Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Μια από τις καλύτερες αισθήσεις είναι να κάθεται με τα ποδια ανοιχτά πάνω στο στόμα σου και καθώς χύνει να κουνιέται και να τα απλώνει σε όλο το πρόσωπο....αχχχχ
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...καλό, αν και θα προτιμήσω το μους σοκολά.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ας ξαναφήσω κι εγώ άλλον έναν οβολό εδώ...Αφού σήμερα έχω λίγη ώρα και περισσή όρεξη να ξαναγράψω τις "μαλθακίες" μου...
    Στο πρόσωπο όπως προέγραψα εδώ...μόνο στις λίγες και "εκλεκτές"...
    Σίγουρα όχι σαν το "κατούρημα του λύκου " που μαρκάρει την περιοχή του ( εγώ τα περί "ιδιοκτησίας" τα θεωρώ λίγο κουτά...Εκτός και κάποιος "φτιάχνεται" μόνο στην ιδέα και στα λόγια...Γιατί συχνά η πραγματικότητα άλλα αποδεικνύει )...
    Αλλά σαν ένα τελετουργικό - σίγουρα χαζό για τους περισσότερους αφού η καύλα, είναι καύλα και όλα τα υπόλοιπα πάνε χαρούμενα στα τσακίδια...Μαγκιά τους, γούστο τους και flogger τους...
    Έλα όμως ντε που για κάποιους...και με κάποιες...κάποια πράγματα πάνε πέρα και από την καύλα...όσο δυνατή κι αν ήταν αυτή - ...σαν αμοιβαίο "ανήκειν"...έστω για εκείνη την στιγμή που τα υγρά μου ρέουν στο πρόσωπο της...
    Γιατί αλήθεια...εγώ τουλάχιστον αλλού θα ήθελα, να τελειώσω και όχι στο πρόσωπο...πάντα με εκείνες τις ελάχιστες που το είχα κάνει...
    Αλλά αν θα ήθελα ν'αποφύγω ( που θέλω ) ανεπιθύμητες "παρενέργειες"...Το πρόσωπο είναι το καταλληλότερο σημείο ( το τελείωμα στην πλάτη, το στομάχι, στο στόμα τα χείλη...θα ήταν για μένα απλά καύλα, που και πάλι δεν "χαρίζω" στην κάθε τυχάρπαστη, όσο "ελάχιστης αξίας" και να ήταν το σπέρμα μου...Γιατί φαίνεται ότι είμαι "στραβή πόρνη" και όσο και αν δεν κολλάω να φιλώ στο στόμα, δεν τελειώνω στο στόμα, ούτε "ζωγράφισα" με τα υγρά μου όλες εκείνες που είχαν την ατυχία να "βρεθούν" μαζί μου...)...


    Κυριαρχία το να τελειώσεις στο πρόσωπο κάποιας? Απλά ηδονή...
    Εκτός και κάποια δεν το γουστάρει και της το κάνεις για "τιμωρία"...Αλλά να χαλαλίσω το σπέρμα μου, μόνο για να "τιμωρήσω" κάποια...Ούτε που το σκέπτομαι...
    As always προσωπικό μου γούστο, δικές μου σκέψεις και βιώματα...Όποιος δεν συμφωνεί...Χυσιμοστοπροσωπόπιτα...  

      
     
    Last edited: 7 Δεκεμβρίου 2014
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    ...''Χυσαποθήκη'' #wraies_lekseis
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τοσες και τοσες θεωριες (και προπαντων μπλα-μπλα)
    ποσο μακρυα θα σε παει αυτη η νοοτροπια ?
    τα ψεμματα εχουν κοντα ποδια -ετσι λενε
    το καρμα -το πολλα βαρυ

    ενα ειναι σιγουρο, οτι ολα γυρνανε μπουμερανγκ

    καλως ηρθατε λοιπον στον Φαυλο Κυκλο !
    ολα ειναι πλεον θεμα χρονου.....
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Elune

    Elune Priceless

    @Madeleine Rk το καλύτερο είναι όταν το... στραγγίζει μόνη της, δίχως να της πεις κάτι.
     
  8. Elune

    Elune Priceless

    Ακούγεται καλό! Λέω να το δοκιμάσω, αλλά... αντίστροφα
     
  9. Molder31

    Molder31 Regular Member

    To καλύτερο είναι να κάθεται με το ποδια ανοιχτά πάνω στο στόμα σου και όλη η γλώσσα να μπαίνει μέσα της έτσι ώστε όλα τα υγρά που βγάζει να τρέχουν κατευθείαν μέσα στο στόμα...!!!
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είναι υπέροχο να τον βάζω/βλέπω να εκτοξεύει τα σπερματικά υγρά του στο προσωπάκι του ευρισκόμενος σε άβολη στάση.
    Απ'την πηγή στην κατανάλωση αυτοπροσώπως  

     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Δεν μπορώ ρε συ νταρκ, όταν βλέπω άντρες να αυτοπιτσιλίζονται, μου ρχεται στο μυαλο ο Σακελλαριδης του σύριζα  
     
  12. SIRCOL

    SIRCOL New Member

    Θα συμφωνησω με Εlune,ειδικα οταν το κανει μεσα στο στομα.