Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλη απο συμφερον!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 24 Ιουλίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Μιρελλα εχεις ακριβως οτι δεν εχω και ισως το αντιθετο ... καποτε πρεπει να τα πουμε .. θα εχει ενδιαφερον ....
    λοιπον κανενως αντρα η φιλια δεν θα μου στοιχιζε αν την εχανα ... ποτε μα ποτε δεν ειχα κανενα ενδιαφερον .. και ισως γι αυτο ποτε δεν μπορεσα να μιλησω για μεγαλες και βαθιες φιλιες ... ειδα ομως και τους αλλους που μιλησαν τι μουτζες εφαγαν ...
    Μυστικα δεν εχω .. μιλαω σε οποιον γνωρισω για ολα οσα εκεινη την στιγμη με απασχολουν... Εσυ επιλεγεις και ταυτοχρονα τοποθετεις ψηλοτερα αυτους που θα εμπιστευτεις ...
    Βασικα μακαρι για μια φορα να νιωσω την ενταση που εχεις νιωσει εσυ ... εστω και απο απογοητευση .. κατι την εκανε δυνατη .. και σε μενα αυτο ειναι αγνωστο .
    Πως να λυπηθω για οσα σου συνεβησαν αμα σε ζηλευω ;
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ασχετα απο στατους και εντελως ανθρωπινα με ζηλευεις????????????????
    Εμενα??????????????????????????????????
    Μην με ζηλευεις Ισνογκουντ μου μην το κανεις γιατι ΔΕΝ ξερεις.
    Ενα θα σου πω μονο.
    Για μενα δεν υπαρχει ησυχια, δεν περνα δευτερολεπτο χωρις αγχος, μια ζωη μαχομαι απο παιδι εναντιον των ανεγκεφαλων αυτης της γης, και ιδου, οι παιδικοι μου φιλοι οταν η μεταμορφωση μου αρχισε, οχι απο δικη μου επιλογη, αλλα απο την επιλογη της ιδιας της φυσης, μου γυρισαν την πλατη, δεν ηθελαν να εκτεθουν, τι θα ελεγε ο κοσμος????
    Ο καλλιτερος παιδικος μου φιλος οταν στην γιορτη του με ο,τι οικονομιες ειχα του αγορασα στα 13 μου μια φωτογραφικη μηχανη Lubitel με την οποια ειχε εμμονη και παθος, με αποκαλεσε καπιταλιστρια και μου εφερε ως παραδειγμα οτι εκεινος σαν κομμουνιστης πηγαινε στο θεατρο με τις σαγιοναρες, κατι που εγω ουτε καν να το φανταστω μπορουσα.
    Ναι εζησα εντονη ζωη, στα 25 μου ειχα κανει ζωη και τρελλες που ουτε ενας 80 χρονων δεν τις εχει κανει, ομως τι αποκομισα??????
    Μονη μου ημουν και μονη μου ειμαι.
    Σε καμμια περιπτωση η εντονη ερωτικη ζωη, οι δυνατες συγκινησεις, οι εκαστοτε "εραστες" δεν θα ερθουν να μου κρατησουν συντροφια την ωρα που μεσα μου ουρλιαζω, "Θεε μου ειμαι μονη"!
    Λοιπον???? Με ζηλευεις ακομη????
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Δεν νομίζω ότι ήταν φίλη σου από συμφέρον αλλά από φόβο. Σε φοβόταν... (και μη ρωτήσεις γιατί)
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Φιλη απο συμφερον!

    ρε Μιρελακι με συγκινεις... μη λες οτι εισαι μονη, εχεις εμας που σε αγαπαμε τοσο πολυ...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Φιλη απο συμφερον!


    Ναι αυτο το ξερω και σας ευχαριστω για αυτο.
    Αυτο για εμενα αξιζει ολο το χρυσαφι του κοσμου.
    Και το εννοω αυτο!!! 
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    Φίλοι...

    με κάποιους είσαι κώλος και βρακί μια ζωή και κάποτε οι περιστάσεις σε χωρίζουν και χάνεσαι τελείως, και κανείς δεν νοιάζεται ποτέ να ξαναβρεί τον άλλον,

    με άλλους κάνεις χρόνια να βρεθείς, κι όταν ξανασυναντηθείτε λες και δεν πέρασε μια μέρα, ούτε παπαριές του στυλ "δεν πήρες ένα τηλέφωνο, πού χάθηκες", τίποτα, πιάνετε την κουβέντα από εκεί που έμεινε πριν από δέκα χρόνια,

    άλλοι σε πουλάνε για ένα κομμάτι ψωμί, τσεπώνουν τα δανεικά, ρημάζουν το ταμείο, σου κλέβουν τον πελάτη κι εξαφανίζονται, κι αν σε δουν κάπου δημοσίως, τον Κινέζο, δεν σε ξέρουν,

    άλλοι κάνουν τα πάντα για σένα, και συνέχεια δαγκώνεσαι και λες "τον πούστη, τι θα μου ζητήσει τώρα;" μα ποτέ δεν το ζητάει, ποτέ,

    για άλλους χέστηκες που χάθηκαν,

    για κάποιους κάνεις τα αδύνατα δυνατά να λύσεις παρεξηγήσεις, να βρεις άκρες, να ξεφορτωθείς όλους τους σκελετούς απ' τα ντουλάπια και

    μερικές φορές τα καταφέρνεις και βιώνεις απίστευτες φιλίες,

    άλλες πάλι πάει τζάμπα ο κόπος σου, ψύχρα, παγωμάρα, έχθρα,

    και υπάρχουν πάλι κάποιοι που σου προκύπτουν όψιμοι, τους ήξερες αλλά δεν περίμενες ποτέ ότι κάποτε θα γινόσασταν τέτοια φιλαράκια,

    φίλοι.
     
  7. athan

    athan New Member

    Re: Απάντηση: Φιλη απο συμφερον!

    Α ΓΙΑΣ΄ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ
    αυτά θα έγραφα, μεχρι που το διάβασα.
    τι νομίζουμε ότι είναι ο έρωτας, αγαπάμε αυτά που μας δίνει για να νιώσουμε ωραία εμείς, το άλλο άτομο είναι απλά το μέσω για να πραγματοποιηθεί αυτό.
     
  8. King^Style

    King^Style Regular Member

    Re: Απάντηση: Φιλη απο συμφερον!

    μπερδεμα...αγαπαμε καποιον για αυτο που ειναι. οχι για αυτα που κανει.
    ερωτας ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
    το θεμα ειναι απλα ποσο ανασφαλης ηταν αυτη η τυπισσα και τι την ωθουσαν οι ανασφαλειες αυτες να κανει.
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Ο φίλος δεν θα φανεί από τον τρόπο που θα σε στηρίξει...

    Αλλά από τον τρόπο που θα σε δεχτεί...
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Φιλη απο συμφερον!

    Ο φιλος θα φανει μολις θιξεις ς τα συμφεροντα του...
     
  11. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Φιλη απο συμφερον!

    Αχ πονεμένε μου!!! 
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Φιλη απο συμφερον!

    ...και γιατί να θίξεις τα συμφέροντά του?