Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    31ο μέρος

    Ο ΣΚΛΑΒΟΣ γυάλισε στην κυριολεξία το πιατάκι του σκύλου, αν και δεν είχε καμία απολύτως όρεξη να φάει καθώς πονούσε σε όλο του το κορμί, αλλά η σκέψη και μόνο να άφηνε κάτι που να μην το φάει και η αντίδραση της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του δεν του άφηνε περιθώρια για κάτι άλλο. Γνώριζε άλλωστε πολύ καλά πως αν δεν έκανε αυτό που του είπε η Αφροδίτη το μαρτύριο του θα συνεχίζονταν για πολλή ώρα ακόμη.

    «Λοιπόν, σήμερα εγώ περασα υπέροχα, ελπίζω να το απόλαυσες και εσύ», είπε η Αφροδίτη στον Βίκτωρα. «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ». «Πολύ ωραία, αλλά για να με ευχαριστήσεις ξέρεις πολύ καλά τι πρέπει να κάνεις. Γονάτισε και έλα να μου γλύψεις τις μπότες», του είπε η Αφροδίτη και κατευθύνθηκε στον θρόνο της.

    Ο Βίκτωρας πλησίασε και άρχισε να γλύφει με μανία τις μπότες της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του. Ο πούτσος του άρχισε και πάλι να μεγαλώνει και φυσικά αυτό δεν πέρασε απαρατήρητο από την Αφροδίτη. «Τι βλέπω; Εχουμε καύλες αγοράκι μου; Δεν σου είπα πως σήμερα δεν θα σου επιτρέψω να χύσεις ούτε μία φορα; Δεν πιστεύω να έρθεις σε οργασμό χωρίς να σου δώσω την άδεια μου;» του είπε η ΑΦΕΝΤΡΑ και ως εκ του θαύματος ο Βίκτωρας σταμάτησε να τις γλύφει τις μπότες.

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ τσαντίστηκε. «Τι νομίζεις ότι κάνεις άχρηστο γουρούνι; Σου είπα εγώ να σταματήσεις την λατρεία προς τις μπότες μου;»
    «Δεν μπορώ άλλο ΑΦΕΝΤΡΑ μου. Αν συνεχίσω πιστεύω πως θα χύσω και θα σας αναγκάσω να με τιμωρήσετε και πάλι. Δεν αντέχω άλλο. ΕΛΕΟΣ».

    «Είσαι τυχερός που μου έφτιαξες την διάθεση. Πες μου ειλικρινα. Θέλεις να χύσεις;»
    «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ»
    «Με οποιονδήποτε τρόπο;»
    «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ»
    «Πολύ καλά λοιπόν».

    …συνεχίζεται.
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    32ο μέρος

    Η Αφροδίτη σηκώθηκε από τον θρόνο της και έφερε την μάσκα την οποία τοποθέτησε στο κεφάλι του Βίκτωρα. Το απόλυτο σκοτάδι. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ δεν έβλεπε τίποτα και σαν να μην έφτανε αυτό με δυσκολία κατάφερνε να ανασάνει καθώς η ΑΦΕΝΤΡΑ του του είχε κλείσει και το φερμουάρ από το στόμα της μάσκας και ήταν υποχρεωμένος να αναπνέει από κάτι μικρές τρύπες που βρισκόνταν στο ύψος της μύτης του.

    «Κάθισε στα τέσσερα και τέντωσε προς τα έξω τον κώλο σου», τον πρόσταξε η ΑΦΕΝΤΡΑ. Ο Βίκτωρα υπάκουσε και πίστευε πως η Αφροδίτη θα άρχιζε και πάλι να τον μαστιγώνει. Όμως για ακόμη μία φορά έκανε λάθος. Η ΑΦΕΝΤΡΑ τον πλησίασε από πίσω και άρχισε να βάζει τα δαχτυλά της μέσα στην κωλότρυπα του, αφού προηγουμένως είχε αλείψει τα δερμάτινα γάντια της με βαζελίνη. «Σου αρέσει;» τον ρώτησε. «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ», της απάντησε. «Ναι αλλά δεν βλέπω να καυλώνεις», του είπε και του έχωσε στον κώλο έναν τεράστιο δονητή.

