Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δωσε!!!
     
  2. Δεν το ξέρω, αλλά μάλλον κάποιοι δεν μασούν κουτόχορτο και θα έκαναν κάνα μπλόκ όπου θα τους τα χώνουν.
     
  3. Αληθινές Κυρίες λέμε ρε, προσκυνάτε (βόδια).
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το βαζω φουλ σκριν κ πεφτω στα 4  
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Mην λες έτσι γιατί υπάρχει κόσμος που τις έχει ανάγκη. Δεν έχει σημασία μπορεί να είναι φλόμπες αλλά τις έχουν ανάγκη... Μέχρι να τους κάτσει μια πραγματική Mistress να τους γαμήσει να μη πω τι, να ξεκολλήσουνε... Εκεί θα κάνουν και το εγκεφαλικό ξεκαθάρισμα και καλά θα είναι αν είναι φετιχιστές, να πουνε δόξα το Θεό είμαι φετιχιστής γεια σας.... διαφορετικά τη γαμήσανε.... Ας αλλάξουν χώρα...
     
  6. H πρέζα ή μεθαδόνη δηλαδή δεν την γλυτώνουνε  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Για τους φετιχιστές ναι, για τα υ τι να σου πω τώρα... Εγώ για παράδειγμα τη Τετάρτη θα πάω Αγγλία που είναι το event της Πέμπτης. Αν δεν είχα αυτές τις εναλλακτικές δεν ξέρω τι θα έκανα.
     
  8. @seduced mind
    Το άρθρο του blog που τους περνάει γενεές 14 ανευρέθη (ευχαριστώ τον συνφορουμήτη που παρέπεμψε στην πηγή)
    http://kinkyfantasiesonline.blogspot.gr/2015/03/same-place.html
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλά και ο συντάκτης το χει πιάσει λίγο λάθος... Τα υ δεν πάνε σε στούντιο, οι φετιχιστές ναι... Και θα σας εξηγήσω το γιατι... Τι μυαλο θα υποτάξει σε ένα session; Ποιες είναι οι αδερφές του Darren Brown ? Χαλαρώστε λίγο.... Οι φετιχιστές πάνε.... και οκ αν γουστάρουν smothering και facesitting ας πάνε εκεί που νομίζουν πως θα πάρουν αυτό που θα τους ικανοποιήσει.... Πάντως είναι τελείως κοροιδία αυτό που διάβασα ότι γινόταν στο μέρος εκεί....
     
  10. Α δεν ξέρω πέστα στον συντάκτη,
    πάντως στα ειδικά (και όχι στα γενικά που τα κατέχεις καλύτερα μιας και ασχολείσαι με αυτό) μια χαρά και λίγα λέει.
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εκμετάλλευση... αυτό πήγαινα να σου γράψω στο άλλο νήμα... Και εσύ σκαλώνεις με το αν είναι βιοτεχνία ή βιομηχανία..... Κάτσε αύριο θα πέσει πολύ γέλιο.... Θα δούμε πόσοι θα βρίζουνε για το πάρτι... γιατί θα έχει μείνει κόσμος έξω.... βιοτεχνία του κώλου μάλιστα...
     
  12. To Bιομηχανία παραπέμπει πχ σε τρόφιμα, αυτοκίνητα κλπ