Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χλωμή η γυναικεία κυριαρχία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 5 Νοεμβρίου 2008.

  1. female

    female Contributor





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Χμ. Είναι γεγονός ότι μερικές γυναίκες το παίζουν κυριαρχικές αλλά στην ουσία δεν τις ερεθίζει ούτε το να προκαλούν πόνο, ούτε το να επιβάλλονται. Όσοι είχατε τετοιες εμπειρίες καταλαβαίνετε και θυμάστε την φορά που αντιληφθήκατε ότι και αυτό το session τελικά είναι... μούφα. Ενώ θα έπρεπε να έχετε ότι πραγματικά σας χρειάζεται, τελικά έχετε δίπλα σας ένα ψέμα.

    Αυτό γίνεται διότι δεν μαθαίνουν στις γυναίκες να διεκδικούν τα θέλω τους και να ανακαλύψουν από νωρίς την ανωτερότητά τους, ώστε όταν ενηλικιωθούν να μπορούν να Κυριαρχούν επάνω στα κατώτερα αντρικά στρώματα της κοινωνίας. Αυτές οι γυναίκες σας χτυπάν τον ποπό και είναι γεμάτες ενοχές εσωτερικά...

    Σε λίγα χρόνια, οι θρόνοι θα είναι δικοί μας, σε μία κοινωνία όπου οι άντρες θα απολαμβάνουν σεμνά και ταπεινά την σωστή τους θέση...
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σαν πολιτικό σύνθημα μου ακούγεται. Γιατί δεν σκέφτεσαι να ιδρύσεις κίνημα μ' αυτές τις απόψεις; Πλάκα θα έχει
     
  4. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μόλις πέρασε από την φαντασία μου η εικόνα μιας Mistress να μου λέει τα παραπάνω έχοντας στα δόντια της κολλημένο ένα κομματάκι μαρούλι.... Πόσο ανώμαλος είμαι;
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Χλωμή η γυναικεία κυριαρχία?

    Δεν είναι θέμα ανωμαλίας... Είναι θέμα κατωτερότητος.

    Μόλις παραδέχτηκες ποιά είναι η θέση σου, μαρουλοφάγε... Γυμνοσάλιαγκε!!!



    Υ.Γ.: Sorry που άργησα να τα γράψω αυτά, αλλά κάποιος μου έδωσε ένα βιβλίο με shibaria και κάτι τέτοια προχθές, και γράφω τώρα με ένα χέρι... Το άλλο είναι μπερδεμένο κάπου πίσω μου, δεν βλέπω πού, αλλά μου φαίνεται ότι έιναι κάτω από το δεξί μπούτι που έχει έλθει προς τ' αριστερά...
    Το κέρατο βιβλίο, δεν έλεγε "μην το επιχειρήσετε μόνοι σας στο σπίτι", ούτε είχε οδηγίες λυσίματος... Αν αργήσω να έλθω το βράδυ, ανησυχήστε...  
     
  6. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

  7. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Πετυχημένο ε;
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Χλωμή η γυναικεία κυριαρχία?

    Δεν εννοείς βέβαια το shibari, έ;
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Εγώ που δεν ξέρω ποια είναι τα κατώτερα αντρικά στρώματα ;;;;;;;;;;;   Και για να υπάρχουν κατώτερα σημαίνει πως υπάρχουν και ανώτερα; Οι θρόνοι πόσοι είναι; Φτάνουν για όλες μας; Αυτό το σεμνά και ταπεινά με φοβησε κάπως,.... Από τότε που το είπε κάποιος άλλος..(κι αυτός από κατώτερο στρώμα ήταν) μας πήρε ο διάολος και μας σήκωσε...
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Χλωμή η γυναικεία κυριαρχία?

    Λύθηκε αυτός ο άνθρωπος;
    Να φτιάξει, τουλάχιστον, τη σπανακόπιτα, αφού τα 'πιό ανώτερα' στρώματα αγνοούν τις ανάγκες των πιό κατωτέρων ξενηστικωμένων;
     
  11. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Re: Απάντηση: Χλωμή η γυναικεία κυριαρχία?

    Τυροπιτακια σου κάνουν ? αν ναι, έλα να σε κεράσω... προσφέρονται στην άκρη του τακουνιού μου: 
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ναι βρε κοριτσι μου,πως δεν υπαρχουν,ειναι τα στρωματα νερου.
    Οι αντρες κοιμουνται σε κεινα τα βρωμερα στρωματα,τα παραγεμισμενα με κουρελια,αυτα που εδειχνε ο Ευαγγελατος,τα κατωτερα.