Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Καλά, μη λέμε κι αηδίες τώρα. Ακου "αλληλοσυμπαθιεστε"
    Προτρέχεις όμως υποθέτοντας ότι θα σου έλεγαν καλά λόγια. Εγώ σε παραπέμπω για να δικαιωθείς  
    Πάντα υπάρχει χρόνος να γνωρίσεις όσους ενδιαφέρονται να σε γνωρίσουν.
     
  2. aethereal

    aethereal Guest

    εγω θα μεινω με την απορια γιατι ο κυριος κορνηλιος με φαντασιωθηκε Αφεντρα?
     
  3. aethereal

    aethereal Guest

    ειχα διαβασει θυμαμαι καπου πως σε σαδομαζοχιστικα παιχνιδια ειναι απαραιτητη προυποθεση η συναινεση....
    αυτο υπεθεσα πως θα ισχυε και για το "παιχνιδι" σας κυριε κορνηλιε
     
    Last edited by a moderator: 12 Ιανουαρίου 2015
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    νατα!!!
     
  5. Α καλά, ειδοποίησε με όταν βράσει η μακαρονάδα. Η ορθογραφία σε μάρανε. Σε έφερα ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ στη θέση της αφέντρας. Μάθε πρώτα να αντιλαμβάνεσαι τα επιχειρήματα και άσε την ορθογραφία για μετά.
     
  6. aethereal

    aethereal Guest

    αυτο το υποθετικα καλυπτεται προφανως κι απο την αφαιρετικη ικανοτητα του νου....δλδ τη φαντασια
    αλλα ακομη πιο γονιμο θα ηταν να ειχαμε στη κουβεντα μας και μια αλλη φιλη,την κυρια γκαμπυ η οποια εριξε πρωτοπασα και τον ορο
    βεβαια,εσυ μιλησες με σιγουρια για το μελλον της ρομαντικης μου ψυχης κι οχι υποθετικα...ως συζυγος γλυκεια και αγαπημενη για να ειμαι και δικαιη

    υ.γ συνεχιζω και παρατηρω με δεος την ευγενεια που παντα φαντασιωνομουν απο εναν Ντομ...........................
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    και γιατι να καλυπτεται απ την αφαιρετκη δλδ και να μην καλυπτεται απ την προσθετικη.

    ο ανθρωπος μπορει να σε φανταστηκε school teacher που καθε φορα που κανει ορθογραφικο του ριχνεις δεκα με τη βιτσα στον κωλο. η τελος παντων μπορει να σε φανταστηκε οπως γουσταρει. κουμαντο στη φαντασιωση του θα κανεις??? ωωωωωω
     
  8. Εμμμ...εσύ παιδί μου έχεις μεγάλη φαντασία, καλά να πάθεις.
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    καποτε ερχεται και η παρακμη...  
     
  10. aethereal

    aethereal Guest

    καλο θα ηταν να εγραφε το εμπνευσμενο ποστ του στο νημα
    "ανεκπληρωτες φαντασιωσεις"
    τοτε..

    υ.γ εαν μεσα στις τοσες αποχρωσεις του ορου Αφεντρα,υπαρχει και μια στην οποια μπορω να δειρω καποιον χωρις να εμπλεκομαι καθολου σεξουαλικα,ερωτικα,συναισθηματικα
    ειμαι μεσα
     
  11. aethereal

    aethereal Guest

    να φανταστεις πως περα απο την ευγενεια των κυριαρχικων ανδρων που φανταζομαι
    αναρωτιεμαι κιολας πως ειναι δυνατο να ντρεπεσαι με μια ασημαντη ορθογραφικη διορθωση που σου εκανα και να μη ντρεπεσαι για τον τροπο που εκφραζεσαι....
    ρητορικον.
     
    Last edited by a moderator: 11 Ιανουαρίου 2015
  12. Nαι, εμείς οι κυριαρχικοί άντρες ντρεπόμαστε εύκολα