Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΧΡΗΣΗ ΣΚΛΑΒΟΥ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος servantforwomen, στις 30 Δεκεμβρίου 2007.

  1. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: ΧΡΗΣΗ ΣΚΛΑΒΟΥ.

    Δεν νομιζο οτι ετσι ευκολα μια κυρια μιλαει σε καπιο σκλαβο και οτι με φτινουν οι αφεντρεs εμενα μου αρκει παντοs δεν εχο στειλει μινιμα σε καποια αφεντρα γιατι οποs σαs προιπα δεν κανο κατι αν δεν μου το ζιτισει ο κυριαρχοs
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Περιμενεις δηλαδη με καποιο τροπο να σου δοθει εντολη να στειλεις μηνυμα σε καποια Αφεντρα?
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τι βλεπουν τα ματακια μου ,Κυρια μου,θα τρελλαθω!  
    (προσεξε Ανθουλα,θα πνιγεις!!)
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

        (χωρίς λόγια)
     
  5. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Το σκλάβος είναι μεγάλη κουβέντα πολλοί το έχουν στο μυαλό απλά σαν παιχνίδι άλλοι έχουν γεννηθεί σκλάβοι δηλ να υπιρετούν τον αφέντη τους ακόμα και να του κάνουν δουλείες οπως είμαι εγω που έχω γεννηθεί να υπιρετώ και ο αφέντης να είναι αραχτός και να μην κάνει τίποτα να τα κάνω όλα εγώ ξεκινόντας απο την ώρα που μπαίνει σπίτι βγάζοντας τα παπούτσια και πλένοντας του τα πόδια