Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Θα με πιασει καταθλιψη σε λιγο...
     
  2. billyboy

    billyboy Guest

    Μόλις συνειδητοποιήσες ότι είσαι vanilla  
     
  3. Όχι μην το λες αυτό σε παρακαλώ.. είναι υπέροχος άνθρωπος. ξεκάθαρος..φοβάμαι εκείνον.. εμένα.. ότι θα συμβεί.. αν δεν συμβεί ότι θα μετανιώσω..αν συμβεί θα μετανιώσω διπλά και τριδιπλα..
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Λυπάμαι. Μπορείς πάντα να σκέπτεσαι αυτό που σκεπτόμουν εγώ, ότι όλος αυτός ο φόβος σου είναι αυτοαναφορικές εκρήξεις ενός απωθημένου φαντασιακού και ότι στο κάτω κάτω κανένας δεν έπαθε ποτέ τίποτα από ερωτική έξαψη…
     
  5. Δεν νομίζω ότι είναι αυτό το θέμα.. όλοι έτσι ξεκινάμε.. υπάρχουν όμως πράγματα που με τρομάζουν. Που δεν τα καταλαβαίνω.. που μου προκαλούν αηδια.. αυτό δεν ξέρω αν αλλάζει.. νομίζω και διόρθωσε με αν κάνω λάθος.. δεν έχουν όλοι οι d ίδια φετίχ. Σωστά?!
     
  6. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Αρχίζω και τρομοκρατούμαι.Τόσο άγρια είναι τα πράγματα στο χώρο;
    Δηλαδή τι θα κάνετε τόσο πολύ;
    Σα να πας για σφαγή τα λες....
    Με τρομάζεις
     
  7. Μα εδώ σου λέω πως η ερωτική έξαψη πλέον υποχώρησε. Είναι στον πάτο. πάνω υπάρχει τρόμος. Ότι πας και δεν ξέρεις τι θα συμβεί.
     
  8. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    αγχωνεσαι

    τοσο αγρια ειναι τα πραγματα στο χωμα, οχι στο χωρο, αλλα εξισου οπως και στα συννεφα..... διαλεγεις και παιρνεις
     
  9. Κάτι που για μένα είναι τραγικό για σένα ίσως είναι απλό.. όλα είναι σχετικά.
     
  10. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    συνεχιζεις να θολωνεις τις αναζητησεις σου σα να το κανεις με ξηρο παγο... οπως στα show.........
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Άμα έχει τελειώσει μέσα σου όπως ανέφερες,οτι εχει φτάσει στο πάτο.τοτε γιατι φοβασαι τωρα;ποιο ειναι το μπερδεμα;τα μαζευεις και φευγεις απο εκει οσο καλος ανθρωπος και να ειναι,δε κολλάει πια.Απλα τα πραγματα
     
  12. Με βοηθάει όσο μπορεί. Μου λέει το απλό. Δοκίμασε και αν δεν μπορείς σταματάει όλο αυτό. Άν δεν δοκιμασεις πως θα ξέρεις αν το αντέχεις και αν σου αρέσει..
    Έχω το ελεύθερο να αποχωρήσω από την σχέση ανά πάσα στιγμή..