Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φράσεις που μας έχουν χαραχτεί...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dimi-meow, στις 8 Αυγούστου 2019.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Είσαι έτοιμη να τα αφήσεις όλα?
     
  2. *Η ζωή είναι μια συλλογή από πολύτιμες ήττες.

    * Thus we have learnt to live while noble men stand waiting to die/How can we do what must be done, in just one short life (οπου ειναι μια φράση η οποία προεκυψε απο την δική μου κακή εξ ακοής μετάφραση μιας μπαλάντας των Uriah Heep αλλά που μου αρέσει περισσότερο)

    *Είσαι δικός μου.
     
  3. "Oι μαλακίες πληρώνονται ακριβά,γιατί είναι χειροποίητες"
    "Ο,τι δεν λύνεται,κόβεται"
    "Εσυ έχεις το πρόβλημα.Εσύ να βρεις τη λύση. Αν εγω στο λύσω θα σαι δούλος. Και εγω δούλους δεν κάνω.Διεκδικώ ελευθερία για μένα,αν μπορείς κάνε το ίδιο"
    (του Ρένου αποστολίδη)
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θαύματα που κάνει το Photoshop!!!
     
  5. και ενα απόσπασμα που μου χει χαράξει τη ψυχη είναι από τον μαξ στίρνερ: Είμαι ιδιοκτήτης της δυναμής μου,και είμαι τέτοιος όταν ξέρω πως ειμαι μοναδικός.Στον μοναδικό ο ίδιος ιδιοκτήτης επιστρέφει στο δημιουργικό μηδέν,από το οποίο γεννήθηκε.Καθε ανώτερη ουσία πάνω από μένα,είτε Θεός,είτε Άνθρωπος,αδυνατίζει το αίσθημα της μοναδικότητας μου και χλομιάζει μόνο μπροστά στον ήλιο αυτής της συνείδησης .Αν τοποθετήσω την υπόθεση μου σε μένα,τον μοναδικό,τότε αυτή στηρίζεται στο φθαρτό,στον θνητός δημιουργό της,ο οποίος αναλώνει τον εαυτό του,και μπορώ να πω:Τοποθέτησα την υπόθεση μου στο τίποτα
     
  6. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    -Είσαι επαγγελματίας στο να γαμάς τις ζωές των άλλων.
    -Μπα. Το κάνω για τη πλάκα μου.
     
  7. -Πουτάνα ....
     
  8. Bahar

    Bahar ...dark necessities are part of my design

    "αν ήξερες πως μιλάει ο Κύριος σου για σένα στους άλλους, θα ένιωθες 10 πόντους ψηλότερη μικρή μου"
     
  9. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    "Εισαι λουλούδι μέσα στη λάσπη"
     
  10. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Να μην μπλέκουμε με αρχαιολόγους... άλλη χάρη να σου λέει ο άλλος ότι θα σε θάψει...
     
  11. Aliki

    Aliki airetiko

  12. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member