Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Αννουλα28, στις 26 Ιουλίου 2016.

  1. Το θεμα ειναι να νιωθεις ανετα και να καυλώνεις με τα παιχνίδια... Αν δεν, ο επόμενος.
     
  2. emerald

    emerald New Member

    Παρακολουθώ με ενδιαφέρον αυτό το νήμα.

    Αυτές οι πρακτικές που αναφέρεις, και άλλες που δεν αναφέρεις αλλά υποψιάζομαι πως είναι του γούστου του συγκεκριμένου Κ, δεν οδηγούν στην ερωτική έξαψη, αλλά αλλού.

    Χρειάζεται να αναρωτηθείς πραγματικά ποιες είναι οι προσδοκίες σου από αυτή τη σχέση και να πράξεις ανάλογα.
     
  3. Επίσης κάτι άλλο που με βασανίζει όσο εγωιστικό και αν ακουστεί.. είναι κακό που θέλω να τον νιώθω να με ποθει σαν γυναίκα..? να θέλει να βρεθεί και ερωτικά μαζί μου και όχι να εξασκεί κυρίως αυτές τις πρακτικές πάνω μου ..? θα μου πείτε μπαίνεις σε D/s σχέση όπου η δική σου ικανοποίηση είναι ελάχιστης σημασίας... ναι το γνωρίζω και προσπαθώ να το αποδεχτω..απλά θα ηθελα να είναι πιο μοιρασμένο..
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και τα δυο μπορείς να τα θέσεις ως σκληρά σου όρια ρε Αννούλα...
    Και να βάλεις και όσα σειφγουόρντ θες...
    Άσε μας καλή μου...
    Βάλε κι άλλα όρια...
    Να μείνει μόνο να με κάνει αγκαλίτσες να με κάνει κουπεπε...
    Θέμα σου και θέμα του...

    Απλά είναι τα πράματα...
    Δεν στέλνουμε μπύραυλο στο φεγγάρι...
    Σοκολάτα διάλεξε αμυγδάλου...
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Θα ξανάρθει. Αυτό σου λέω, πως γίνεται τράμπα, τη μια υπερτερεί ο φόβος, την άλλη η έξαψη και σύντομα και τα δύο μαζί. Αποκτάς αισθητήρες για την ένταση, σαν γευστικούς κάλυκες. Γίνεται ο κώδικάς σας, ο τρόπος που εκφράζεστε μεταξύ σας.

      

    Καλύτερα κανένας οργασμός, τίποτα δεν ξεπλένει τέτοιες αγωνίες όπως τα υγρά του οργασμού.

      

    Κακό δεν είναι, όχι, διόλου κακό δεν είναι, απλά δεν έχει νόημα.

    ΥΓ. Αν σου επιτρέπει να συζητάς με τρίτους αυτά που νιώθεις είναι πολύ σπουδαίο αυτό και δείχνει ότι δεν είναι κτητικός και δεν σε θέλει απομονωμένη, πολύ μεγάλη υπόθεση αυτά τα δύο και μπράβο του.

    ΥΓ1. Ανεξαρτήτως του ύφους μου, να ξέρεις πως δεν σε αποπαίρνω διόλου, το αντίθετο, συμπάσχω και με νοιάζει πώς νιώθεις και ευχαριστώ που δεν τσαντίστηκες με το δεύτερο ποστ μου - εκεί που έλεγα πως έχω γίνει καλός άνθρωπας να 'το πάλι, μου ξαναβγήκε!
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @gqby

    Ήταν ο κωδικός "νάνι"... Τι ? Ούτε αυτό κατάλαβε..?
     
  7. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    @Αννουλα28 , λες οτι ειναι ξεκαθαρος,ειλικρινης κ μπραβο του. Δεν νομιζεις οτι πρεπει να εισαι κι εσυ? Σκεψου μονη σου τι σε εξιταρει, τι θα ηθελες να δοκιμασεις κι ας νιωθεις φοβο ή αμηχανια. Για τα υπολοιπα βαλε ορια σκληρα ή χαλαρα. Δεν ειναι κακο,δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια. Μετα μιλησε του. Συζητησε το μαζι του. Και αν φυγει,εφυγε. Οι σχεσεις ειναι για να μας δινουν χαρα κ πληροτητα,ακομη και με τις δυσκολιες τους, οχι εφιαλτες και τρομο...
     
  8. Αχ αυτές οι πενήντα αποχρώσεις... Μεγάλη ζημιά έκαναν...
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    μες στο μυαλο μου εισαι .. εσυ και η ΑΕΚΑΡΑ  
     
  10. Αυτό να το πάρω για καλό;
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Φτάσανε με την καλοκαιρινή σεζόν στους Οθωνιούς, τη Γαύδο και το Καστελόριζο.
    Αναμένονται σοβαραί εξελίξεις...
    Επίκειται εισβολή των Ηρωικών ακριτισών στη πόλη των Αθηνών να σκίσουν κανά σωβρακο...
     
  12. ellianna

    ellianna Regular Member

    Θα σ πω την γνώμη μου κ πως το βλέπω κ εγω σαν σχετικά καινούργια π ειμαι .λες ότι φοβάσαι. Φοβάσαι αυτά που σ λεει,αυτά που θέλει να κάνετε μαζί..Τον θες αλλα αυτά που θέλει σ προκαλούν αηδία κ εφιάλτες. Πόσο πετυχημένη πιστεύεις ότι μπορεί να είναι μια σχέση οταν τα θελω των 2 διαφέρουν κατά κράτος?Εγώ δεν διάβασα φόβο για το άγνωστο στα λεγόμενα σ,κ διόρθωσε με αν κάνω λάθος,διάβασα αποστροφή κ όταν υπάρχει αποστροφή το πράγμα είναι σχεδόν αδύνατο να επιτευχθεί.θα μισήσεις τον εαυτο σου κ αυτόν μαζί.θα τον σιχαθεις γτ ισως είσαι ερωτευμένη με την εικονα στο μυαλο σου κ οχι την πραγματικοτητα που Αυτος κουβαλα.Μπορεί κ να λέω μπαρούφες κ συγνωμμη,απλά για μένα πρέπει να κάτσεις να ψάξεις μέσα σου να βρεις τι πραγματικά θες απ αυτόν τον άνθρωπο κ αν μπορεί να στο προσφέρει κ αντιστρόφως..ειδάλλως χάνεις κ χρονο κ ψυχη.φιλικά παντα