    Για πρώτη φορά στην ζωή του ο Βίκτωρας αν και του παραβίαζαν την πίσω πόρτα του άρχισε να καυλώνει. Δεν μπορούσε να πιστέψει αυτό που του συνέβαινε. Πριν ακόμη το καταλάβει είχε έρθει σε οργασμό. «ΑΦΕΝΤΡΑ μου μου επιτρέπεται να χύσω;», ρώτησε την Αφροδίτη και ήλπιζε πως θα του έδινε την αδειά της για να αποφύγει τα χειρότερα.
    «Τέλος πάντων, χύσε και βλέπουμε». Το καυτό υγρό που είχε συσσωρευτεί στους αδένες του καθ’ όλη την διάρκεια του session πετάχτηκε έξω. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ βρέθηκε στον 7ο ουρανό.

    Η Αφροδίτη του έβγαλε την μάσκα και του είπε να κοιτάξει το χάλι που είχε δημιουργήσει στο πάτωμα του δωματίου. «Βλέπεις τι έκανες. Σκύψε και γλύψτα όλα, να μην μείνει τίποτα στο πάτωμα και μόλις τελειώσεις έλα δίπλα στην κρεβατοκάμαρα μου. Εγώ πάω να κάνω ένα μπάνιο. Ακόμη δεν έχω τελειώσει μαζί σου».

    …συνεχίζεται.
     
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    33ο μέρος

    Ο Βίκτωρας έμεινε να γλύφει το πάτωμα μέχρι να το γυαλίσει τελείως. Αλλωστε δεν ήθελε σε καμία περίπτωση η ΑΦΕΝΤΡΑ του να γυρίσει να επιθεωρήσει τον χώρο και να μην έχει κάνει τέλεια δουλειά. Όταν πλέον ήταν σίγουρος πως δεν είχε μείνει το παραμικρό στο πάτωμα πήγε στην κρεβατοκάμαρα, πάντα γονατιστός, για να συναντήσει την γυναίκα που είχε καταφέρει μέσα σε λίγες ημέρες να τον κάνει το απόλυτο υποχείριο της.

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ δεν είχε επιστρέψει από το μπάνιο και ο ΣΚΛΑΒΟΣ της έμεινε γονατιστός και την περίμενε. Η ώρα περνούσε αλλά η Αφροδίτη δεν επεστρεψε στο δωμάτιο. Ο Βίκτωρας δεν ήξερε τι να κάνει. Είχε περάσει περίπου μια ώρα αλλά η Αφροδίτη πουθενά. Τελικά ο Βίκτωρας πήρε την μεγάλη απόφαση και κατέβηκε στον πρώτο όροφο για να δει τι συμβαίνει. Το απόλυτο σκοτάδι. Πουθενά δεν υπήρχε φως και η Αφροδίτη ήταν άφαντη.

    Τον έζωσαν τα φίδια. «Μα τι μπορεί να συμβαίνει; Άνοιξε η Γη και την κατάπιε». Σηκώθηκε όρθιος και άναψε τα φώτα. Τίποτα. Το μάτι του είδε επάνω στο πάσο της κουζίνας όρθιο έναν φάκελο. Πήγε και με τρεμάμενα χέρια τον άνοιξε.

    «ΣΚΛΑΒΕ. Θέλω να σου τονίσω το γεγονός πως σήμερα πέρασα πολύ καλά μαζί σου και εσύ παίρνεις άριστα σε ότι αφορά την συμπεριφορά σου απέναντι ΜΟΥ, απέναντι στην ΑΦΕΝΤΡΑ ΣΟΥ. Δεν ξέρω αν θα ξανασυναντηθούμε στο μέλλον καθώς μου έτυχε κάτι πολύ σοβαρό. Ήσουν από τους καλύτερους ΣΚΛΑΒΟΥΣ που έχω εκπαιδεύσει αν και δεν μου δόθηκε η ευκαιρία να σε εκπαιδεύσω για πολύ μεγάλο διάστημα. Ίσως όμως κάπου, κάποτε να ξαναβρεθούμε. Μην τολμήσεις να με πάρεις τηλέφωνο. Αν χρειαστεί θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σου. Σου έχω αφήσει την πιστωτική σου κάρτα μέσα στον φάκελο που ήταν το γράμμα που διαβάζεις. Ελπίζω πλέον η συμπεριφορά σου απέναντι στις γυναίκες να έχει αλλάξει. Πρέπει να καταλάβεις πως αν δεν υπήρχαμε εμείς δεν θα υπήρχατε ούτε και εσείς».

