Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    ναι ειδα μερικους μπανταρισμενους με τσιροτα μπαίνοντας...
    αυτο το ασπρο που εχουν στο κεφαλι, γυψος ειναι ?

     
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πάνω σε τουτονέ μιας και το κάμαμε το νημάτιον ολίγον τι πουταναριό, ας πω κι εγώ τον καημό μου...
    Κάθε φορά που βγαίνω με σερνικοπούλι μου βγαίνει η πίστη. Μπρος το τέλος της συνάντησης πετούν "'έλα, μην αρχίσεις και σ'αυτό τα φεμινιστικά σου, εγώ πληρώνω" κι ανταπαντώ "θύματα της φαλλοκρατίας σας, πλέρωνε λοιπόν".
    Μετά είπα να το πάω αλλιώς δηλώνοντας εξαρχής ότι για να βγούμε δε θα παίξουμε μπουνιές στο τέλος, ο καθείς πλερώνει τα δικά του. Τότε ήταν που μου ήρθε το υπεργαμάτο "εντάξει, αλλά θα μου τα δώσεις μετά διότι δε θέλω να δει η σερβιτόρα ότι σε βάζω να πληρώνεις".
    Κράτα με να σε κρατώ ν'ανεβούμε το βουνό  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το τελευταιο το εχω ακουσει στο αναποδο...
    - θελω να πληρωσω τα δικα μου αλλα δωστα εσυ ολα.
    - γιατι ντρεπεσε?
    - οχι αλλα αφου εσυ εισαι ο ανδρας.
    - (Παλι σε Μιστρες επεσα   )
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aπορία : Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι περισσότερες Proffesional Dommes θέλουν οπωσδήποτε κάποιον ο οποίος να έχει στο ενεργητικό του αμέτρητες εμπειρίες..
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    περιεργο... εγω νομιζα οτι θελουν καποιον που εχει λεφτα...
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ε μα και εμπειρίες, λες και στέλνουν βιογραφικό για πρόσληψη.
    Kαι απ' αυτό! μπροστά τα λεφτά και μετά το ''σακί'' με τις πατάτες.λολ..
     
    Last edited by a moderator: 8 Ιανουαρίου 2015
  7. aethereal

    aethereal Guest

    κανοντας ενα μεταμεσονυκτιο ζαπινγκ μια βραδια,παρατηρησα καποιες κοπελες να λικνιζονται αναφωνωντας "η γραμμουλα μου ειναι ανοιχτη,παρε με".
    τελικα,ειναι γυναικοκρατουμενο επαγγελμα η πορνεια.πληρως εναρμονισμενο με τα καταλοιπα πατριαρχικης κοινωνιας..
    το προτυπο του Πατριαρχη-Χρηματοφορου καθισταται φανερα ασυμβατο στο ρολο του "πορνου" με εξαιρεση τη ζιγκολο κατηγορια οπου η Πατριαρχικη Ισχυς εξασθενει για λιγο λογω νεαρου της ηλικιας και επισης την εξαιρεση των γκευ "αγορια και ανδρες σε περιμενουν,τηλεφωνησε τωρα" κατηγορια η οποια και παλι στοχευει σε Χρηματοφορο Γκευ Αρσενικο.

    Παρομοιως σε κατηγορια δωρακοσχεσεων αδηλωτων&ανυπαρκτων συναισθηματων,ο Χρηματοφορος Πατριαρχης αναλαμβανει διεκπεραιωση "πολυ συναισθηματικων" συναλλαγων σε χρημα και σε ειδος και τουμπαλιν εχοντας
    επιγνωση της αγορας στη δηθεν απενοχοποιημενη κι ερασιτεχνικη της μορφη
     
  8. aethereal

    aethereal Guest

    ο ανθρωπος ειναι μιμητικο ον.
    θυμαμαι ημασταν 15,ραντεβου στα goodys δινοντας παραγγελια..
    εκεινος μιμουμενος τον Πατερα του προφανως ετεινε το εφηβικο του χερι αποφασιστικα προς την υπαλληλο,φορωντας το χαρτονομισμα..με εκκολαπτομενη ανδρικη ανεση...
    εγω,αυτοματως ετεινα το δικο μου απο πανω
    εκεινος επεμενε στο δικο του πανω απ το δικο μου
    κτλ κτλ (στο ιδιο μοτιβο)κτλ
    η υπαλληλος στο ταμειο αρχισε να μειδια..
    εγω παλι αρχισα να γελαω
    πληρωσα τα δικα μου
    πληρωσε τα δικα του
    και τα δωρα ηταν για τις γιορτες.
    (αντε και στις χαρες,π.χ οταν πηρε το προφισιενσυ..οταν πηρε μηχανακι..οταν αρχισε να φοραει πιο συχνα πουκαμισα)
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ένα κι ένα ίσως και για μένα να κάνει τρία.
    Τεσπα, κάποιες πουλάνε "Αφεντριλίκι" επειδή οι "ελεύθερης βοσκής" σπανίζουν?
    Δηλαδή είναι πιο πιστευτή μιας "ελεύθερης βοσκής " που πάμε να sessionαριστούμε
    την ίδια νύχτα που την γνωρίσαμε,
    η μετά από χ,ψ,ω χρόνο "συνομιλίας" στο ιντερνέτιο και βλέπουμε για πρώτη φορά στη ζωή μας?

