Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Απολαμβάνω την σταγόνα που κυλάει στο πρόσωπο και στα χείλια της. Την μαζεύω με τα δάχτυλα και την οδηγώ μέσα στο στόμα. Αφήνω να στραγγίξει καλά το δάχτυλο και πάω για την επόμενη.
     
  2. MariaEleni

    MariaEleni Silence calms my soul

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    ...υπέροχη "σκηνή" .... υπέροχη αίσθηση ....
     
  3. Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Kαι όταν είναι κάποια και σου έχει κλεισει το στόμα ενω κάθεται επάνω του το ίδιο νοιώθεις;  
    Όταν εσύ χύνεις νοιώθεις σα να σε ξεζούμισαν παρομοιως για να ικανοποιήσουν τα αυτοκρατόρικα βίτσια τους;
    Τι βαρβαρότις να ξεζουμίζεις κατ'αυτόν τον τρόπο μικρά, αθώα και αβγαλτα!! Στο πυρ το εξώτερον  
     
  4. vagteo

    vagteo New Member

    Νομιζω οτι ολα ειναι θεμα στιγμης...Τι σου βγαζει η αλλη,πως στο βγαζει και στην τελικη δεν ειναι καλο να μπαινουμε σε στερεοτυπα,ουτε να κανουμε συνεχεια το ιδιο.
    Ενα ποστ στην αρχη ελεγε οτι οι πολλοι απο μας εχουν συνηθισει στην εικονα αυτη απο τις τσοντες και καπως ετσι εχει δημιουργηθει μια συγκεκριμενη σεξουαλικη βαση.
    Εμενα παντως και αυτο μου αρεσει,αλλα και να σηκωνομαι ορθιος και να χυνω παντου απο πανω της..
     
  5. CF

    CF New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Διαφωνώ ριζικά στα παραπάνω λεχθέντα ότι "υπηρετούμε την φύση", ή ότι η "φύση κυβερνάει". Θα συμφωνήσω με αυτόν που είπε ότι η φύση δεν τα έχει προβλέψει τα προφυλακτικά και την αποτρίχωση, αλλά όλοι (οι περισσότεροι) πια τα θέλουμε. Επίσης η φύση δεν έχει προβλέψει τις γόβες, τις ζαρτιέρες, τις μίνι φούστες, τις στενές φούστες, τις μακριές φούστες (με σκίσιμο ή χωρίς), κλπ. κλπ. Πλέον όμως η πλαιοψηφία των αντρών τις γουστάρει. Μπορεί να είναι και επιρροές από τα μίντια, δεν αντιλέγω. Αλλά τα μίντια προβάλουν και προωθούν πάρα πολλά πράγματα, δεν γίνονται όλα αποδεκτά (τουλάχιστον από μεγάλη μερίδα του κόσμου)... Εκτός εαν οι προλαλήσαντες γουστάρουν τις γυναίκες αξύριστες, ντυμένες με προβιές, άλλουστες, βρώμικες, κλπ.κλπ. Αυτές σίγουρα θα είναι "πιό κοντά στη φύση"....
    Η εποχή μας νομίζω δεν έχει καμία σχέση με την φύση με την πλατιά έννοιά της. Ούτε η ιατρική έχει σχέση, χωρίς αυτήν πεθαίναμε στα 30, ούτε η διατροφή, ούτε η θέρμανση στα σπίτια μας, ούτε.... ούτε.... Δεν νομίζω ότι μπορούμε να μιλάμε έτσι απλοϊκά για "φύση"......
     
  6. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    σωστος CF ! και νομιζω η συγκεκριμενη σκηνη εχει επικρατησει μεσα απο τις ερωτικες ταινιες (sic) οπου αλλωστε καθοριζεται και η αμοιβη... οχι οτι με χαλαει!!
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    μου αρέσει πολύ ετσι.

    είνια πολύ ερωτικό.

    ηλίας.
     
  8. Georgiou20

    Georgiou20 New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Προσωπικά μου αρέσει να χύνω στο πρόσωπο μιας γυναίκας. Κάποιες φορές μου το ζητούν και στην συνέχεια μου δίνει μερικά να καταπιώ και εγώ με την σειρά μου με ένα καυτό τους φιλί.
    Με έχουν χύσει και εμένα πολλές φορές στο πρόσωπο διάφορες trans. Είναι σκέτη καύλα! Με την κοπέλα μου έχουμε έναν δονητή που παίρνει υγρά μέσα στους όρχεις και απλά την ώρα που αυτή θέλει τους ζουλάει και πετάγονται. Πότε στο στόμα μου και πότε στον κώλο μου μέσα.... Παιδιά είναι πολύ ωραία η αίσθηση και αρέσει και στους δυο μας. Σας προτείνω να το δοκιμάσετε   
     
  9. Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Σαν το χυσιμο στο προσωπο, δεν εχει!
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Υπάρχει έντονη ποικιλομορφία στις σεξουαλικές προτιμήσεις και πρακτικές των ανθρώπων. Οπότε, θα ήταν συνετό ν'αποφεύγονται οι κάθε είδους γενικολογίες.
     
  11. open

    open Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    χαχαχ σαν την Χαλκιδική ενα πράγμα?! θα συμφωνήσω πάντως
     
  12. c300863

    c300863 New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Το να το δεχτώ, σημαίνει ότι αποδέχομαι ΑΠΟΛΥΤΑ τον ερωτικό μου σύντροφο. Ότι αγαπώ με όλη μου την ύπαρξη. Μου έχει συμβεί με δύο ανθρώπους ώς τώρα. Αλλιώς το βρίσκω απωθητικό. Συγνώμη, αγόρια της παρέας, αν σας χαλάω τη βεβαιότητα ότι σε όλες τις γυναίκες αρέσει...