Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος salserosub, στις 18 Ιουλίου 2008.

  1. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    Re: Απάντηση: 'ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ'

    να θυμησω στους νεοτερους την αρχαια αμερικανικη σειρα των seventies

    golden girls

    ας αναπαυσει ο μεγαλοδυναμος την ψυχη και των τριων.... 
     
    Last edited by a moderator: 11 Νοεμβρίου 2008
  2. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    Η χρυσή βροχή είνια κυρίως φετίχ.

    περιλαμβάνει δόση υποταγής φυσικά, αλλά ως φετίχ πιστεύω πως χρησιμοποιείται.

    εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, και έτσι δε θεωρώ πως Μία Αφέντρα έχει νόημα να με βασανίσει έτσι.. αφού μου αρέσει, τί βασανιστήριο να μου κάνει?

    ως επιβράβευση, μάλιστα, το καταλαβαίνω.

    χχχ
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    να μοιραστώ κάτι και θα θελα τη γνώμη σας: διαβάζω συχνά ερωτήματα του τύπου τι συμαίνει αυτό? ή γιατί κάνει κανείς εκείνο? ή ποιος απ τους δύο το απολαμβάνει? γιατί πρέπει τα πράγματα ναναι ή έτσι ή αλλιώς? γιατί να μην αφουγκραζόμαστε απλά το συναίσθημά μας και βάση αυτού να αποφασίζουμε τι θέλομε και τι όχι?
    όσο για τη χρυσή βροχή θάθελα κάποια στιγμή να νιώσω την ηδονή του να μου συμβεί αν και για να γίνει αυτό μάλλον θα πρέπει να με εμπνεύσει μοναδικά ο δημιουργός της
     
  5. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    το να αρνηθεις να χρησημοποιησεις το σκλαβο σου
    να κατουρησεις στην τουαλετα αντι για το στομα του
    και να δειξεις τρυφεροτητα σε καποιον αλλο μπροστα του

    ετσι για να περνεις ιδεες επειδη αναρωτηθηκες...  
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Warning

    Moderator's notification:

    Η συζήτηση έχει εξοκείλει από το θέμα που θέτει προς πραγμάτευση το παρόν νήμα. Οποιοδήποτε σχόλιο μη προσκείμενο στο θέμα, θα διαγραφεται.
     
  7. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Δεν νομίζω ότι μπορεί να αντλήσει σεξουαλική ευχαρίστηση με την αμιγή έννοια του όρου. Αλλά μήπως τελικά όλες οι τεχνικές του κυρίαρχου προκαλούν σεξουαλική διέγερση;