Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. ThesalosBtm

    ThesalosBtm New Member

    σιγουρα η αδιαφορια, καθως και οποιαδηποτε ακραια ρεαλιστικη απειλη κατα της σωματικης ακεραιοτητας που δεν την επιθυμει ο σκλαβος. Για παραδειγμα οπως σωστα αναφερθηκε αν ηθελε καποιος να ευνουχιστει θα το αποφασιζε απο μονος του σε χειρουργειο και οχι με χασαπομαχαιρο.
    Βεβαια ισως αυτο να ερχεται και λιγο αντιθετο με την υποτακτικοτητα του, αλλα φανταζομαι οτι ολοι εχουν τα ορια τους
     
  2. Hippolytos

    Hippolytos New Member

    Αμάν! Τρομερό! Και να μην έχεις το κουράγιο να την πετάξεις έξω σαν άντρας. Εγώ θα τά 'χανα τελείως βλέποντάς την με το strapon, σαν να μου δείχνει... ποιος είναι ο άντρας του σπιτιού! Δεν μ' έχουν πάρει ποτέ από πίσω, γυναίκα ή άντρας, αλλά με τέτοια ήττα θα άρχιζα να το σκέφτομαι, θά 'νιωθα σαν να πήδηξε εμένα δηλαδή!
    Πολλές φορές πάλι σκέφθηκα πώς θα είναι, να πιάσεις την γκόμενα ή την γυναίκα σου με άλλον, κι όχι μόνο να μην βρεις το κουράγιο να τους πετάξεις έξω, αλλά να σε βάλουν και να βλέπεις.
     
  3. grslave2use

    grslave2use New Member

    η τιμωρια αποτελει το μονοπατι μεσα απο το οποιο ο σκλαβος θα μπορεσει να βελτιωσει τον εαυτο του σε οφελος της Αφεντρας η του Αφεντη του η απλα ο δρομος της απολαυσης μεσω του πονου του για τον ιδικτητη του και σε αυτο δεν υπαρχει κατι το καλυτερο η το χειροτερο .Ειναι η συντροφια καθε σκλαβου που αποδεχεται την υποδουλωση
     
  4. tasos

    tasos New Member

    παιδιά καλησπέρα ειμαι νέος στο φόρουμ πιστεβω οτι η χειροτερη τυμορια είναι η αδιαφορεία και ο εξεφτελισμός καποιου άλλου μπροστα στα μάτια σου!!!!
     
  5. skylitsa

    skylitsa New Member

    πιστευω πως η ψυχολογικη τιμωρια ειναι η χειροτερη.
    ο πονος αντεχετε.. αλλα οταν τιμωρειτε καποιος η καποια ψυχολογικα τοτε ειναι πολυ πθιο εντονα τα συνασθηματα.
    για παραδειγμα σκεφτητε μια Αφεντρα και εναν σκλαβο και μετα απο λιγο΄΄παιχνιδι΄΄ η ααφεντρα να βρισκεται εκει και απλα να αδιαφορει !και μα νη του δινει σημασια...
     
  6. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    To χειροτερο θα ηταν να μου δειξει οτι του εκανα κακο. Να πληγωθει και να φταιω.
     
  7. atasai

    atasai Regular Member

    Να με δέσει, να με φιμώσει και να μου βάλει με ακουστικά να ακούω σε λούπα τα προαναφερθέντα γλυκανάλατα σορόπια.
     
  8. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Να μου βαλει μασκα , να με δεσει και να με κλειδωσει σε ενα ντουλαπι.
    Αυτο ηταν , εχω παθει κλειστοφοβικο σοκ:crying:
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member



    σκιάχτηκα πω πω πω πω

    να κάνει σεισμό και να μου ζητήσει να είμαι ψύχραιμη..
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2008
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χαχαχαχα
    μακρια απο ντουλαπια αδερφιααααααααααααα 
     
  11. LordAini

    LordAini Regular Member

    Το πιο βάρβαρο πράγμα, το οποίο δε θα βιαστώ να επαναλάβω, είναι το εξής:
    Όρθια, με ελαφρώς λυγισμένα γόνατα, αστράγαλοι δεμένοι μεταξύ τους και με τη μέση, χέρια δεμένα στο κολλάρο, με τους αγκώνες δεμένους μεταξύ τους, και κρέμασμα απο τους αγκώνες απο το ταβάνι. Είναι μια πολύ επίπονη στάση, γιατί είτε κρεμάσει το βάρος απο τους αγκώνες είτε το στηρίξει στα πόδια (που δε μπορεί να τεντώσει) είναι επίπονο.
     
  12. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    για μενα ερχετε απο δυο mistress
    να με δεσουν και μια να μου δινει να γλυψω το τα ποδια της
    και η αλλη να χρεισιμοποιει στραπ-ον απο πισω ...