Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φωτό από το Erotica

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 13 Μαϊου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αλλου για αλλου ομως...
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Βρε παιδιά καθίστε καλά! "Φώτο από το Erotica" λέει επάνω ο τίτλος και όχι από το BDSM @ Erotica.
    Γιατί σαλτάρατε τώρα? Καλα έκανε ο Afentis_Epi8ymiwn και τις ανεβασε αφού το ήθελε!
    Γιατί πρέπει να Μ/μας προσβάλει δεν το καταλαβαίνω!
    Δεν ήμασταν και μείς μέρος του όλου σκηνικού εκεί? Δεν μας καλοδεχτήκαν οι vanilla?
    Εμείς γιατί τους σνομπάρουμε τώρα? Μια χαρά τις βρίσκω τις photo.
    Τι με νοιάζει αν είναι σκλάβες ή Αφέντρες...ή επίδοξες BDSMers ή τίποτε απ΄όλ αυτά?
    Tα κορίτσια όλα στα ήταν υπέροχα...!! Είχαν ανεβάσει την αδρεναλίνη των επισκεπτών της έκθεσης, στα ύψη!!

    Δεν Ε/είμαστε εμείς οι θεματοφύλακες του BDSM...
    Είμαστε απλά εκφραστές του!!!
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica



    Αν δεις ξανά το κείμενο σου ,
    χωρίς να αφήνεις μια κενή γραμμή από το
    ....‘’ Όλοι μας περιμένουμε να τις δούμε.’’ ,
    που αναφερόταν στην φράση σου…. ‘’ Γιατί δεν μπορείτε? Και από τις άλλες φορές μπήκαν ‘’ ,
    θα καταλάβεις πως αλλιώς φαίνονται τα πιο κάτω ,
    αλλά εσύ σωστά διευκρίνισες πως αναφερόσουν στις ήδη υπάρχουσες,
    αν και αυτό έχει ήδη εξηγηθεί πιο πάνω από όλους νομίζω που είχαν αντίρρηση .


    Δεν νομίζω να προσβλήθηκε κανείς Εύα ,
    άλλο πράγμα απο οτι καταλαβαινω λένε όσοι είχαν αντίρρηση
    και δικαιολόγησαν την άποψη τους ,
    η καταλαβαινω λαθος ... οποτε τ αφηνω οπως εχει ....
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2008
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica

    Το διορθωσα το κενο αναμεσα απο τις προτασεις και με συγχωρειτε , δεν θα το ξανακανω.

    Τωρα πιανομαστε και απο τα κενα......
     
  5. Hil

    Hil Regular Member

    βρήκα ένα βίντεο....
    να βάλω το λινκ;;;
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Γιατί όχι? Βάλτο...
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

     

    Ήμουν κι εγώ εκεί incognito....
     
  8. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

        Εύστοχο Κύριε Dolmance
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica


    Αγαπητέ μου, πληροφορήθηκα το αρχικό (διαγραφέν απο σένα) και το παρόν πόστ σου, ευρισκόμενος στον Αλβανόφωνο τομέα των Σκοπιών και παρά τις ταραχές εκεί, επέσπευσα την επιστροφή μου για να σε καθησυχάσω. Αν κατάλαβες πως ανήκω στο σώμα των παιδονόμων ή στο τμήμα ηθών ή πως είμαι επαρκώς ηλίθιος να μην δέχομαι το προφανές θεμελιώδες δικαίωμα του καθ’ ενός να διασκεδάζει όπως γουστάρει, τότε κάκιστα κατάλαβες. Μπορείς λοιπόν χωρίς φόβο κατακεραύνωσης από τη ρομφαία που μου εγχειρίζεις, να την πάρεις πίσω και να πας να διασκεδάσεις όπως κι εσύ γουστάρεις στην άλλη παραλία. Εμενα, αν δε σε ενοχλεί, θα μου επιτρέψεις να διασκεδάζω διαβάζοντας μνημεία λογικής στον προκείμενο ιστοχώρο.

    ΥΓ. FYI κι εγω πηγα για λιγο στο erotica ως επίτιμος ευεργέτης, θεωρητικός και ακτιβιστής του στρηπτιζάδικου κινήματος και επισκέφθηκα και την BDSM stage.
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2008
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

    Μ' αυτά που κάνεις δε θα πιάσουμε κώλο ποτέ!
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    +1
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

    Migraine, ντροπή σου!