Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    37ο μέρος

    Η Μαρία και η Αφροδίτη μετά από λίγο σηκώθηκαν και πήγαν στην κουζίνα για να φτιάξουν καφέδες. Ο Γιώργος έμεινε μόνος του με τον Βίκτωρα. «Καλά ρε φίλε τι έχεις πάθει; Εσύ πριν λίγους μήνες δεν άφηνες θηλυκό που να μην του την πέσεις και σήμερα έχεις δίπλα σου αυτό το θεϊκό πλάσμα και δεν κάνεις τίποτα. Ανησυχώ για σένα. Κάτι δεν πάει καλά», είπε ο Γιώργος στον Βίκτωρα για να του απαντήσει. «Με γνωρίζεις από μικρό παιδί. Απλά δεν είμαι σε καλή φάση τον τελευταίο καιρό. Κάτι μου είχε τύχει πριν δύο μήνες για το οποίο δεν σου είχα μιλήσει. Σου υπόσχομαι πως με την πρώτη ευκαιρία θα σου τα πω και ίσως τότε να με καταλάβεις», του είπε ο Βίκτωρας.

    Στο μεταξύ η Αφροδίτη με την Μαρία είχαν μία άλλου είδους συζήτηση. «Πως σου φαίνεται ο Γιώργος;», ρώτησε η Μαρία την Αφροδιτη. «Πολύ καλό παιδί φαίνεται. Δεν πιστεύω να σου κάνει κόλπα;», της είπε η Αφροδίτη για να πάρει την απάντηση της. «Μπα. Τον έχω φέρει με τα νερά μου. Δεν μου φέρνει ποτέ αντίρρηση σε τίποτα», της απάντησε η Μαρία. «Θέλεις να τους κάνουμε μία πλάκα για να δούμε αντιδράσεις;», πρότεινε η Αφροδίτη.
    Μ: Τι πλάκα
    Α: Θα τους βάλουμε στους καφέδες αντί για ζάχαρη αλάτι. Θέλω να δω πως θα αντιδράσουν.
    Μ: Ναι πλάκα θα έχει αλλά πιστεύω πως ο Βίκτωρας θα μας βάλει τις φωνές.
    Α: Πας στοίχημα πως δεν πρόκειται να πεί τίποτα. Αρκεί να του πεις πως τους καφέδες τους έφτιαξα εγώ. Αλλά αν δεν πει τίποτα δεν θέλω να μαρτυρήσεις στον Γιώργο πως του βάλαμε και του Βίκτωρα αλάτι. Πάντως είμαι σίγουρη πως ο Γιώργος θα αντιδράσει.
    Μ: Και τι στοίχημα θα βάλουμε.
    Α: Αν κερδίσω το στοίχημα θα μου υποσχεθείς πως θα βάλεις τον Γιώργο να γονατίσει μπροστά σου και να σου φιλήσει τις μπότες. Αλήθεια του το έχεις ζητήσει ποτέ;
    Μ: Όχι
    Α: Νομίζεις πως θα δεχθεί να το κάνει
    Μ: Δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να δεχθεί
    Α: Πιστεύεις πως θα τσαντιστεί
    Μ: Δεν ξέρω αλλά δεν έχουμε να χάσουμε και τίποτα. Και τι θα γίνει αν κερδίσω εγώ το στοίχημα;
    Α: Αν κερδίσεις εσύ το στοίχημα θα υποχρεώσω εγώ τον Βίκτωρα να μου φιλήσει τις μπότες.
    Μ: (Γέλια). Αυτό δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ αγάπη μου. Ο Βίκτωρας είναι πολύ σκληρός άνδρας και αν του πεις να κάνει τέτοιο πράγμα μαύρο φίδι που σε έφαγε.

    Η Αφροδίτη χαμογέλασε και είπε στην Μαρία. «Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να κερδίσεις το στοίχημα και έτσι δεν θα έχεις την ευκαιρία να δεις τον Βίκτωρα να γονατίζει και να φιλάει τις μπότες μίας γυναίκας».

