Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. atasai

    atasai Regular Member

    Πίνουν μπάφους και παίζουν pro.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εγω λεω να γινω συγκεκαλυμμενος prosub!!! μια που εχουν κανει ουρα οι Ντομες απ οξω, να βγαλουμε και κανα φραγκο...
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ναι, αλλα στο ιντερνετι να μας το παιζεις σκληρος και γ@μαουα  
     
  4. aethereal

    aethereal Guest

    φαντασου να μην με "φωτιζε"η Silvermist,και να ελεγα καμια μερα χαρωπα πως ειμαι υποβανιλα που ισως καποτε εξελιχθω σε υποτακτικη(submissive) a.k.a prosub δλδ προυποτακτικη...
     
    το τελευταιο ερωτημα μου ομως,στο αν η πορνεια αφορα τις Dommes αποκλειστικα και γιατι
    οπως και το πως ειναι δυνατο υποτακτικες γυναικες να αλλαζουν τελειως status
    η απαντηση ειναι "για τα λεφτα"?
     
  5. danos

    danos Regular Member

    ααααααααα ναιιιιιι μιας και το φερε η κουβεντα,.....................................να παιξουμε και κανενα propo
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

    εχουμε και κριση μην ξεχνας... P
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    και μια που το΄φερε η κουβεντα, τα "δωρακια" που παιζουν ?
    50αρικο ? 100αρικο ? 500αρικο ? "ολα τα λεφτα μωρο μου", να ξερουμε τουλαχιστον, τι ειναι αυτο το "ολα".
    Αντε λεβεντισσες, σας ακουω
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η πορνεία δεν αφορά τις Dommes.

    Λατρεύω, όμως, τις απορίες σου φατσάκι  
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    κριση οικονομικη..
    κριση ηθικη..
    παντως,το αρχαιοτερο επαγγελμα ολων,ηταν δυστυχως all time classic..

    το νημα ομως,και μετα απο τα "φωτα" της silvermist,μιλαει για επαγγελματιες ντομες μονο
    κατα την αποψη μου παντως,η πορνεια εχει το δικο της "στατους"
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άλλο pro-dommes και άλλο Dommes.
    Σπανίως οι pro-dommes είναι Dommes με την έννοια του να αποτελεί μέρος της ερωτικής τους ιδιοσυγκρασίας όπως συμβαίνεις με τις Dommes. Ακόμα να πιάσεις βρε φατσάκι ότι δεν είναι "προστάδιο" το pro; Στο λέω για να μην πας να δηλώσεις prosub διότι θα με θυμηθείς  
     
  11. aethereal

    aethereal Guest

    ετσι εξηγειται και το οτι το κανουν ατομα που ξεκινησαν με εκ διαμετρου αντιθετο στατους...
    η εκμεταλλευση των παθων δλδ εναντι..
    μαλιστα
     
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μέχρι στιγμής, γνωρίζω έναν άνδρα prodom που ξύλιζε επ'αμοιβής, μία γυναίκα prosub που ξυλιζόταν επ'αμοιβής και prodommes που αφορά το νήμα.
    Όπως, ελπίζω να πιάνεις εδά, ότι το "Επαγγελματίας" δεν πάει στο ότι το κάνουν καλά (you Know) αλλά στο ότι το κάνουν επι χρήμασι. Επαγγέλομαι= ασκώ εργασία επ'αμοιβής.
    Αν και γενικά δε θεωρώ την πορνεία παντός είδους ως επάγγελμα και θεωρώ ότι δε θα έπρεπε να υπάρχει αλλά αυτό δεν είναι του παρόντος.
    Το ποιος εκμεταλλεύεται ποιον είναι κι αυτό άλλο πεδίο δόξης λαμπρόν.

    Τέλος πάντως, κατάλαβες εσύ διότι αλλάζει και η χρονιά και θέλω να παίξω κάνα ματσάκι στο Pro-Evolution