Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. Ίσως θα ήταν καλό να του προτείνεις να "ανοίξει" ένα παρόμοιο νήμα ζητώντας συμβουλές για το πως θα σε κουτουπώσει....με την συζήτηση κάτι μπορεί να βγεί! Να βοηθήσουμε ρε παιδί μου.....
     
  2. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    συμφωνω και επαυξανω
     
  3. Δεν καταλαβαίνω προς τι τοσες επιθέσεις.. λυπάμαι πολύ πραγματικά..
     
  4. billyboy

    billyboy Guest

    Να μιλήσω ποιο απλά μιλάς για έναν άνθρωπο που είναι έμπειρος με όλοι την σημασία της λεξεως...πως ένας έμπειρος άνθρωπος σε κάνει να τρομάζεις να μην καταλαβαίνεις και να απυ προκαλεί αηδία όχι αυτός τα λεγόμενα του...πως γίνεται αυτό πράγματικα απορω..είναι σαν να μην μιλάτε ξεκάθαρα σαν να είστε δύο ξένοι έρχεται έρθει κοντά...αλλα και πολύ μακριά....επειδή δεν υπάρχουν παραπάνω λεπτομέρειες...αν είναι έτσι ή αρχή φαντασου τι θα γίνει ποιο μετά...αν ξεκινάει ή γνωριμία με τέτοια όχι μόνο δεν θα καταλαγιάσει...αλλα θα προχωρήσει ποιο βαθιά ποιο έντονα και άμα τώρα είσαι έτσι δεν θα αντέξεις...γνώμη μου και άποψη μου...(όταν ξεκινάς έντονα το μυαλό έχει ανοίξει πολύ και πας παραπερα....μην βάζεις της % δεν είναι σωστό..είναι σαν να παίζεις χρηματιστήριο τα βάζεις κάτω απλά και λες σταματάω ή προχωρώ..ένα από τα δύο είναι δεν υπάρχει ίσως..άποψη μού...πάντως σκέφτομαι ένας έμπειρος δεν βλέπει ότι ο απέναντι άνθρωπος δεν καταλαβαίνει έχει απορίες του προκαλείται αηδία τον τρομάζουν....να πει ότι έτσι δεν πάει να κάνει κάτι μία ενέργεια...σαν εμπειρος να βγάλει το φίδι από την τρύπα...γ αυτό είναι και εμπειρος....σε τέτοιες καταστάσεις πρέπει να φανεί εμένα μου δείχνει το αντίθετο...εκτός και αν βέβαια παίζει να υπάρχει έλξη σε εξωτερική εμφάνιση μονο......το τελευταίο τσεκαρε το....   
     
  5. Θα το κάνω και ότι γίνει.. μακαρι όλα να πάνε καλά γιατί είχα πολύ καιρό να νιώσω έτσι.. είναι ναρκωτικό αυτός ο άνθρωπος.. από το πρώτο δευτερόλεπτο ήταν..
     
  6. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it


    δε διακρινεις το χαρουμενο και καλοπροαιρετο χιουμορ? δεν τα λες καλα.....
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εγω γιατι να μη μπορω να κεραυνοβοληθω ετσι;
    Εισαι τυχερη και λες κι οτι εχεις και προβλημα 
     
  8. Θα ξεκινήσω απο το τελευταίο .όχι δεν υπάρχει έλξη μόνο για την εξωτερική εμφάνιση. Πρόκειται για έναν μέτριας εμφάνισης άντρα. Είναι αυτό το κάτι που ένιωσα απο την αρχη .κάτι απροσδιόριστο και ασαφές. Μια χημεία. Ένα connection..
    Όσον αφορά τα υπόλοιπα.. θεωρώ πιο ντόμπρο να σου δείχνει ο άλλος από την αρχή τι θα αντιμετωπίσεις. Που μπλέκεις. Τι πιο ξεκάθαρο από αυτό?
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    τωρα που θα χειμωνιασει ( ε κάποια στιγμή ) οταν πιάσει βροχή , βροντές, αστραπές, κεραυνούς και ολα τα στοιχειά της φύσεως, ξεβρακώσου ( πες π να έρθουμε) και πάνε ψηλά ψηλά σε ενα βουνό , και περίμενε... που θα πάει θα σε κεραυνοβολήσει η φύση  
     
  10. billyboy

    billyboy Guest

    Τα σωστά και τιμία παιχνίδια ξεκινάνε από την αρχή..άμα δεν σου δείχνει ίσως φοβάται κάτι ή θέλει να σου κάνει εκπλήξεις  
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Καλή Αννούλα, μας κάνεις κοινωνούς στο πρόβλημά σου που οι απαντήσεις του έγκεινται σε σένα...
    Λες..:
    Είναι μια χαρά παιδίς, εγώ έχω το πρόβλημα...
    Φοβάμαι, αλλά αυτός μου εξηγάει, αλά εγώ πάλι κωλώνω...
    Κωλώνω γιατί δεν ξέρω γιατι κωλώνω...
    Τον θέλω, ξανακωλώνω, αλλά φοβάμαι μη με πει δειλή (αυτό είναι το θέμα σου?)... κλπ κλπ

    Ποια επίθεση καλό μου?
    Πόσοι μαλάκες λες να υπάρχουν που θα σου πουν το σκονάκι για τα παραπάνω?
    Αρ γιου γουιθ γιορ γκουντς?

    Το αν θα τσιρίξεις σε λα ματζόρε ή θα μουγκρίσεις φα δίεση θα ήταν ένα κάποιο θέμα...
    Κάηκαν και τα μαστιχόδεντρα στη Χίο, άστα να πάνε...
     
  12. Είναι κακο να φοβάμαι κάποιο needle play, η να φοβάμαι να μαστιγωθω πολύ δυνατά? Αν θες απάντησε μου σοβαρά.