Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεμινισμος και bdsm...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος karamel, στις 14 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Paus

    Paus New Member

    Πού να δεις τι "κατάλληλη αντιμετώπιση" έχω εγώ για σεξίσταρους κακοποιητές σαν και του λόγου σου.
     
  2. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Ωραία έρχεσαι στα λόγια μου δηλαδή, με απειλείς με βία. Έγινα κατανοητός επιτέλους!
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Νομίζω πως εάν λέγατε αυτά που λέτε εδώ σε κάποια κοπέλα έξω, την ίδια ατάκα θα σας έλεγε. Οπότε μια χαρά το βρίσκω το παράδειγμα
     
  4. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δεύτερος που μου επιτέθηκε, ελάτε παιδιά άλλοι 14 πασιφιστές μου έμειναν να ξεμπροστιάσω.
     
  5. bluesky

    bluesky Regular Member

    Από όσο γνωρίζω δε με ξερεις.Τα συμπεράσματα σου λοιπόν είναι αυθαίρετα. Από κει και πέρα η διαφορά μας δεν είναι με πόσους συναναναστρεφομαστε αλλά στις επιλογές μας,οι οποίες μας καθορίζουν.
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    Dont feed the attention seeking troll
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Μααααλιστα...
     
  8. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Είπε αυτός που πετάχτηκε σε ξένο θέμα για να πάρει λίγο προσοχή το προφιλ του.
     
  9. bluesky

    bluesky Regular Member

    Αυτό που κάνεις είναι παιδιαστικοΠροκαλείς τους άλλους για να τους φτάσεις στα όρια τους και μετά να πεις:"Να θέλετε να με σπάσετε στο ξύλο" και να επιβεβαιωθείς.
     
    Last edited: 19 Φεβρουαρίου 2021
  10. sapfw

    sapfw out of order Contributor

     
     
  11. bluesky

    bluesky Regular Member

    Ειναι Παρασκευή και έχει ήλιο.. Δουλεύουμε και κάτι πρέπει να κάνουμε να περάσει η ώρα.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτό το σκηνικό έχει μείνει, πολύ χαίρομαι  
    Όσο για το ελέφαντας, τόσο κόπο έκαμνα να χάσω 35 κιλά