Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. Το σκεφτομαι.. μιλήσαμε κιόλας χθες.αναλυτικά .. και είναι υπέροχος D πραγματικά.. πιο υπέροχος δεν γίνεται.. μου δίνει τον χώρο που χρειάζομαι να πάρω ανάσα.. νομίζω όλα θα πάνε καλά..
    Σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας και τις απαντήσεις σας..
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    καταρχην ποσο καιρο γνωριζεστε?γιατι αν ειναι αρκετος και εχεις ακομα αυτες τις αποριες μαλλον δεν εκανε καλη δουλεια(η δεν τον ενδιαφερει να κανει)γιατι δικη του δουλεια ειναι να μη νιωθεις ετσι!
     
  3. Αρχή είναι..
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν είναι μόνον δική του δουλειά είναι και δική της, με τον εαυτό της.
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αυτο ειναι δικη της δουλεια.εγω μπορω να μιλησω απο την πλευρα του αλλου γιατι εχω βρεθει στην δικη του θεση
     
  6. Με βάση όσα συζητήθηκαν χθες και όχι μόνο προέκυψε και άλλη μια απορία.. δεδομένου του φόβου που έχω.. στην πρώτη συνάντηση μας αλλά και σε κάθε συνάντηση γιατί όχι.. είναι σωστό να ξέρω από πριν βήμα βήμα τι θα συμβεί? Και όταν λέω βήμα βήμα κυριολεκτω...
    Η αφού γνωρίζω τα θέλω του και ξέρω περίπου τι θα συμβεί δεν πρέπει να λέγονται αυτά? Να υπάρχει το στοιχείο της έκπληξης (?)
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Αννουλα28

    Όχι, δεν είναι απαραίτητο να σου λέει τι θα κάνει κάθε φορά, γνωρίζεις τα Θέλω του, αφού...
     
  8. Φυσικά και αυτός θα κρίνει τι είναι απαραίτητο και τι όχι.. για μένα λέω.. δεν νομίζεις πως θα με βοηθούσε να ξέρω?
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν ξέρω για σένα αλλά για μένα μου αρέσει ο άλλος να είναι απρόβλεπτος, να έχει σασπένς, αυτό!  
     
  10. billyboy

    billyboy Guest

  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Να είναι απρόβλεπτος μέσα στο σύνολο των συμπεριφορών που σου αρέσουν.
    Θα σου αρέσει να είναι απρόβλεπτος σε συμπεριφορές που δεν σου αρέσουν ή/και σε φοβίζουν?
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Όπως σου είπαν οι περισσότεροι…ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΕ ΕΜΑΣ.

    Είναι υποχρέωση του να διαλύσει τους φόβους σου.

    Αν δεν το κάνει…και αν ο φόβος ΔΕΝ σε διεγείρει ερωτικά…τότε ευχαρίστησέ τον και κόψε την επικοινωνία.