Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ Γαργάλημα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Gargaliesai, στις 7 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    τι να σε κάνω. Με διαφημίζεις στα events, και μπλέκουμε.   Πολλοί έχουν μωρέ το γαργάλημα. Απλά δεν το έχουν αποκλειστικά.  
     
  2. Papapahehhe

    Papapahehhe Tickling Lover

    Εγω παντως θεωρω πως στην πλειοψηφια τους αυτοι ειναι αντρες. Μπορει να υπαρχουν και γυναικες, απλως δεν το εκδηλωνουν με τον ιδιο τροπο.
     
  3. Mr.Dee

    Mr.Dee New Member

    Δεν έχεις και άδικο ας ελπίσουμε μέσα σε αυτό το φόρουμ οι γυναίκες να είναι πιο ανοιχτές με τα φετίχ τους και να μην ντρέπονται
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Μμμμ ναι, ντρέπεται κι η ντροπή με εμάς εδώ…
     
  5. Papapahehhe

    Papapahehhe Tickling Lover

    Δεν νομιζω τουλαχιστον εδω μεσα να ντρεπεται κανεις να μιλησει για τα φετιχ του, ειδικα αν ειναι σαν το συγκεκριμενο.
     
  6. downfoot

    downfoot New Member

    Καλημέρα σας, πάντως και εγώ που δεν έχω εμπειρίες στο γαργαλητο και στο BDSM γενικότερα, από ιντερνετικές αναζητήσεις και μόνο δεν μπορώ να πω ότι υπάρχει στο προσκήνιο το γαργαλητο
     
  7. giwrgakhs

    giwrgakhs New Member

    Πάντως θα ηθελα να δοκιμάσω γαργαλητό… ωραία εμπειρία θα είναι, ειδικά στα γεννητικά
     
  8. footbill

    footbill New Member

    Είναι η καλύτερη εμπειρία αυτό που λές.
     
  9. giwrgakhs

    giwrgakhs New Member

    Αναλαμβάνεις;
     
  10. Pessimistic Tickler

    Pessimistic Tickler Conservative Straight Male Master

    Καιρός να αναστηθεί το φόρουμ του γαργαλοφετίχ! Εγώ προσωπικά δεν έχω καμία σχετική εμπειρία. Αν κάποιος/α από εδώ έχει θα χαιρόμουν πολύ να τη μοιραστεί!
     
     
  11. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member

    Το ωραιότερο φετίχ .. Η επιδεξιότητα του tickler είναι βασικό προαπαιτούμενο συστατικό του
     
  12. DreamMD

    DreamMD Premium Member

    Το αγαπημένο μου φετίχ, από την εφηβεία κι όλας. Έχω δοκιμάσει μια φορά σαν ler, και ποτέ σαν lee που θα ήθελα πολύ. Δυστυχώς έχω δυσκολευτεί πολύ να βρω μια παρτενέρ που είναι η φάση της