    Αλλά και "γαμησάκι διαφορετικό"/ικανοποίηση της όποιας "διαφορετικής καύλας" μας που οι περισσότεροι δεν έχουμε τα καρύδια,
    να ζητήσουμε από την γκόμενα η την γυναίκα μας και εύκολο στην ανεύρεση του
    και ακριβώς όπως το "ονειρευόμαστε" και τσάμπα.
    Γιατί τα φούμαρα? Από τις pro που δεν είναι καν "αληθινές" αφέντρες?
    Γιατί τα ζητάει η ψυχή του όποιου πελάτη πολλές φορές.
    Εγώ θέμα με τις επαγγελματίες δεν έχω. Αλλά ούτε οι υπηρεσίες τους μ'ενδιαφέρουν.
    Όπως ποτέ δεν μ' ενδιέφερε καμία σεξουαλική pro.
    Αν κάτι proτιμώ εγώ, είναι το σεξ δίχως πληρωμή με κάποια.
    ( ΟΚ οι άντρες είμαστε κατεξοχήν πανίβλακες και "θύματα" και μας ξεζουμίζουν οι λάμιες/ραδιούργες γυναίκες.
    Λες να είμαι εξωγήινος που ποτέ καμία δεν με "ξεζούμισε" ? Που ούτε καν το σκέφτηκε ?
    Και ούτε Θεός είμαι, ούτε κάτι το ξεχωριστό στο μυαλό η το κρεβάτι.
    Φαίνεται ότι όλες τις "βλαμμένες" που δεν κοιτούσαν το πορτοφόλι.
    Καθώς και τις "ψυχοπονιάρες", εγώ τις πέτυχα και μετά χάθηκαν από την κυκλοφορία. ).
    Η στην χειρότερη να τραβήξω μαλθακία.
    Θέμα γούστου και κανέναν δεν κατακρίνω ( γιατί αν δεν το γράφουμε πάντα, θα γεμίσουμε μύγες ).

    Εγώ ξέρω μονάχα ότι "μαλάκας" πιάνεται, εκείνος που θέλει να πιαστεί.
    Και όσες pro, ημιpro, κρυφοpro, ερασιτέχνιδες, "μαλάκα" θέλουν να πιάσουν κάποιον, καλά κάνουν.
    Δούναι και λαβείν. Απλά και ξερά.

    My two cents όπως πάντα.

     
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2015
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ειναι σαν τα points που εχουν σε καποιες χωρες αν θες να πας μεταναστης να ζησεις. εχεις πτυχιο? τοσα points, εισαι κατω απο 30? τοσα points κλπ κλπ. και στο τελος σου λεει αυτα τα points μπορεις εναλλακτικα να τα αγορασεις... καταβαλοντας τα αντιστοιχα χιλιαρικα...    
     
  11. Όλο εντυπωσιακές λεξούλες είμαστε εδώ μέσα...  λοιπόν προσωπικά όταν βγαίνω με κάποια πάντα στην αρχή πληρώνω εγώ, είτε επειδή είμαι έτσι διαμορφωμενος, ( μην παραμυθιαζομαστε, ΟΛΟΙ βρισκόμαστε σ αυτην την φυλακή. Όσοι νομίζουν ότι έχουν σπάσει αυτό το καλούπι και νομίζουν ότι είναι κάτι ξεχωριστό απλώς κοιμούνται.) είτε λόγω ευγενείας. ( περισσότερο αυτό είναι) Αλλά για σκέψου κι ολας κάποιος άντρας να πάει κόντρα σ αυτην την διαμόρφωση του παρελθόντος και να μην πληρώσει στο πρώτο, δεύτερο ραντεβού. Η άλλη θα εξαφανιστεί μετά γιατί θα είναι τσιγκουνης σωστά; Κι αυτή δεν είναι μια γνώμη που εκφέρω ( η αλήθεια δεν κρύβεται στις γνώμες) αλλα ένα απόλυτο γεγονός. Ναι ξέρω...δεν είναι όλοι ίδιοι και μπλα μπλα...οπότε δεν βγάζεις άκρη. Και γενικά με τους ανθρώπους δεν βγάζεις άκρη. Καληνυχτες.  
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    δεν τολμω ουτε καν να το σκεφτω
    ποσο μαλλον να εκ-πληκτρολογησω καμια εντυπωσιακη λεξουλα  

    υ.γ συμφωνω κατα τα αλλα πως ενδεχεται οσοι εχουν σπασει αυτο το καλουπι να κοιμουνται πλεον (01:12)....
    silencio..