Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεμινισμος και bdsm...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος karamel, στις 14 Φεβρουαρίου 2021.

  1. karamel

    karamel Don't bother! I won't.


    Λέμε εμείς τα άμοιρα υ... Ακούσατε καμία απάντηση από Κ που να μην την φτιάξατε μόνες;
     
  2. bluesky

    bluesky Regular Member

    Δεν είχα ακριβώς στο μυαλό μου να μην υπάρχουν όρια εξαρχής. Ίσως ήταν λάθος μου που δε διευκρίνησα πως χρειάζεται χρόνος και το κατάλληλο άτομο.
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Το λέω κι από προσωπική εμπειρία.
     
  4. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Για το forum λέω...σε αυτό και μόνο αναφέρομαι...
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Η κάθε υποτακτική ανήκει στον Κυρίαρχο που της αξίζει.
    Οι Κυρίαρχοι δεν χαρακτηρίζονται από το νταηλίκι, άλλα πράγματα τους χαρακτηρίζουν.
    Αυτά τα άλλα τα αντιλαμβάνονται οι υποτακτικές.
    Όποιες ψάχνουν νταηλίκια απέναντι τους, αδυνατούν διακρίνουν τον Κυρίαρχο.
    Δεν θα τον βρουν ποτέ, γιατί κοιτάζουν λάθος.
     
  6. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Κατά παράδοξο τρόπο θα συμφωνήσω μαζί σας. Αλλά και πάλι δεν μου απαντάτε στο ερώτημα μου. Πολύ θα χαιρόμουν έναν Κ να απαντάει...θα επέμβαινα..ναι γιατί...
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Γνωρίζω τρία υπό που πήραν πτυχία/μεταπτυχιακά επειδή έτρωγαν μερικές στα πωπουδακια, και ένα από αυτά, μετακόμισε με τον Κ του, και ναι άλλαξε δουλειά για να είναι στην ίδια πόλη και μαζί Του.   γιατί είναι τόσο περίεργο; Οι σχέσεις αυτές είναι ανθρώπινες, και γίνονται ανθρωπενια πράγματα  
     
  8. karamel

    karamel Don't bother! I won't.


    Αναφερόμαστε σε άλλα παραδείγματα Σαπφώ..δες την αρχική μου ερώτηση...γλυκύτατη η απάντηση σου αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό...
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ανθρωπενια

     
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τιμή μου να με μπερδεύεις με την @sapfw αλλά εγώ κι η σκλαβιά είμαστε και κοιτάμε η μια την άλλη με περιέργεια  
     
  11. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    αχ σορρυ βρε αγάπη...κατά παραδρομήν...είναι το avatar έχετε και οι δυο ασπρόμαυρα..συγγνώμη...ακόμα προσαρμόζομαι...
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Και γιατί να το κάνει;
    Αυτά τα πράγματα μπορείτε να τα κουβεντιάσετε με τον Κύριο σας.
    Αν δεν έχετε Κύριο, θα τα ρωτήσετε όταν βρείτε.
    Το πιθανότερο είναι ότι αν ταιριάξετε με κάποιον κυριαρχικό, όλα αυτά τα ερωτήματα δεν θα υπάρχουν.