    Τα κορίτσια πήγαν στο σαλόνι και σέρβιραν τους καφέδες στους άνδρες της παρέας. Η Αφροδίτη άφησε στο τραπέζι τον δικό της καφέ και έδωσε στον Βίκτωρα τον δικό του. Το ίδιο έκανε και η Μαρία.

    …συνεχίζεται.
     
  2. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

  3. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Ρε μας κρατάς σε αγωνία!!!! ΣΥΝΕΧΙΣΕ!!! Τι θα γίνει θέλω να μάθω. Είναι σα να με υποχρεώνει κάποιος να διαβάσω ένα βιβλίο μία σελίδα όποτε...
    Ελπίζω να βρείς χρόνο.
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    38ο μέρος

    «Επιτέλους», είπε ο Γιώργος και πήρε το φλιτζάνι στο χέρι του για να πιει τον καφέ. Με την πρώτη γουλιά έφτυσε το ζουμί από το στόμα του και αγριοκοίταξε την Μαρία. «Μα καλά τι έκανες; Θέλεις να μας δηλητηριάσεις; Αλάτι έβαλες στον καφέ γαμώ το κέρατο μου». Η Αφροδίτη έβαλε τα γέλια και η Μαρία κοκκίνισε από ντροπή. «Ρε Βίκτωρα αυτές μας κοροϊδεύουν», είπε στον φίλο του για να πάρει την απάντηση της Αφροδίτης.

    «Μου φαίνεται πως δεν είσαι καλά. Τι έχει ο καφές μία χαρά είναι. Αλλωστε εγώ τον έφτιαξα με τα χεράκια μου και δεν έβαλα αλάτι. Ζάχαρη έβαλα. Για δοκίμασε και εσύ Βίκτωρα να μας πεις. Άλλωστε ξέρω πολύ καλά τι κάνω». Ο Βίκτωρας ήπιε καφέ και δεν είπε τίποτα. Η Μαρία ξαφνισμένη τον ρώτησε. «Λοιπόν Βίκτωρα. Έχει τίποτα ο καφές σου;» «Όχι», απάντησε ο Βίκτωρας. «Μία χαρά είναι!»
    «Για δοκίμασε και εσύ από τον καφέ του Βίκτωρα», παρότρυνε τον Γιώργο η Αφροδίτη.

    «Δεν θα με τρελάνετε εσείς», είπε ο Γιώργος και πήρε τον καφέ του Βίκτωρα για να πιει. «Μα καλά ρε μαλάκα είσαι τρελός; Αυτός ο καφές έχει αλάτι μέσα και εσύ λες πως είναι καλός. Πάει δεν πάει καλά ο κόσμος. Μου φαίνεται πως τρελάθηκες». Η Αφροδίτη σηκώθηκε από τον καναπέ και πλησίασε τον Γιώργο. Του έριξε ένα χαστούκι και του είπε. «Νομίζω πως θα πρέπει να ζητήσεις συγγνώμη από την Μαρία. Δεν είναι δυνατόν όλοι να λέμε πως οι καφέδες είναι καλοί και εσύ να με κατηγορείς πως σου έβαλα αλάτι. Δεν νομίζω πως είναι σωστή η συμπεριφορά σου τόσο απέναντι σε εμένα όσο και στην Μαρία».

    Ο Γιώργος φανερά εκνευρισμένος σηκώθηκε από τον καναπέ και είπε στην Μαρία. «Μωρό μου δεν θα με βγάλετε τρελό. Ξέρω πολύ καλά πως ο καφές είχε μέσα αλάτι και ότι και να λέτε εσείς δεν μπορείτε να με μεταπείσετε. Αν θέλετε να παίξετε μαζί μας πείτε το μου. Θα σας ακολουθήσω στο παιχνίδι σας».

    …συνεχίζεται.
     
  5. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Μας έχουν λέιψει οι τακτικές ανανεώσεις της ιστορίας σου!
    Να είσαι καλά!
     
  6. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Να'σαι καλά frendy με τη σειρά που μας χαρίζεις.
    Ελπίζω να αρχήσουμε πάλι να διαβάζουμε πιό συχνα συνέχειες σου.
    Είμαστε πολλοί που θα χαρούμε με αυτό.
     
