Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος salserosub, στις 18 Ιουλίου 2008.

  1. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    η χρυση βροχη μπορει να χρησιμοποιηθει αναλογα τη διαθεση του αφεντη
    αυτος δινει το χρωμα στην πραξη
    υπαρχουν φορες που ο αφεντης θελει να τονισει την επικοινωνια μεταξυ αυτου και του slave
    και η πραξη περνει μορφη αγαπης
    ο slave ικανοποιειται που λαμβανει τα υγρα του αφεντη του και τον ευγνωμονει που ο αφεντης το επιτρεπει. η ικανοποιηση του σκλαβου σε αυτην την περιπτωση ειναι αμμεση
    Αλλες φορες ο αφεντης τροποποιει τη διαδικασια ωστε να την κανει πιο βαρβαρη πιο εξευτελιστικη
    ωστε ο σκλαβος μετατρεπεται σε δοχειο απορριματων και σε σκουπιδι
    ακομη και αν υπαρχει ελαχιστη αμμεση ικανοποιηση απο τη μερια του σκλαβου αυτη μειωνεται αισθητα
    και ο σκλαβος ικανοποιειται που χρησιμοποιηθηκε απο τον αφεντη του σε δευτερο χρονο
    Και οι δυο περιπτωσεις βρισκονται στη διακριτικη ευχερεια του αφεντη να τις χρησιμοποιησει κατα περιπτωση
    ετσι και αλλιως αυτος πρεπει να δινει το ρυθμο...
     
  2. dare

    dare New Member

    Θα ήταν εξευτελιστικό αν ο "κάτω" το σιχαίνεται. Έτσι εξαναγκάζεται σε κάτι που δεν θέλει και δηλώνει την υποταγή του/της.
    Υπάρχει και η περίπτωση να είναι μέρος της αποδοχής του σώματος του άλλου.
     
  3. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Καλησπέρα σας. Πολλοί πιστεύουν ότι ισως ένα βήμα πριν την ολοκληρωτική υποταγή (strap- on) είναι και η χρυσή βροχή. Ολα στο μυαλό μας έιναι..ίσως κάπιος βρεί ένα βλέμμα η μία άλλη τιμωρία πολυ πιο εξευτελιστική από την χρυσή βροχή. Η ατμόσφαιρα μετράει, τα βιώματα, οι αντιλήψεις και οι προσδοκίες.
    Ο καθένας ειναι διαφορετικός ...
     
  4. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να βλεπουμε την χρυση βροχη μονοδιαστατα σαν εξευτελισμο
    μπορει να ειναι και αυτο αλλα και τοσα αλλα πραγματα
    το να περιοριζουμε ο βλεμμα μας περιοριζει την απολαυση...

    ο Αφεντης ΟΡΙΖΕΙ το χρωμα της απολαυσης του
    και ο δουλος το δεχεται ή με ευγνωμοσυνη ή καρτερικα
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'


    Αυτο το διαβασες σε καποιο τοιχο ?
     
  6. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    μενω στα εξαρχεια
    καταλαβαινεις γιατι εχουμε τους τοιχους εδω......
     
  7. ypotagi_se_f

    ypotagi_se_f New Member

    Εγώ πιστεύω ότι είναι ένας τρόπος η αφέντρα να δείξει την κυριαρχία της πάνω στο σκλάβο της... Προσωπικά θα δεχόμουν κάτι τέτοιο για να δείξω στην αφέντρα μου την πλήρη υποταγί μου σε αυτή..
     
  8. Απάντηση: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

    για οσες το υποστηριζουν απο αισθησιακης πλευρας: αντε να δω αν θα φιλησεις μετα εκει που κατουρησες 
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    Kαλημέρα,
    εμένα εκείνο που με εξιτάρει είναι η θέα μιας γυναίκας να κατουράει είτε επάνω μου είτε οπουδήποτε,μετά να τη γλύφω και στο τέλος να της κάνω το ίδιο.
    Αν δεν είναι αμφίδρομο δε με ανάβει τόσο
     
  10. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Τι άλλο μπορει να είναι περισσότερι εξευτελιστικό; δωσε μου καμιά ιδέα .... 
     
  11. ThesalosBtm

    ThesalosBtm New Member

    η χρυση βροχη ειναι εκφραση της κυριαρχιας στον σκλαβο και εξεφτελισμος του ασχετως αν ειναι κατι που το επιθυμει (ο σκλαβος) ή οχι. Αρκει να το θελει η αφεντρα του. Αλλωστε ο σκλαβος ειναι για να υπακουει
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

    Και πώς θα εξευτελιστεί ο σκλάβος αν μια ουρολοίμωξη της αφέντρας επιβάλλει καθετήρα;