Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχ με νοικοκυρουλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μα γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε    
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @bumblebee σου ζητω συγνωμη για την εξελιξη του νηματος, απλα νιωθω την αναγκη να καταθεσω μια φωτογραφια μου. Εργαζομενη νοικοκυρα, ευχαριστω


     
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    είσαι βλαμμένο τρολλ πάντως!! στα ελληνικά πεθαίνεις την ορθογραφία, και στα greeklish ολόσωστος!!
     
  4. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    nai swsta to parathreis sta greeklish grafw KAI pio grhgora...opws to exw hdh ekshghsei einai giati sta 100 mnmata ta 99 ta kanw gia th douleia mou kai gia ta sites
     
  5. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    αλλα εδώ δια νομου(.......................)απαγορευονται
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σ'αφήνουν στην δουλειά να γράφεις γρεεκλις γαμάτοοοο

    τι δουλειά κάνεις;
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    @kostasmaster δε μου λες το μπουτι τοχεις ξυρισμενο γιατι δεν βλεπω καλα τη φωτο... ο φαιαρ παντως να ξερεις τα θελει ολα γυαλι!!! εμενα ολο για χαλαουα με στελνει
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  9. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    στη δικη μου επιχειρηση κανω μονον ότι θελω εγω,αλλα ναι και στις άλλες θυγατρικες μας ναι τους αφήνουμε να γραφουν γκρικλις.η εθνικοφροσυνη και η αγαπη για την πατριδα δεν βρίσκετε στο τι τυπο γραφης χρησιμοποιει ο καθενας.αλλου βρίσκετε(παντως οοοοοχι στην κινα-ναζιμ χικμετ/θανος μικρουτσικος).καλη μερα καλη κυριακη
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    γάμα βρε τη γραμματέα σου τότε μη σκας!! ή βρες μια γραμματεα στις θυγατρικές!!!
     
  11. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    την γαμαω ρε συ-δεν είναι όμως σαν τις γυναικες εδώ μεσα (σε ψυχολογια νοοτροπια και ζητουμενο) η γραμματεας που εχω.και οσες φορες προσπαθησα να την '''φτιαξω'''δεν γρηκαει,αρα παμε για άλλες...
     
  12. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    δεν σου πετυχε το lazer???