Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χέρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 9 Μαρτίου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  2. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

  3. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Υπέροχο το νήμα σου @Mind'n'Flesh

    Αλήθεια, πόσο θετικά προϊδεάζουν 2 όμορφα και περιποιημένα χέρια...

    Δε μπορώ να διανοηθώ ότι κάποιες γυναίκες ακόμη και σήμερα δεν τα βάφουν, κάποιες έστω στιγμές, ή πολύ περισσότερο δεν προσέχουν τα χέρια και τα δάχτυλα. Δεν θα μιλήσω για άτομα, που ... τα τρώνε.

    Το άγγιγμα των χεριών είναι κάτι μαγικό. Με ερεθίζει τρομερά και θεωρώ τα χέρια βασικό ερωτικό αξεσουάρ. Επιπλέον και ως εικόνα είναι πολύ όμορφο να βλέπω μία γυναίκα με καλοσχηματισμένα άκρα. Και, όπως έχω ξαναπεί, έχω τόση "αδυναμία" σε αυτά, που κάνει πολύ εύκολο το "έργο" της αναγνώρισης μίας γυναίκας από τα χέρια της και μόνο. Ακόμη λατρεύω το χειροφίλημα, απολαμβάνω τρομερά να φιλάω, να γλείφω και γενικά να παίζω με 2 περιποιημένα γυναικεία χέρια.

    Φυσικά και εμείς οι άντρες οφείλουμε να προσέχουμε. Πρώτα για να νιώθουμε εμείς καλά και μετά για την εικόνα, που δίνουμε, γενική και ειδική.
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2015
  5. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ελπίζω να προσπαθεί να δεθεί πιο σφιχτά. Γιατί, αν παλεύει για να λυθεί, μάλλον για... χαζή πρόκειται  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θα χαρακτήριζα το σχόλιό σου επιπόλαιο.
    Λησμονείς έναν σημαντικό παράγοντα: Τι συμβαίνει στο υπόλοιπο κορμί της κοπέλας εκείνη τη στιγμή...
     
  8. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Ή επιπόλαιο ή με διάθεση λίγο πιο ανάλαφρη. Εσύ διέκρινες επιπολαιότητα για κάποιο λόγο.

    Δεν αντιλέγω τι βιώνει και τι αισθάνεται εκείνη την ώρα. Όμως δεν είχα ούτε λόγο ούτε και διάθεση να μιλήσω επιπόλαια και απαξιωτικά. Κάθε άλλο.
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!