Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχολίστα, αυτή η μάστιγα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος iolanda, στις 25 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Church of the flying spaghetti monster.
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    πάντα έλεγα πως η προβατίνα είναι φετίχ  
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Σατανιστικη αιρεση.
    Ντουζλαμας για το απολωλος ποιμνιο.
    Ερχεται και Τσικνοπεμπτη, βοηθεια μας.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ΔυστυχΆ δια πάντα ενδιαφερόμενο, είναι χάσιμο χρόνου, διότι στηρίζονται εξ αντικειμένου σε μονομερείς ερμηνείες, που στην καλύτερη περίπτωση επιστρέφουν αφασικές αποκρίσεις, λόγω ελλείψεως σταθμίσεως έρματος...
    Η εργαλειακή χρήση τους είναι χαμηλότερη και από την ανταλλαγή σε αυτοκόλλητα, τάπες και τέτχοια, που συνηθίζουν τα μπομπίρια όταν έχουν κάτι διπλό, οπότε κατ' αναλογίαν, σε αυτό το επίπεδο, λειτουργούν ελλειπτικώς, με χιλιάδες "θέματα" χρήζοντα μελλοντικής διευκρίνισης, στην σπανιότατη περίπτωση που "παίξει" κάτι, προς δόξαν του "σε δουλειά να βρισκόμαστε" και του "ουδεμία σχέση" με του βιρίκουκου....
    Σε κάθε περίπτωση όμως, χατίρια δεν χαλάμε... Περσέβερανς ο ντέ.., αφού...
     
  5. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Εμάς, το κοινό, μας ενδιαφέρει αν μετά την ανάγνωση των απαντήσεων, αυτός σας ξαναμίλησε!  
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ...είσαι νινί ακόμα, είσαι νινί ακόμα... λαλαλα ώπα ντιριντάχτα...
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μόνο μου απάντησε;; Ξετρελάθηκε μαζί μου  
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Το ακτινίδιο είναι άκρως ακατάλληλο για την προβατίνα. Σαχλιάζει το κρέας.
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Μόνο για κοντοσούβλι.
    Στα παϊδάκια ποτέ.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Η λίστα υπάρχει και σε αυτό το φόρουμ από το 2016 εδώ ένα μέρος της.
     
    Last edited: 26 Φεβρουαρίου 2021
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Έλα ομολόγησε, του είπες ότι μαρινάρεις την προβατίνα μόνον με Chanel No5... 
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν και κατά κανόνα δεν έχει και πολύ νόημα να απαντάμε σε έρευνα ικανοποίησης καταναλωτή από την Κουκουρούκου...
    Οι μονομερείς ερμηνείες έχουν ενίοτε εξαιρετικό ενδιαφέρον αφού μιλάνε πάρα πολύ εύγλωττα για τον ερμηνευτή.
    Παραδέχομαι ότι η αρέσκεια μου για κάτι τέτοιο αγγίζει τα όρια του φετίχ, ωστόσο έχω ήδη ομολογήσει πως η αγαπημένη μου ασχολία είναι να παρατηρώ ανθρώπους στο τραίνο. Και αμαρτία ομολογημένη κλπ