Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ Γαργάλημα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Gargaliesai, στις 7 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tickling_jim85

    tickling_jim85 New Member

    Καλησπέρα κι από μένα. Μεγάλος φαν, κυρίως να μου το κάνουν. Δεν είμαστε πολλοί, αλλά είμαστε καλοί.  
     
  2. falak

    falak New Member

  3. Mrtickle26

    Mrtickle26 New Member

    Ναι δυστυχώς είμαστε πολύ λίγοι στην Ελλάδα
     
  4. tickling_jim85

    tickling_jim85 New Member

    Από προσωπική εμπειρία και στο εξωτερικό επικρατεί παρόμοιο κλίμα.
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Πως το εννοείτε το «λίγοι»; Εμένα πάντως μου έχει τυχει, σε όλα τα play να υπάρχει βασανιστήριο γαργαλήματος, τύπου 100%  .

    Αν εννοείτε να κάνουν μόνο αυτό, ναι είναι λίγοι. Αν εννοείτε να είναι μια από τις τεχνικές σε μια σκηνή, η μικρή εμπειρία μου  δεν είναι καθόλου λίγοι.

    Εκτός κι αν τους τραβάω επειδή είμαι τόσο επιρρεπής να υποφέρω με το γαργάλημα  .
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    δεν είναι φετίχ, είναι βασανιστήριο. ειδικά αν είσαι 5 ετών  
     
  7. tickling_jim85

    tickling_jim85 New Member

    Προσωπικά δεν έχω εμπειρία από σέσιον με πολλά φετίχ/πρακτικές, οπότε σε πιστεύω. Γενικά δεν έχω συναντήσει πολλούς ανθρώπους που όπως λες το έχουν ως το κύριο φετίχ τους. Κατά τ'άλλα σίγουρα αν υποφέρεις τόσο είναι δύσκολο να αντισταθεί ο άλλος, είτε τον τρελαίνει είτε όχι.   Ελπίζω τουλάχιστον να σου ήταν ευχάριστο!

    Χαχα, κοίτα, για μένα οτιδήποτε εμπεριέχει πόνο δεν μπορεί να είναι φετίχ, αλλά στο θέμα των κινκ ισχύει πιο πολύ απ'οπουδήποτε αλλού ο νόμος της κολοκυθόπιτας.
     
  8. downfoot

    downfoot New Member

    Που γίνονται αυτά ρε παιδιά, να έρθω και γω να σε γαργαλησω?
     
  9. Mr.Dee

    Mr.Dee New Member

    Ελπίζω να υπάρχει κόσμος εν έτη 2023
     
  10. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member


    Κι εγώ το ελπίζω, αλλά μάλλον ελάχιστοι είμαστε ..
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Σιγά βρε ελάχιστε  
     
  12. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member

    Χαχχχαχα!! Μου λείψατε δεσποινίς Brt