Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Δεν θα μου αρεσε να με χυσει. Αλλα ακριβως γι αυτο θα μου αρεσε να με χυσει. Δεν ξερω αν γινεται κατανοητο.. ειναι λιγο σαν αυτο που περιγραφεις
     
  2. Eγω σε καταλαβαινω απολυτα...
     
  3. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Στο μυαλό μου μέσα είσαι!!!!.
     
  4. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Σε φαντάζομαι σε μια τέτοια στάση. μμμμμμμμ!! Δεν είναι κι άσχημα.

     
     
  5. XnX

    XnX Love Through Discipline

    σας εχει τυχει ποτε να γλυφετε την αλλη και να σας εκτιναχθουν τα υγρα της στο προσωπο; αυτο πιανεται ως χυσιμο; (και ειναι πολυ ομορφο να σε χυνει και να την χυνεις κι εσυ μετα)
     
  6. stellakicd

    stellakicd Member

    μια απο τις ωραιοτερες φασεις ειναι το χυσιμο στη μαπα κατα τη γνώμη μου.τη μια φορα που μου συνεβη ενιωσα απιστευτη καβλα...
     
  7. Mr.gold

    Mr.gold New Member

    δοκιμασμενω ειδικα με γρηγορο παιξιμο ωστε να πεταγετε πανω στο προσωπο της  
     
  8. scrpns

    scrpns Guest

    Μ αρεσει το face cumming σε συνδιασμο με το face spitting αλλα δε το θεωρω δειγμα υποταγης η εξευτελισμου απλα πολυ σεξυ ισως και kinky
     
  9. pistols

    pistols Regular Member

    να προτινω το χυσιμο πανω στην κλειτοριδα????εχω την εντυπωση οτι ειναι μακραν η αισθηση και για τους 2
     
  10. jumbovou

    jumbovou New Member

    Τρομερο συναισθημα...μετα απο πολυ καλο σεξ δεν υπαρχει η αισθηση να την πιανεις απο τα μαλλια και να σου ρουφαει τα αρχιδια με μπολικο σαλιο οσο μαλακιζεσαι και οπως ειναι γονατιστη να σε κοιταει στα ματια με ανοιχτο το στομα και να ριχνεις τα χυσια και να τη λερωνεις παντου!!!!
     
  11. Και εγώ λατρεύω το χύσιμο στο πρόσωπο. Η έκφρασή της όταν με περιμένει και το όμορφο προσωπάκι της λερωμένο από τα χύσια μου με καβλώνει πολύ!
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Από τα καλύτερα λίγες φορές το έχω κάνει προτιμουσαν μέσα στο μούνι..