  7. misunderstood

    misunderstood New Member

    frendy σε ευχαριστουμε για την υπεροχη ιστορία σου... ανυπομονω για τη συνέχεια
     
  8. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

  9. slaveonios

    slaveonios New Member

    αναμενουμε με αγωνι την συναιχεια.......
     
  10. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    39ο μέρος

    «Πολύ καλά λοιπόν», είπε η Αφροδίτη και εξήγησε σε όλους για το στοίχημα που είχαν βάλει με την Μαρία και το οποίο φυσικά κέρδισε η ΑΦΕΝΤΡΑ. «Και τι ακριβώς κέρδισες;», ρώτησε ο Βίκτωρας. «Αυτό θα σου το πει η Μαρία», του απάντησε η Αφροδίτη. Η Μαρία δεν μιλούσε καθόλου. Ήξερε πολύ καλά πως έγινε ρόμπα μπροστά στην καλύτερη φίλη της. Όλα έδειχναν πως σε καμία περίπτωση δεν είχε φέρει στα νερά της τον Γιώργο όπως ισχυριζόντανε συνέχεια. «Πες Μαρία τι πρέπει να κάνει ο Γιώργος», την παρότρυνε η Αφροδίτη, αλλά η Μαρία δεν είπε κουβέντα.

    «Πες μου Μαρία». Της είπε ο Γιώργος. «Θα πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει αυτό το παιχνίδι». Η Μαρία κοίταξε την Αφροδίτη η οποία ήταν καθισμένη δίπλα στον Βίκτωρα, ο οποίος δεν είχε μιλήσει καθόλου. «Αγάπη μου θα πρέπει να μου ζητήσεις συγγνώμη και να μου φιλήσεις τις μπότες», είπε στον Γιώργο. Ο τελευταίος σηκώθηκε για ακόμη μία φορά από τον καναπέ και είπε στην Μαρία. «Τι μαλακίες είναι αυτές. Μου φαίνεται πως έχετε τρελαθεί τελείως. Αλήθεια πιστεύεις πως θα με αναγκάσεις να σου φιλήσω τις μπότες; Και τι είμαι εγώ. Κανένας μαλάκας που θα κάνω ότι μου πεις;»

    «Αυτά μας τα έχουν πει και άλλοι», πήρε τον λόγο η Αφροδίτη. «Αλλά τώρα μας παρακαλάνε να τους αφήνουμε να μας φιλάνε τις μπότες και οτιδήποτε άλλο θέλουμε εμείς». Ένα ρίγος διαπέρασε τον Βίκτωρα. Ήξερε πολύ καλά πως για αυτόν χτυπούσε η καμπάνα. «Και τι σε κάνει να πιστεύεις πως πιστεύω λέξη από όσα μου λες;» της είπε με ειρωνικό ύφος ο Γιώργος για να πάρει την απάντηση της. «Μπορώ να σου το αποδείξω όποτε και όπου θες».
    «Τώρα», της είπε ο Γιώργος. «Αν μπορείς να το αποδείξεις τώρα τότε και εγώ σου υπόσχομαι ότι θα φιλήσω τις μπότες της Μαρίας».

    «Πολύ καλά», του είπε η Αφροδίτη και σηκώθηκε από τον καναπέ για να κάτσει όρθια στη μέση του σαλονιού. Έκανε νεύμα με το χέρι της στην Μαρία να την ακολουθήσει και η τελευταία πήγε και στάθηκε όρθια δίπλα στην φίλη της. Η Αφροδίτη έδειξε με τον δείκτη του χεριού της τις μπότες της και το μόνο που είπε ήταν… «δεν θα ξημερωθούμε εδώ. Γονάτισε και έλα να μου φιλήσεις τις μπότες ΣΚΛΑΒΕ, αλλιώς θα πρέπει να με ξεχάσεις για πάντα».

    …συνεχίζεται.
     
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Άντε να δούμε το σήριαλ να αποκτά πάλι το παλιό καλό του ενδιαφέρον...!

    frendy ελπίζω και εύχομαι να έχεις το χρόνο για τακτικές συνέχειες..!
     
  12. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member