Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος domiR@ndo, στις 16 Νοεμβρίου 2006.

  1. amira

    amira Regular Member

    Καλέ μου, αφου είναι να βάλεις την καημενή την σκλάβα να κάνει ολα αυτα, βάλε και μερικά πιασίματα βάλε και κανα ρελέ για να κάνει και καμία προπονησούλα το κορίτσι..  
     
  2. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Πιθανώτατα δεν το διατύπωσα σωστά. Εννοούσα την χρήση της σκλάβας της αφέντρας, για λόγους καθαρά επίδειξης νέας τεχνικής.

    Πάντως, άν κάποτε ένοιωθα έτοιμος για να μάθω εγώ νέες τεχνικές σε μπάκντόορ εμπειρείeς, αν μου αρέσες σε εμφάνιση και στύλ, ίσως να ένοιωθα άνετα στα χέρια σου και ού μόνον  


    Αμίρα, δεν πάμε για αναρρίχηση. Για ένα καλό submissive bond and fuck πάμε.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Πρόσεχε μη σκίσεις το παντελόνι σου στην προσπάθεια σου να αναρριχηθείς προς τα Μένα.

    Και με την ευκαιρια αυτη domiR@ndo, θα σου συνιστουσα να αλλαξεις το status που εχεις δηλωσει απο Master σε switch...
    Θα ηταν πιο ειλικρινες και ξεκαθαρο.
    Το να δηλωνεις Master και να γραφεις:
    ...Ε, δεν πολυταιριαζει με το status που δηλωνεις.
    ....Κατα τα αλλα μια χαρα τα βρισκω!!!
     
  4. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Σαν νέος που είμαι στον χώρο, διατηρώ το διακαίωμα να κάνω και κάποια μικρολαθάκια διατύπωσης. Πάντως, το στάτους θα μείνει ώς έχει, γιατί αυτή τη στιγμή έτσι έχουν τα πράγματα. Στο μέλλον, βλέπουμε και κάνουμε.  

    Την καλημέρα Μου.  
     
  5. female

    female Contributor


    Συνεχίζοντας μια ένδοξη παράδοση του Dolmance, τολμώ να επισυνάψω μια παλιά, vanilla εκδοχή ...αεροπλανικών - τίποτα περίεργο ή kinky, απλά, έτσι για να θυμόμαστε και να συγκρίνουμε πόσο έχει εξελιχθεί η τεχνολογία...

    Fragonard - Η κούνια

     
  6. Ένας απίστευτα ερωτικός πίνακας
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Τα bold δικα μου για να τονισω αυτα τα "μικρολαθακια" διατυπωσης σου που σου εγραψα κι Εγω!
    Κανε βεβαια οπως νομιζεις!  
    Απλα στο προτεινα για... την ταξη.
     

    Εχεις και την δικη Μου Καλημερα
     
     
  8. domiR@ndo

    domiR@ndo New Member

    Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Ωραίος πίνακας, αλλά Εγώ είχα κάτι τέτοιο στο νού Μου  
     
  9. month

    month Regular Member

    Στυλ υψηλού επιπέδου, όχι βλακείες!!
     
  10. female

    female Contributor



    Προσωπικά είχα ήδη αντιληφθεί το concept. Αν έχεις άφθονο ελεύθερο χρόνο, γούστα είναι αυτά... Καλή διασκέδαση!

    Για το βιντεάκι σου ως τσόντα, δεν θα εκφράσω άποψη. Τσόντα, πάντως. Αν λείπει το ανάλογο συναίσθημα, θα έλεγα οτι είναι απλώς "Much Ado About Nothing". Είμαι βεβαιότατη οτι η συντριπτική πλειοψηφία θα διαφωνήσει μαζί μου.

     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Εγω λεω μηπως ειναι πιο βολικο ΕΤΣΙ...?
     
    ...λεω μηπως!!
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φετίχ! Στοματικό στο αέρα

    Νέος στον χώρο και Μάστερ είναι οξύμωρο έχει δίκηο η SM_Art_Lady από κει και πέρα δικό σου θέμα.

    Κι εγώ έχω πάει για trekking σε μονοπάτια τύπου Α, αλλά δε λέω τον εαυτό μου ορειβάτη  

    Καλή αρχή πάντως, χαίρομαι που έχεις δει με κέφι το όλο θέμα.

    Συμφωνώ μαζί σου. Αλλά ανέκαθεν ήμουν μειοψηφία ...