    Η ΑΦΕΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ



    «Δεν γίνεται να τελείωσαν όλα τόσο απότομα», μονολογούσε ο Βίκτωρας μόλις τελείωσε το διάβασμα και ξέσπασε σε λυγμούς, λυγμούς όχι πόνου αλλά απώλειας…

    …συνεχίζεται.
     
  4. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Φωσκολική συνέχεια μεν...., αλλα εξακολουθώ να αναμένω με περίεργη διάθεση.
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ..θέλω να μαθω πως θα τελειωσει..συνεχισε..
     
  6. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    34ο μέρος

    Δύο μήνες αργότερα

    Ο Βίκτωρας ήταν στο γραφείο του. Τα πράγματα δεν πήγαιναν καθόλου καλά καθώς ο πατέρας του είχε υποστεί ένα βαρύ εγκεφαλικό επεισόδιο και βρισκόνταν φυτό στο νοσοκομείο. Οι γιατροί δεν του είχαν δώσει καμιά ελπίδα να επανέλθει και πλέον περίμενε το μοιραίο. Πλέον διοικούσε μόνος του την εταιρία και είναι αλήθεια πως δεν μπορούσε να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις της δουλειάς. Είχε αποφασίσει να πουλήσει την εταιρία, άλλωστε τα λεφτά που θα έπαιρνε θα εξασφάλιζαν το μέλλον πολλών γενεών. Βρίσκονταν στις τελικές διαπραγματεύσεις και η πώληση της εταιρίας του ήταν θέμα λίγων ημερών και τελικά πραγματοποιήθηκε.

    Αν και είχαν περάσει 2 μήνες από την τελευταία βραδιά που είχε συναντήσει την ΑΦΕΝΤΡΑ του δεν μπορούσε να την βγάλει ποτέ από το μυαλό του. Είχε μετακομίσει στην μεζονέτα στην Βούλα και σχεδόν κάθε βράδυ κοιμόνταν γυμνός στο πάτωμα μπροστά από τον θρόνο της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του. Το κενό που του είχε αφήσει η Αφροδίτη ήταν δυσαναπλήρωτο. Δεν είχε πειράξει τίποτα από τα πράγματα της καθώς η ελπίδα πως κάποτε η ΑΦΕΝΤΡΑ του θα επέστρεφε δεν είχε σβήσει ποτέ. Δεν είχε ξαναπάει με γυναίκα από τότε.

    Πλησίαζαν τα Χριστούγεννα. Παντού έβλεπες χαμογελαστά πρόσωπα αλλά ο Βίκτωρας, αν και είχε πουλήσει την εταιρία του ήταν δυστυχισμένος. Παντού στον δρόμο νόμιζε ότι έβλεπε την ΑΦΕΝΤΡΑ του. Οι περισσότερες γυναίκες την συγκεκριμένη εποχή φορούσαν μπότες και δεν ήταν λίγες οι φορές που είχε πιάσει τον εαυτό του να χαζεύει τις μπότες των γυναικών και να αισθάνεται πως ερεθίζεται. Ο κολλητός του ο Γιώργος προσπαθούσε να καταλάβει τι του συμβαίνει αλλά δεν του έλεγε τίποτα. Τον πίεζε να βγουν έξω και να το κάψουν αλλά δεν είχε όρεξη για τίποτα.

    Τελικά, μετά από πολλές πιέσεις κατάφερε να τον πείσει. Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς και είχαν αποφασίσει να μαζευτούν στο σπίτι του Γιώργου για να υποδεχθούν το νέο έτος. Κατά τις 11 το βράδυ χτύπησε το κουδούνι. Ο Γιώργος είχε πει στον Βίκτωρα πως θα έρχονταν το κορίτσι του η Μαρία, με μία φίλη της την οποία δεν είχε γνωρίσει ποτέ και της οποίας δεν ήξερε ούτε το όνομα. «Αυτές θα είναι», είπε στον Βίκτωρα και πήγε να ανοίξει την πόρτα. Στο κατώφλι φάνηκε η Μαρία, αλλά η φίλη της δεν ήταν μαζί της.

