προς τα έξω. Από την στιγμή που η Μαρία δέχθηκε να κάνει την ΑΦΕΝΤΡΑ το έκανε. Είμαι σίγουρη πως θα το απολαύσει τόσο αυτή όσο και ο Γιώργος.» Τον λόγο στη συνέχεια πήρε και πάλι ο Βίκτωρας ο οποίος ζήτησε από την Μαρία να μην πει τίποτα στον Γιώργο για τα όσα έλαβαν χώρα σήμερα.

    «Αυτό εννοείται», απάντησε η Αφροδίτη. «Πάντως, ο Γιώργος θα το μάθει πολύ σύντομα αφού έχουμε κανονίσει με την Μαρία κάποια στιγμή να μας υπηρετήσετε και οι δύο μαζί. Βέβαια για να γίνει αυτό θα πρέπει πρώτα η Μαρία να διδάξει καλά τον Γιώργο. Συμφωνείς Μαρία μου;»

    «Φυσικά», απάντησε η Μαρία η οποία σηκώθηκε από το τραπέζι και πήγε στο σαλόνι για να σηκώσει το κινητό της που χτυπούσε. Στην άλλη γραμμή ήταν ο Γιώργος.

    …συνεχίζεται.
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    71ο μέρος

    «Που είσαι αγάπη μου; Λείπεις όλη την ημέρα και ανησύχησα;» Ρώτησε ο Γιώργος από την άλλη γραμμή του τηλεφώνου για να απαντήσει η Μαρία. «Είχα έρθει σε μία φίλη μου και είχαμε μία πολύ σοβαρή συζήτηση. Σε λίγο θα φύγω και θα έρθω στο σπίτι. Αλήθεια, έχεις κανονίσει τίποτα για το βράδυ;» Η απάντηση του Γιώργου ήταν αρνητική και η Μαρία είπε. «Ωραία. Σε λίγο θα έρθω στο σπίτι. Θυμάσαι τι μου ζήτησες πριν λίγο καιρό; Αποφάσισα να ανταποκριθώ στο αίτημα σου. Θα τα πούμε σύντομα», του είπε και έκλεισε το τηλέφωνο.

    Κατευθύνθηκε στην κουζίνα και αφού φίλησε την Αφροδίτη και άπλωσε το χέρι της στον Βίκτωρα για να το φιλήσει με την σειρά του έφυγε από το σπίτι αφού πρώτα πήρε μαζί της τα πράγματα της. Η ώρα είχε πάει 10 το βράδυ όταν έφτασε στο σπίτι του Γιώργου. Άνοιξε την πόρτα του διαμερίσματος και μπήκε στο σαλόνι. Ο Γιώργος ήταν στο μπάνιο. «Μωρό μου γύρισα. Τι κάνεις;» «Είμαι στο μπάνιο. Κάνω ένα ντους και σου έρχομαι», απάντησε ο Γιώργος. Η Μαρία κάθισε στον καναπέ και άναψε ένα τσιγάρο. Μετά από λίγο βγήκε και ο Γιώργος από το μπάνιο φορώντας το μπουρνούζι του.

    Κάθισε δίπλα στην Μαρία και άναψε και αυτός ένα τσιγάρο. Η Μαρία φορούσε τα ρούχα της Αφροδίτης αλλά ο φίλος της δεν κατάλαβε την διαφορά. «Πως ήταν η μέρα σου;» ρώτησε ο Γιώργος. «Σου είπα πως πήγα σε μία φίλη μου και συζητήσαμε κάποια πράγματα. Εσύ τι έκανες;» «Τίποτα το ιδιαίτερο. Πήγα στην δουλειά και μετά βγήκα έξω για φαγητό με κάτι συναδέλφους. Μετά γύρισα στο γραφείο για λίγο και τώρα είμαι εδώ μαζί σου», της είπε και χαμογέλασε πονηρά.

    Η Μαρία σηκώθηκε από τον καναπέ και στήθηκε όρθια μπροστά του. «Θέλεις να παίξουμε ένα παιχνίδι;» τον ρώτησε. Ο Γιώργος απάντησε καταφατικά. «Είσαι σίγουρος;» τον ξαναρώτησε. «Ναι», είπε ο Γιώργος. «Πολύ καλά λοιπόν. Αλλά να ξέρεις κάτι. Εσύ μου ζήτησες να παίξουμε αυτό το παιχνίδι. Θέλω να σε προειδοποιήσω. Αν ξεκινήσουμε αυτό το παιχνίδι θα το συνεχίζουμε μόνο κάθε φορά που θα το θέλω εγώ. Φυσικά εσύ δεν θα μπορείς να μου το αρνηθείς όποτε σου το ζητάω ενώ εγώ θα έχω αυτό το δικαίωμα. Για αυτό τον λόγο σε ρωτάω για τελευταία φορά. Είσαι σίγουρος;» Η απάντηση του Γιώργου ήταν για ακόμη μία φορά θετική.

    …συνεχίζεται.
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αχα!!για να δούμε... 
    αλλά βρε παιδί μου,με το σταγονόμετρο?? 
     
  6. sin22

    sin22 New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    sinexise file
     
  7. zafira

    zafira New Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    go on !!!
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Διάβασα τα πρώτα 30 μέρη περίπου και τα τελευταία 4-5. Αν και για μένα είναι αρκετά υπερβολική όσον αφορά κάποια από αυτά που διάβασα (αλλά βέβαια ο καθένας έχει τα γούστα του), έχει μέσα της το κλίμα του μυστηρίου για αυτή την γυναίκα την Αφροδίτη, που πράγματι σου δίνει το έρεισμα να θέλεις να διαβάσεις την συνέχεια. Και αυτό το κλίμα του μυστηρίου είναι θεικό από μόνο του, ειδικά όταν το ζεις.

    Η ιστορία βέβαια είναι φανταστική όμως βοηθιέται πολύ από το γεγονός ότι ο Βίκτωρ είναι πλούσιος και γόνος εφοπλιστικής οικογένειας οπότε και το περιθώριο για ανοίγματα είναι μεγάλο.   Τώρα το αν η Αφροδίτη θα συνέχιζε με κάποιον μεσοαστό ή και της εργατικής τάξης από το Μπουρνάζι, που ούτε μεζονέτες στην Βούλα θα της παρείχε ούτε κάποια από τα υπόλοιπα (πχ πιστωτικές) είναι κάτι προς συζήτηση (εκτός αν η Αφροδίτη γνωρίζοντας την οικονομική κατάσταση του άλλου, συμβιβαζόταν με λιγότερα. Πώωωωωωωςςςς????   Βέβαια της έτυχε λίρα εκατό, να την κλοτσήσει?) Ας μην πλατιάζω άλλο στις ταξικές διαφορές, μα και μένα το μάτι μου εκεί έπεσε.

    Πολύ ωραία η ιστορία σου frendy όπως και η πένα σου, που από ότι είδα έγινε και στόχος αντιγραφής από επιτήδειους σε άλλο site. Keep going!
     
  9. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Συνέχισε τη καλή δουλειά frendy!
    Πάρα πολύ καλός όπως πάντα.
     
  10. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    frendy μας έλειψες!!!
     
  11. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    ςραια συνεχισε
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ένα έχω να πω. Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε, ο fredy κάνει μια εξαιρετική θεώρηση του σκλάβου και της Αφέντρας. Και περνά πολύ ωραία και διδαχτικά σε κάποιους νοήματα. Μόνο μια ένσταση: Συνμπεντεσεμιτη ανέλυσε λίγο τον χαρακτήρα σου.