Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φτάνοντας στην απελευθέρωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος SunDestr, στις 20 Ιουλίου 2024.

  1. SunDestr

    SunDestr Premium Member

    Σκέφτομαι πολύ ώρα τι να γράψω,γενικά γράφω πολύ και γράφω καλά.
    Μπαίνω στο φόρουμ πολύ καιρό,ακόμα και χωρίς εγγραφή μέλους.
    Έχω διαβάσει τα ποστ σας,γράφετε ωραία,αρκετοί αν όχι οι περισσότεροι έχουν ταλέντο σε αυτό.
    Και τώρα η ερώτηση που πρέπει να απαντήσω.
    Τι ψάχνω εδώ μέσα ?
    Ψάχνω αυτό ακριβώς που γράφει ο τίτλος και ένα σωρό άλλα πράγματα που είτε τα ψάχνω είτε δεν ξέρω καν ότι θέλω να τα ψάξω.
    Ψάχνω την απελευθέρωση μέσα μου,ένα χώρο όπου μπορώ να εκφράσω ελεύθερα την σκέψη μου και από εκεί να περάσω στον πειραματισμό της πράξης.
    Όσο μπόρεσα πειραματίστηκα μόνος μου όλα αυτά τα χρόνια και όσο το πεδίο ήταν θετικό πειραματίστηκα και με κάποιους συντρόφους.
    Δυστυχώς καμία δεν ήθελε να πάει εκεί που ήθελα να φτάσω ο ίδιος.
    Έτσι λοιπόν είμαι εδώ.
    Δε ψάχνω ούτε την απόλυτη υποταγή,ούτε την απόλυτη κυριαρχία,για να είμαι ειλικρινής με φοβίζει η πολύ εξουσία από όποια πλευρά και αν προέρχεται,υποπτεύομαι ότι θέλω τον έλεγχο αλλά τόσο όσο να μπορώ και να τον χάσω,να εμπιστευτώ τον άλλο,ίσως για αυτό έβαλα στο role play τον όρο switsh.
    Πολλές πρακτικές εδώ μέσα μου αρέσουν,μου αρέσει να φτάνω στον πυρήνα του άλλου προσώπου,να θέλω να βλεπω την ηδονή κατά έναν τρόπο στον αλλο και να ξέρω πως ο άλλος είναι ο εαυτός του μαζί μου,μοιράζετε κάτι αληθινό,κάτι κρυμμένο.
    Θέλω να ξέρει ο άλλος πως δεν είμαι βλαπτικος και κυρίως να ξέρω ο ίδιος πως δεν κινδυνεύω.
    Μου άρεσει πολύ το παιχνίδι μυαλού,οι αλλαγές ρόλων,το σπάσιμο των ορίων με ασφάλεια.
    Αυτό είναι το κλειδί νομίζω γιατί συνήθως σπάνε τα όρια χωρίς ασφάλεια.
    Εν τέλει νομίζω αυτό.
    Θέλω να σπάσω τα όρια τα δικά μου και του άλλου με ασφάλεια.
    Να φτάσουμε κάπου μαζί.
    Δε ξέρω αν βγάζει νόημα για εσάς όλο αυτό.