    …συνεχίζεται.
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    35ο μέρος

    «Πού είναι η φίλη σου για την οποία μας έλεγες;», ρώτησε ο Γιώργος για να απαντήσει η Μαρία. «Της έτυχε μία δουλειά. Μου είπε πως ελπίζει να καταφέρει να είναι εδώ πριν αλλάξει ο χρόνος».
    «Μα καλά. Την γνωρίζεις τόσο καιρό και δεν μου έχεις πει ακόμη το όνομα της», είπε ο Γιώργος. «Μα δεν με ρώτησες ποτέ. Αφροδίτη την λένε», απάντησε η Μαρία και ο Βίκτωρας πετάχτηκε από την θέση του σαν να τον χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα.

    «Καλά ρε φίλε τι έπαθες; Είσαι καλά;», ρώτησε ο Γιώργος τον Βίκτωρα. «Καλά είμαι. Απλά κάτι σκεφτόμουν και …», απάντησε ο Βίκτωρας. «Και πως είναι αυτή η φίλη σου;», ρώτησε ο Γιώργος την Μαρία. «Είναι πολύ όμορφη κοπέλα. Μελαχρινή, ψηλή και με πολύ ωραίο σώμα. Πρόσφατα κάτι της είχε τύχει και είχε εξαφανιστεί, αλλά τώρα είναι όλα ΟΚ. Μάλιστα μου είπε πως θα ήθελε να βρει κάποιον για να περνάει καλά», είπε και κοίταξε με νόημα τον Βίκτωρα.

    Ο Βίκτωρας δεν αντέδρασε και σκέφτονταν πως είναι σχεδόν αδύνατο να μιλάει για την δική του Αφροδίτη, την ΑΦΕΝΤΡΑ του. Άλλωστε το μυστήριο θα έληγε σύντομα αν τελικά η φίλη της Μαρίας κατάφερνε να εμφανιστεί. «Της έχεις μιλήσει ποτέ για τον Βίκτωρα;» ρώτησε ο Γιώργος την κοπελιά του. «Όχι. Γιατί θα έπρεπε;» απάντησε η Μαρία η οποία γνώριζε πολύ καλά πως ο Βίκτωρας είχε πληγώσει πολλές φορές διάφορες γυναίκες στο παρελθόν, ένα παρελθόν όμως που έπαψε να υφίσταται από την βραδιά και μετά που γνώρισε την ΑΦΕΝΤΡΑ του.

    Η ώρα πλησίαζε 12 όταν χτύπησε και πάλι το κουδούνι της πόρτας. «Αυτή θα είναι», είπε η Μαρία και έσπευσε να ανοίξει την πόρτα. Στο κατώφλι φάνηκε ΑΥΤΗ. Ήταν η Αφροδίτη, η ΑΦΕΝΤΡΑ του Βίκτωρα. Ο τελευταίος έμεινε στήλη άλατος. Ο Γιώργος, ο οποίος φυσικά δεν ήξερε τίποτα για αυτά που είχαν συμβεί στο παρελθόν έσπευσε να υποδεχθεί την φιλοξενούμενη του και να την συστήσει στον Βίκτωρα, αφού πρώτα την γνώρισε ο ίδιος.

    «Από εδώ ο φίλος μου ο Βίκτωρας. Αυτή είναι η Αφροδίτη», είπε στον Βίκτωρα. Οι δυό τους έμειναν να κοιτάζονται μέχρι ο Βίκτωρας να απλώσει το χέρι του για να φιλήσει το χέρι της ΑΦΕΝΤΡΑΣ του.

    …συνεχίζεται.
     
  8. dim2525

    dim2525 New Member

    Πολυ ωραια η ιστορια σου fredy.Ελπιζουμε να εχει και συνεχεια
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ..για να δουμε το τελος..φανταζομαι οτι δεν αργει..
     
  10. dim2525

    dim2525 New Member

    Οντως για να δουμε το τελος.Εχει καθυστερησει παντως να γραψει την συνεχεια.Περιμενουμε με αγωνια την συνεχεια
     
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Αλήθεια βρε frendy τι έγινε;;

    Αρρώστησε κανένας απ'τους πρωταγωνιστές;
    Μήπως τσακώθηκαν οι συντελεστές της σειράς μεταξύ τους (όπως σε όλες τις πετυχημένες σειρές που σέβονται τον εαυτό τους).

