Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φροντίδα της Κυρίας από τους subs/slaves

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 11 Ιανουαρίου 2007.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν σου ζητήθηκε από τον trampledgr να συμπληρώσεις κάτι, αλλά να επεκταθείς/αναλύσεις. Εξέφρασες μία άποψη, μπορείς να την τεκμηριώσεις;
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το αυτο θα ρωτουσα και εγω!
    Ελπιζω ο συμπαθης Κορνηλιος να μην αναφερεται στους υποτακτικους που αρεσκονται σχετικα με το θεμα του συγκεκριμενου νηματος διοτι σε bdsm forum ειμαστε. 
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Σε νήμα που δεν πραγματεύεται τον αυνανισμό, ο χαρακτηρισμός "μαλ**ας" δεν τεκμηριώνεται ορθολογιστικά αγαπητή Mirella ως κυριολεκτικός. Ως υβριστικός, ίσως τεκμηριωθεί η ορθότητα της χρήσης του αν μας εξηγήσει επακριβώς ο cornilios γιατί οι συνομιλητές του αξίζουν την ύβρη. Είδωμεν.
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Φροντίδα της Κυρίας από τους subs/slaves

    χμμμμ. Τι εννοει ο ποιητης?

    καποιο επιπλεον λογοπαιγνιο ισως?
     
    Last edited: 22 Ιουλίου 2008
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Μαλιστα!!!!! Ωστε αυτο σημαινει!!!!! δεν ειχε παει εκει το μυαλο μου. Μπα, απαγορευεται.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    3 σχεδον χρονια εδω .. καταλαβα πως το Ελληνικο BDSM ειναι σαν εξηγεις σε Ιαπωνα περι αξιας και αναδειξης της προσωπικοτητας του ατομου ...
    Ειναι φανερο πως το bdsm δεν ειναι συμβατο με την λεκανη της Μεσογειου ...
    διοτι ετσι που σας διαβαζω εδω μεσα ... αμα σας αφαιρεσουν το οινοπνευμα ... πιστευω οτι τα χαστουκια θα ανταλασοντε εκατερωθεν ...
    Ναι .. Ειμαστε βιτσιοζοι και ανωμαλοι .... του κερατα θα ελεγα ... αλλα κυριες μου μην περιμενετε οτι θα τον σελωσετε και θα τον βγαλετε για βοσκη στην παρνηθα .. διοτι ο Ελληνας να χουφτωσει ονειρευται .. και αυτο οχι πριν τον φρεντο του ....
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Παρεπιπτόντως τέτοιος εξοπλισμός για pony play που μπορεί κάποιος να βρει?Γνωρίζει κάποιος?
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Στους ιππικους ομιλους φανταζομαι. 
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Είχα κάποτε έναν..που τα έκανε ΟΛΑ αυτά και ακόμα παραπάνω.. Δεν ήταν sub/slave όμως..Vanillaki ήταν ..  Απλά τον καύλωνε η όλη φάση (κ μένα επίσης  )
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Φροντίδα της Κυρίας από τους subs/slaves

    Στο χωριο Μου αυτους τους λεμε απο ερωτευμενους μεχρι κοροιδα!!

    Βλεπεις ειναι λεπτη η γραμμη που διαχωριζει αυτες τις 2 κατηγορίες.
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Φροντίδα της Κυρίας από τους subs/slaves


    Aυτό ήταν κ εκείνος.. ερωτευμένος! Κορόϊδο χμ..δεν θα το έλεγα! 

    Και ναι συμφωνώ..είναι πολύ λεπτή αυτή η γραμμή,εγώ όμως έχω μάτι αετίσιο!  
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φροντίδα της Κυρίας από τους subs/slaves

    Καλα κοψε κατι... θα σε ματιασουν !