Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Υπάρχουν αυτά που θέλουμε, αυτά που μας ενδιαφέρουν, αυτά που τα θέλουμε αλλά μοιάζουν τρομακτικά και εκείνα που δεν μπορούμε να διαχειριστουμε και είναι μακριά μας.
    Αυτά τα ξέρουμε εμείς, από μόνοι μας για το κάθε τι.
    Έτσι και ο κάθε Κ θα ξέρει τι θέλει, και εσύ και εγώ και ολοιιιιι θα ξέρουμε τι μας αφορά και τι όχι.

    Εγώ δεν ξέρω αν φοβάσαι ή αν ντρέπεσαι.
     
  2. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    με βαζεις σε πειρασμο να ρωτησω τι βλεπεις, αλλα θα ειναι σα να σου ζηταω να βγαζλεις το κλειδι απο την κλειδαροτρυπα  
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Ο φόβος και η σεξουαλική έξαψη μπορεί κάποια στιγμή να πάνε και μαζί. Μπορεί να ζήσεις στιγμές όπου τα γόνατά σου θα τρέμουν ανεξέλεγκτα, τα δόντια σου θα χτυπάνε από φόβο, ο φόβος θα χύνεται πάνω σου σε κύματα παγωμένου ιδρώτα, αλλά θα στάζεις ερωτικούς χυμούς και θα δέχεσαι τα πάντα από αυτόν. Μπορεί να έχεις ταλαντώσεις από τον απόλυτο φόβο ως την απόλυτη ηδονή. Η δική μου πείρα είναι πως δεν ζει υποτακτική για πολύ με τον ενεργό φόβο και ότι τα πάθη που έχουν σηκωθεί μέσα της δεν θα τα αρνηθεί αλλά η κατάσταση θα λυθεί όταν αυτά που είναι να ειπωθούν μεταξύ των δύο αυτών ανθρώπων θα έχουν ήδη ειπωθεί.

    Δεν μπορώ να γνωρίζω πού θα σταθεί το εκκρεμές για σένα, ξέρω μόνον πού στάθηκε για μένα.

    Οι ουλές του μη ενεργού πια φόβου επέζησαν για χρόνια, σε μένα, και τώρα, μετά από χρόνια ευτυχισμένης σχέσης Μ/s, λίγο λίγο σβήνουν. Αυτά που με έκανε ο τότε Αφέντης μου να μάθω για τον εαυτό μου… του οφείλω ευγνωμοσύνη και μόνο.

    Ήταν μια συγκλονιστική εποχή της ζωής μου, είμαι ευτυχισμένη που την έζησα, είμαι το ίδιο ευτυχισμένη που δεν θα την ξαναπεράσω.

    Δεν μπορείς να προδιαγράψεις τον δρόμο σου, δεν μπορείς να προδιαγράψεις την διαδρομή, τις στάσεις, ούτε καν το τέρμα του. Αυτό που είναι να γίνει θα γίνει, με τον έναν τρόπο ή τον άλλο.

    Αμφιβάλλω αν σε βοήθησα, έκανα όμως ό,τι μπορούσα γι αυτό  
     
  4. Γιατί θα με πει δειλή.. ότι φοβάμαι να ρισκάρω με νέες εμπειρίες που το πολύ πολύ απλά να μου δώσουν κάτι να θυμάμαι μέχρι να πεθάνω.. θα πέσω στα μάτια του.. ίσως αναθεωρήσει κατά πόσο πρέπει και αξίζει να ασχοληθεί άλλο μαζί μου.. όλα αυτά
     
  5. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    ολα στο παιχνιδι ειναι.... αν φοβασαι για κατι φοβασαι για ολα και τοτε παει περιπατο η απολαυση.......
     
  6. Το κανεις χειρότερο..
     
  7. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    αγχωνεσαι πολυ γενικα?
     
  8. Όχι γενικά. ειδικά.
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δηλαδη εσύ την έχεις πατησει με αυτόν αλλά σε μπερδεύουν οι προτιμήσεις του....και φοβασαι οτι αμα του μιλησεις γι αυτα,θα εξαφανιστει ή θα θεωρησει οτι εχασε και χρονο;
    Χμ...ε μη σωσει και συνεχισει τοτε!
     
  10. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

  11. Και τα δύο. Φόβος και ντροπή ταυτόχρονα.
    Είναι που πολλές στιγμές αναρωτιέμαι τι κάνω μαζί του και αυτός μαζί μου... τι νομίζει ότι μπορεί να καταφέρει να του δώσω το οποίο θα ευχαριστηθω κιόλας..
     
  12. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    ακαδημαικη ερωτηση.... εχει παρει χαμπαρι τιποτα απο ολα αυτα εκεινος? κι αν ναι γιατι δε σε βοηθαει να τα καταλαβεις?

    υπαρχει και η περιπτωση βεβαια να εισαι επιδειξιομανης καπου μεσα σου, εισαι ?

    πραγμα που, για τη γνωμη μου, δεν ειναι καθολου αναξιο λογου ουτε και κατακριτεο, σρκει να το παραδεχεσαι