    Έλα βρε συνεχισέ το ... και εμείς για εσένα στο hollywood θα σε στείλουμε να το κάνεις ταινία..!!
     
  12. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    36ο μέρος

    Αφού κάθησαν όλοι μαζί στον γωνιακό καναπέ στο σαλόνι του Γιώργου, ο οικοδεσπότης προσπάθησε να σπάσει τον …πάγο ανάμεσα στον Βίκτωρα και την Αφροδίτη. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ δεν διανοήθηκε σε καμία στιγμή από την ώρα που είχε φτάσει στο σπίτι του κολλητού του η ΑΦΕΝΤΡΑ του να της μιλήσει αν και κάθονταν ο ένας δίπλα στον άλλο. «Μα καλά ρε Βίκτωρα το αμίλητο νερό ήπιες. Γιατί δεν μιλάς καθόλου στην όμορφη φίλη της Μαρίας;» Τίποτα, σαν να μην άκουσε τον φίλο του. Ο Βίκτωρας και μόνο στην ιδέα όπως δίπλα του κάθονταν η Αφροδίτη είχε καυλώσει. Δεν ήξερε τι έπρεπε να κάνει. Μήπως η ΑΦΕΝΤΡΑ του δεν είχε πλέον κανένα σκοπό να ξανά ασχοληθεί μαζί του. Άλλωστε είχαν περάσει δύο μήνες από την τελευταία φορά που είχαν συναντηθεί.

    «Ρε φιλαράκι σου μιλάω. Που ταξιδεύεις;», τον ξαναρώτησε ο Γιώργος για να απαντήσει τελικά ο Βίκτωρας. «Να μωρέ δεν αισθάνομαι και πολύ καλά. Μάλλον έχω πιει πολύ και ζαλίζομαι».
    «Τότε κάτι θα πρέπει να κάνουμε για αυτό», είπε η Αφροδίτη και ο Βίκτωρας τινάχτηκε από τη θέση του. Η ΑΦΕΝΤΡΑ σηκώθηκε από τον καναπέ και έκανε νόημα στην Μαρία. «Μαράκι πάμε στην κουζίνα να φτιάξουμε καφέδες. Άλλωστε νομίζω πως η νύχτα θα κρατήσει πολύ απόψε», είπε και κοίταξε με νόημα τον ΣΚΛΑΒΟ της.

    Η ώρα της αλλαγής του χρόνου πλησίαζε, μένανε κάτι λιγότερο από πέντε λεπτά και ο Γιώργος άρπαξε από το χέρι την Μαρία. «Μα καλά αγάπη μου σε λίγο αλλάζει ο χρόνος αφήστε τους καφέδες για του …χρόνου», της είπε και όλοι, πλην του Βίκτωρα, ξέσπασαν σε γέλια. «Δεν σου άρεσε το αστείο του φίλου σου;», τον ρώτησε η Αφροδίτη που ξανακάθισε στον καναπέ. «Και βέβαια μου άρεσε», απάντησε με τρεμάμενη φωνή ο Βίκτωρας. «Και τότε γιατί δεν γελάς; Μήπως δεν αισθάνεσαι άνετα που είμαι μαζί σας;», ξαναρώτησε η Αφροδίτη, αλλά δεν πρόλαβε να πάρει απάντηση καθώς ο Γιώργος είχε αρχίσει ήδη την αντίστροφη μέτρηση.

    «10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 Χρόνια Πολλά. Ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος», φώναξε και έσπευσε να φιλήσει στο στόμα την Μαρία. Στη συνέχεια φιλήθηκε με την Αφροδίτη και με τον Βίκτωρα. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ φίλησε σταυρωτά την Μαρία και στη συνέχεια η Αφροδίτη τον φίλησε στο μάγουλο, για να την φιλήσει και αυτός. «Χρόνια Πολλά. Σου εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να σου δώσει πολλά περισσότερα από τον προηγούμενο», του είπε. Ο Βίκτωρας τότε σκέφτηκε πως αυτή ήταν η πρώτη φορά που φιλούσε την ΑΦΕΝΤΡΑ του. «Επίσης», της είπε.

    …συνεχίζεται.

    Συγγνώμη για την καθυστέρηση
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2007