Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. Armida

    Armida Regular Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Το να φερει αλλη γυναικα στο τραπεζι και να την κοιταζει επιμονα. Σε σκοτωνει χωρις να μπορεις να αντιδρασεις
     
  2. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Να ξερεις οτι εχεις βρει καποιον που αγγιζει το μεσα σου,αλλα να μην επιτρεπεται να σε αγγιξει αλλιως...
     
  3. sakis sklabos1

    sakis sklabos1 New Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    η χειροτερη τιμορια για ενα σκλαβο ειναι η αδιαφοια
    ολα τα υπολιπα προσφερουν απολαυση σε καθε γνησιο σκλαβο
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Έτσι από απορία. Πώς είσαι βέβαιος ότι και η αδιαφορία δεν προσφέρει απόλαυση στον γνήσιο σκλάβο;
     
  5. sakis sklabos1

    sakis sklabos1 New Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    η αδιαφορια ειναι οτι χηροτερο δεν σου δινει καμια σημασια η αφεντρα σου δεν σου δινει καμια εντολη αυτο ειναι το χυροτερο για μενα ...γουστα ειναι αυτα.......
     
  6. Steve the Real

    Steve the Real New Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Το χειρότερο είναι να σου πει να πας να κάτσεις σαν τραπεζάκι μακρυά της,σε μια άσχετη γωνία του δωματίου,χωρίς να σε χρησιμοποιεί με οποιονδήποτε τρόπο, και να κάθεσε εκεί για ώρες έτσι χωρίς να κάνεις απολύτος τίποτα.
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    το καλυτερο ειναι να την ψυχολογησεις εκεινη την ωρα και να καταλαβεις οτι αδιαφορει επιτηδες!!

    Απο τα χειροτερα ειναι οταν κλειδωνει..
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    μα σε χρησιμοποει!! οταν λες οτι θες να εισαι αντικειμενο, οπως λες τραπεζακι, τι αλλο εννοεις δλδ;
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Η μόνη τιμωρία που είναι αβάσταχτη είναι να μην ξέρεις αν είναι τιμωρία ή το τελευταίο αντίο, και αυτόν τον πόνο δεν τον νοιώθεις ποτέ με μια συνειδητοποιημένη Mistress.
     
  10. cristyslaveath

    cristyslaveath New Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Αν και έχω αφέντη, η χειρότερη τιμωρία είναι απο όλες είναι η αδιαφορία...
     
  11. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    λοιπον παει πολυ καιρος που του το ειχα κανει. προσωπικα μου αρεσε αφανταστα και καυλωσα απιστευτα....
    τα ειχα με ενα τυπο που ειχε γινει ψιλο σκλαβος μου , τον εβαζα και εκανε τα απλα, οικονομικος σκλαβος και να τα γλειφει τα τακουνια μου....
    ενα βραδυ του ειπα πως θα κοιμονουν νωρις,ενω ειχα κανονισει με ενα γκομενο..... πρεπει να του ειχα σφυριξει που ημουν και με περιμενε κατω απο το σπιτι μου κρυμμενος. ειχαμε φτασει κατω απο το σπιτι μου και χαμουρευομασταν...... φευγει ο γκομενος, και με πλησιαζει με τσαμπουκα ο σκλαβος μου και να μου λεει οτι τον απαταω κτλπ.
    του υψωνω την φωνη μου ,αφου μπηκαμε στη πολυκατοικια και εσκιψε το κεφαλι και επεσε στα γονατα να ζητησει συγνωμη και να τον δεχτω. φυσικα τον εβαλα και εγλειψε τις ψιλοτακουνες μποτες που φοραγα. αναψα τσιγαρο και μιλαγα με μηνυματα με το γκομενακι... και ειπα στο γκομενακι να επιστρεψει και να κοιμηθουμε μαζι....
    ανεβηκαμε με τον σκλαβο στο διαμερισμα μου και τον εδεσα γυμνο, και καλα οτι θα καναμε κανα βιτσιο για να τον συγχωρεσω...
    ηρθε ο γκομενος και του εξηγησα πως αν με θελει θα πρεπει να τον γαμησει τον σκλαβο μου..... ειμασταν και οι δυο καπως πιωμενοι χεχεχεχ ο σκλαβος ειχε ενα φιμωτρο.... τον στηνει στα 4 ο γκομενος μου τον σκλαβο και αρχιζει και τον γαμαει και εγω καθομουν σταυροποδι ακομα ντυμενη ,εκανα το τσιγαρο μου και χαιδευομουν λιγακι....... ο σκλαβος μουγκριζε συνεχεια και εγω χασκογελαγα.......
    ολο το σκηνικο διαρκεσε κανα 15λεπτο.....γδυθηκα και τον εσπρωξε στο πλαι του κρεβατιου ο γκομενοσ μου τον σκλαβο μου ...και καναμε σεξ ακριβως διπλα του και να μασ κοιταζει..και να του λεω συνεχεια...ΚΑΡΙΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΙ ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ, ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΕΙΣΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑ ΜΑΣ ΧΕΧΕΧΕΧ.....
     
  12. Απάντηση: Χειρότερη Τιμωρία

    Και μετά από τον βιασμό του τι σου έλεγε ο σκλάβος?