Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. aethereal

    aethereal Guest

    ξεχασες??
    ειναι αποσπασμα απο την απαντηση σου σε quote μου
    (να σε βοηθησω να θυμηθεις)
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ρεεεεε εισαστε αισχροι ρεεεε.. θα παω στο cosmopolitan  
     
  3. Δημόσιο πόστ εννοείς όχι μήνυμα. οκ.
    Απο εκεί και πέρα σε βρίσκω κάπως ασυνάρτητη στις απαντήσεις σου. Δεν είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω πως κάνεις την σύνδεση των συλλογισμών σου με αυτά που λέμε αλλά δεν πειράζει. Ούτε η πρώτη είσαι ούτε η τελευταία.
     
  4. aethereal

    aethereal Guest

    παντως η ασυναρτησια στο συγκεκριμενο ποστ που quotarises δεν σε εμποδισε να μιλησεις για μενα με τοση γλαφυροτητα και περισση ευγενεια
    αναρωτιεμαι αν μετα απο Αφεντρα ειμαι και ηλιθια ωστε να ολοκληρωθει η σωστη σου εκτιμηση η οποια τεκμηριωνεται κι απο το "υφος της πολιτικορεκτιλας"που μου καταλογιζεις
    εφοσον γνωριζομαστε και τοσο καλα οπως φαινεται
    καθως ποτε δεν εχουμε ουτε καν ανταλλαξει μηνυμα οπως σωστα θυμασαι(τουλαχιστο)
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    η ασυναρτησια ξεκινα απ τη αρχη αυτου του νηματος. μη σου πω απ τον τιτλο. ειναι απ τα λιγα που ειναι 100% τρολια!  
     
  6. Μπορώ να γίνω και πιο γλαφυρός αν το θελήσω και όποιον θέλεις ρώτα.  
    Aυτά έχουν να κάνουν με το όποιο θέμα συζητούσαμε που για να σου πω την αλήθεια ούτε θυμάμαι ποιό ήταν αλλά και βαριέμαι να παω να δω.
    Απο εκεί και πέρα έκανα μια διευκρίνηση όταν με αυθαίρετα με συμπεριέλαβες στους θαυμαστές σου και είπα πως δεν ανήκω σε αυτούς.
    Κατα "σύμπτωση" διόρθωσες δημοσίως την ορθογραφία μου. Δεν υπάρχει θέμα πάντως, θα το ξεπεράσεις πιστεύω  
     
  7. Τον κακό σου τον καιρό που θα πεις το καταπληκτικό νήμα μου τρολιά. Θα σου έδειχνα απαντήσεις προντομων για διάφορα θέματα να μου τις χαρακτηρίσεις εσυ αλλά που να ψάχνω τώρα...
     
  8. aethereal

    aethereal Guest

    χαιρομαι που ειστε μια ομορφη παρεα που αλληλογνωριζεστε και αλληλοσυμπαθιεστε
    ισως καποτε το ξεπερασω το οτι δεν θα σας γνωρισω ποτε απο κοντα...
    αλλα οπωσδηποτε με συγκινησε η τεκμηριωση των λογων σας
    θαυμαζω τους ανθρωπους που ειναι ευγενεις και συνεπεις στο λογο τους
    οπως και τους ορθογραφους
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    παρομοιως... ο ιδιος παραδεχτηκες οτι αυτα δεν υπαρχουν πια εδω. αρα, η οτι θυμασε χαιρεσαι, η αναφερεσαι σε κατι που καταλαβαινουν λιγοι (παλιοι?).
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    για κατι τετοιους διαλογους, "εφαγα" 3 + 3 ποντους απο τη διαχειρηση...  

    δεν εχω ιδεα τι σημαινουν, αλλα αν ποτε με χασετε, να ξερετε απο τι ηταν...  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αλήθεια λέει, καταλαβαίνουμε εμείς οι παλιοί, μην αγχώνεσαι.-
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το καταλαβαινω αλλα μια δουλεια ειναι κ αυτη. και στην τελικη οποιος παει και δεν τ αρεσει γιατι του φαινεται κρυφο-υ η γκομενα ας παει σε αλλη

    το 'αι' στο θυμασε δεν θα μου το χτυπησει κανεις???