Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχολίστα, αυτή η μάστιγα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος iolanda, στις 25 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Εντάξει να ανοίξω τα πόδια μου αλλά πειράζει να τα ακουμπήσω στα δύο τραπεζάκια-σκλαβους που έχω εδώ ευκαιρους;
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    1. όχι
    2. ναι
    3. ναι
    4. μποθ
    5. πολλάκις, συχνά
    6. ιδιαιτέρως
    7. κίουι
    8. ναι
    9. ναι
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Ένα ταλέντο σε αυτό το έχεις πάντως
     
  4. iolanda

    iolanda Contributor

    Wow!!!
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πρόκειται ου μην περί παραδόσεως, αλλά και η απουσία της συνιστά αγορανομικήν παράβασιν και κατάγωρον παραβίασιν των δικαιωμάτων του καταναλωτού...

     
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Α θα γινω κι εγω λισταρχος.

    Αλλα επειδη δεν εχω τη διαβοητη λιστα θα φτιαξω θκιαμ.

    Θα βαλω προσυμπληρωμενους βαθμους σκορπια απο 1 εως 10 και θα στελνω να μου συμπληρωνουν οποια φετιχ γουσταρουν δθπλα απο καθε βαθμο.
    Ετσι θα ειναι μακραν πιο χρησιμη, ασχετα αν μερικες τη συμπληρωνουν μουρμουριζοντας λιστοπαναγιες.
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτή είναι λίστα τρίτης εθνικής κατηγορίας και βγάλε...
    Εν προκειμένω μια αντίστοιχη πρωτοκλασάτη θα πήγαινε κάπως έτσι...

    • Τι ρύζι βάζεις στα σουτζουκάκια...
    Ÿ• Πώς βάζεις τα μακαρόνια στο παστίτσιο...
    • Τι βούτυρο βάνεις στο γαλακτομπούρεκο...
    • Γράψε τέσσερεις παραλλαγές των γεμιστών αναλόγως τρόπου παρασκευής και γέμισης
    • Σε ποιες πρώτες υλες και γιατί είσαι δυσανεκτικιά...
    • Πλήθος, μέγεθος, κατανομή αυγών για ένα πακέτο 500 γρ. σπαγγέτι.
    • Γράψε τέσσερεις μαρινάδες για προβατίνα αναλόγως εποχής
    • Πόσο μοσχοκάρυδο για ένα κιλό πουρέ...
     
  8. Aliki

    Aliki airetiko

    Η λίστα έρχεται με διάφορες μορφές. Τα βαριά χαρτιά τη στέλνουν συνημμένη στο mail. Τα πιο συγκαταβατικα στο διάλογο ανά λίγες κουβέντες πετάνε κ μια ερώτηση από τη λίστα, βγάζοντας στο τέλος τα πορίσματα τους κ δίνοντας τα αποτελέσματα του τεστ που ανεξάρτητα αριθμού πάντα είναι τα ιδανικά.
    Η απλή ερώτηση της χρησιμότητας της στη διαδρομή της γνωριμίας και του σκοπού της απευθυνσης της λίστας σε διάφορα πρόσωπα, φέρνει μειδιαμα και στα δύο μέρη. Σημάδι της ασυμβατότητας που κακό δεν είναι, αλλά δε κρύβεται κιόλας.
    Προσωπικά νιώθω άβολα και θυμώνω που αντί να διαβάζω τι θέλει ο Άλλος, ψάχνω να βρω από το 0 έως 5 πόσο απολαμβάνω να απαντάω σε μια λίστα δυνητικών ή παρελθόντων φετιχοκαταστάσεων...
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Έχω άγνωστες στάσεις.
     
  10. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Αυτές οι λίστες επιτελούν πολύ περισσότερους σκοπούς, από αυτούς που μπορεί, να γίνουν αντιληπτοί, από μια επιφανειακή, φευγαλέα και επιπόλαια ανάλυση τους.
    Ακόμα και στην περίπτωση που δεν απαντηθούν καθόλου!
     
    Last edited: 25 Φεβρουαρίου 2021
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εγώ πάλι θα πρωτοτυπήσω. 
    Σε ξένο φόρουμ όχι ελληνικό.
    Μου έχουν ζητήσει λίστα με φετίχ μου..να δουν λέει αν συμπίπτουν τα φετίχ μας.
    Άγνωστοι μεταξύ μας...σε πρώτη επικοινωνία.
    Ήμουν σε φάση τι λίστα για ψώνια θα πάμε 
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Λοιπόν.... Ανακάλυψα πως κάποιος μου έστειλε και εμένα πριν από χρόνια μια τέτοια λίστα και ζητούσε επίμονα να απαντήσω στις ερωτήσεις του με βαθμό από το ένα έως το δέκα. Μόλις πήρε τις απαντήσεις του δεν του ξαναμιλησα