Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φρασεις για θαυμασμο, praise kink

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος xrstinaK, στις 17 Απριλίου 2022.

  1. tithon

    tithon Contributor

    το «επιτέλους έφερα τον κώλο σου σε βολική διάμετρο», πιάνεται;
     
  2. dreams

    dreams Regular Member

    Το "έχεις ωραίο πούτσο" , που δεν θα ξεχάσω , σίγουρα θα πιάνεται 
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το "είσαι για τον πούτσο" μετράει;
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μετράει το μέγεθος.
     
  5. Prefusion

    Prefusion New Member

    Ολόγυμνη, δεμένη πισθάγκωνα γονατιστή.
    Έχει μουλιάσει τον πούτσο μου. Έχει βγάλει ένα ποτήρι σάλια.
    "Μπράβο το καβλάκι μου. Για σήκω τώρα να πας στον θρόνο σου".
    Τραβηγμα από τα μαλλιά, με τα γόνατα και την μέση της να πονάνε. Ουσιαστικά την σέρνω από τo μαλλί παρά περπατάει. Την πονάω τόσο πολύ που σηκώνεται από το πάτωμα όταν ξέρει ότι δεν θα σταματήσω και βρίσκει την δύναμη. Ανεβαίνει το κρεβάτι.
    Παίρνει την στάση της στο μαξιλάρι (arched pillow). Δένονται και τα πόδια.
    "Μπράβο το κορίτσι μου. Σωστή πριγκίπισσα".
    Αρχίζει spanking άγριο και βέργα ξύλινη εναλλάξ.
    Κι όσο χτυπάω και σε κάθε χτύπημα
    "Πόσο με καβλωνει αυτό το Κω λα Ρα κι. Αυτό. Αυτό. Αυτό. Αυτό. Αυτό. Το γαμημενο σου. Το κωλαράκι. Το καβλιαρικο. Γαμιολα. Γαμω το σπίτι σου. Θα φας καλά."
    Και χλέπα στην μάπα. Και πατούσα στην μάπα.
    ...
    Την φιμώνω.
    Κλείνω την πόρτα και επιστρέφω μετά από μισάωρο για ένα κάτουρο στην πλάτη και στην μάπα της.
    Της βγάζω το φίμωτρο, την τραβάω από τα μαλλιά "μπράβο στο μπουκωμένο μου το μωράκι. ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ. ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ. Μόνο πίνεις κατουρο." και πέφτουν φάπες. Και της βάζω δάχτυλα με τα κατουρα από το κορμί της μέσα στο στόμα βίαια, τα φτάνω μέχρι το λαρύγγι.
    "Νόμιζα ήθελες να μιλήσεις καβλακι. Απαγορεύεται". Και αρχίζω να την χαϊδεύω και να την φιλάω.
    Γλειφοκώλι με πολύ praising στον κωλο και την κωλοτρυπα. Buttplugs και γαμησι.
    Κι επιβραβευση με χύματα από τον κώλο της στο στόμα.
    "Τι άλλο θέλεις; Βασίλισσα σε έχω".

    Αυτά από ένα πρόσφατο γαμησι.
    Προσοχή, εγώ δεν αυτοπροσδιορίζομαι ως κυρίαρχος. Και δεν με νοιάζει τι λένε εδώ ότι ο κυρίαρχος δεν κάνει praising.
    Θεωρώ ότι όταν είσαι κυρίαρχος κάνεις αυτό που απλά γουστάρεις και σε καβλωνει.
    Αν σε καβλωνει μαζί με τον πόνο, την υποτίμηση κλπ να δίνεις ηδονη και κοπλιμέντα πολύ καλά κάνεις.

    ...εξάλλου, ο υποτακτικος κανει αυτά που κάνει γιατί γουστάρει, όλα τα αλλα ειναι μια ψευδαίσθηση ...
    Αλλά μην χαλάσω τις φιλολογικές αναλύσεις τόσων και τόσων εδώ μέσα.
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εεεμμμμ....χμμμμμ...πφφφφφ...οκ....   
     
  7. xrstinaK

    xrstinaK XristinaK σ FL

    πολυ καλο...
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αυτο-praise 
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    True story.

    Πάνε 12 χρόνια σχεδόν, τις πρώτες μέρες γνωριμίας με τη γυναίκα μου. Εγώ στα πρόθυρα της εξάντλησης και μου λέει "θα σου φτιάξω δυο μπιφτέκια να καρδαμώσεις". Πράγματι, μου φτιάχνει τα μπιφτέκια ( μιλάμε για τέρατα, όταν τα είχα δει είχα τρομάξει... τι θα έκανα αν δεν τρωγόντουσαν; ) Αφού κόντεψα να φάω και το πιάτο τη ρωτάω προσπαθώντας να αστειευτώ
    - "Σουβλατζής ήταν ο πατέρας σου;"
    - "Ε...εχμμ... ναι"

    We got ourselves a keeper!
     
  10. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    το "είσαι και πολύ Sejanus" μετράει?
     
  11. Το "Ο κωλος σου ειναι καλυτερος και απο μουνι" πιανεται;
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits


    Έλα πες τώρα την αλήθεια... μήνες στημένος στην γωνία έξω από το σουβλατζιδικο, με σκοπό την προικα