Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος salserosub, στις 18 Ιουλίου 2008.

  1. Ατελείωτο φτύσιμο στο πρόσωπο του σκλάβου μέχρι να ασπρίσει τελείως
     
  2. Hippolytos

    Hippolytos New Member

    Ναι, συμφωνώ. Μπορεί να είναι και παιχνίδι σε ισότιμη σχέση, αλλά εγώ το βλέπω στο πλαίσιο υποταγής- εξευτελισμού. Σημασία έχει πώς και γιατί σου το κάνει. Η ιδέα είναι νομίζω η εξής: Το πρόσωπο είναι το πιο καθώς πρέπει και ευπαρουσίαστο και φροντισμένο και σημαντικό μέρος του σώματος, η έκφρασή μας, το ίδιο το εγώ μας. Και το καθαρό πρόσωπό σου, το εγώ σου, να σου το τσαλαπατάει, να σου το βρωμίζει η αφέντρα, να σου το κάνει καθίκι, να αφήνει θριαμβευτικά τα κάτουρα να ξεχύνονται στα μούτρα σου, να ξαλαφρώνει στο πρόσωπό σου απολαμβάνοντας την εξουσία της. Να σε βάζει κάτω και να σε κατουρά στα μούτρα, καθώς ξεσπά σε γέλια, σε κοροϊδεύει και σε βρίζει, να σε φτύνει μετά και να φεύγει αφήνοντάς σε κατουρημένο και εξευτελισμένο, να κολλάς και να βρωμάς ολόκληρος.
    Σενάριο: Να κάθεται στο πρόσωπό σου να την γλύφεις και κάποιες φορές, όχι πάντα, να σε κατουράει, χωρίς προειδοποίηση. Να μην ξέρεις αν και πότε θα σού 'ρθει!
    Πολλοί το φαντασιώνονται, λιγότεροι το κάνουν. Να σού 'ρχεται στο πρόσωπο και στο στόμα, καυτό, στιφό και μ' αυτήν την πικρίλα και την μυρωδιά, να κολλάει πάνω σου, είναι πάντα σοκαριστικό (και τόσο το καλύτερο για μερικούς ίσως).
     
  3. Hippolytos είσαι θεός! ξέρεις πραγματικά πως νιώθει ένας σκλάβος!
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ρε???? σταματηστε. εχετε παλαβωσει εντελως????? Μην λετε τοσες λεπτομεριες. (πες κι άλλα!!!)
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

      δεν εχει αλλο?
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

    Η χρυσή βροχή δεν είναι παρακλάδι της Χρυσής Αυγής; Τώρα αρχίζω να υποψιάζομαι περί τίνος πρόκειται. Νόμιζα ότι το νήμα είναι πολιτικό.
     
  7. Re: Απάντηση: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

    Επίσης υπάρχει η Χρυσή Ευκαιρία και η Χρυσή Ζύμη...
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βεβαιως και ειναι πολιτικο το νημα.
    Τα χρυσα αγορια δεν ειναι αυτα που εδεχθησαν τη χρυση βροχη του καπιταλισμου;
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Όχι underherfeet. Εμείς είμαστε αυτοί που τη δεχθήκαμε.
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Elysium,εμεις μαλλον εθεωρηθημεν κοπρολαγνοι απο τον καπιταλισμο...
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Έχω την εντύπωση πως κι εμείς οι ίδιοι τον εαυτό μας (κι ας δηλώνουμε άλλα φετιχ).
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    κρυβε λογια...