Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. voluptas

    voluptas Regular Member

    Χαχαχα πού τα σκέφτεσαι;

    συνέχισε να γελάσουμε λίγο ακόμα..
     
  2. aethereal έχω να πω μόνο τούτο κάπως ωμά και χωρίς παρεξήγηση!
    Είσαι και γαμώ τα TROLL!

    ΥΓ. Αν όχι... θα μπορούσες άνετα έχεις "όλο το πακέτο"  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    μια κουβέντα είπε και ολοι πέσατε να τη φάτε  
    πες τα μικρο τσαχπίνικο , εγω μαζι σου είμαι  
     
  4. danos τα παραπάνω λόγια μου ήταν θαυμασμού όχι απαξίωσης
     
  5. aethereal

    aethereal Guest

    οπως φαινεται απο τη συρροη αρσενικου θαυμασμου στο φορουμ(κορνηλιος,νικ,δανος,σειριος και αλλοι πολλοι),εχω πετυχει το στοχο μου κατα τας γραφας σου νικ..
    ομολογουμενως,οι αποψεις μου δημιουργησαν ενα συστριγλο ερωτικου ενδιαφεροντος απο προοδευτικα κυριαρχικα αρσενικα αλλα με την ψυχραιμια που διαθετω,θα το αντεξω νομιζω...

    υ.γ πιστευω ακραδαντα πως κι εσεις οντας αυτο-κυριαρχοι θα αντεξετε την απογοητευση πως ειμαι δεσμευμενη και μονο γι αυτο το λογο δεν θα μπορεσω να ανταποκριθω στις ευγενεις προσδοκιες και τον θαυμασμο των αποψεων μου

    με σεβας
    Γιωργαινα.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πάρτε όλοι ναρκωτικά μπας και συνεννοηθούμε επιτέλους... 
     
  7. aethereal

    aethereal Guest

    απ οτι φαινεται,μολις ξεκινησαν και οι γυναικες να με θαυμαζουν..
    με το γνωριμο συμπαθες υφος της ευγενειας που αρμοζει σε ενα φορουμ,καλη ωρα,
    για να δανειστω και μερικες εντυπωσιακες λεξουλες
     
     
  8. Ψίτ, που σαι, κυρά Γιωργαινα. Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγω δεν εξεδήλωσα κανένα ενδιαφέρον, ούτε δημοσίως, ούτε ιδιωτικά.
    Όχι τίποτις άλλο αλλά για να μην δημιουργούνται ψευδής εντυπώσεις.
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    το ψευδεις με εψιλον γιωτα..
    "φιλικα"
     
  10. Ναί έχεις δίκιο, κάνω μερικά λάθη εκ παραδρομής η απο άγνοια αλλά, 'οπως και να έχει είτε με "η" είτε με "ει" πάλι δεν εξεδήλωσα ενδιαφέρον
    Είναι παλαιόθεν γνωστό στα σόσιαλ μίντια ότι ο πικαρισμένος το ρίχνει στις διορθώσεις της ορθογραφίας οι οποίες είναι ευπρόσδεκτες όταν γίνονται πριβέ.
    Όταν γίνονται δημοσίως εμπίπτουν στην συμπαθή κατηγορία της γαϊδουριάς.
    Πάντα "Φιλικά" εννοείται.  
     
  11. aethereal

    aethereal Guest

    νομιζω πως επιπροσθετοι χαρακτηρισμοι οπως "γαιδουρι"
    μετα το αποκαλυπτικα φιλικο μηνυμα σχετικα με το πως θα στραποναρω τον ανδρα μου στο μελλον
    περιττευουν.
    εχετε γινει απολυτα σαφης νομιζω
     
  12. Συγγνώμη, τι μαλακίες λες; Σου έστειλα εγω κανένα μήνυμα?