Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. Είναι στην λίστα με τα εξευτελιστικά... και ναι έχω πολλά σε αυτή την λίστα... humiliation isn't my thing.. δεν έχω επιτρέψει ποτέ σε κανέναν να το κάνει μέχρι τώρα. Πρόσωπο και μαλλιά είναι ιερά. απλά δεν τα πειραζουν.. στο στόμα όσες φορές έχει συμβεί είναι για χάρη του συντρόφου και συνοδεύεται από γκριμάτσες αηδίας ..
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Μαλλί Συμφωνώ.
    Ε όχι να βάζουμε ένα κάρο λάδια και μαλακτικες πανακριβες και να μου το χυσεις καλέ μου. Μετά σφίξιμο μέχρι να στερεψουν  
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δεν το εχω νιωσει αλλα θα ηθελα πολυ..
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    δεν έχω θέμα αρκεί να μην πέσει στα μάτια!!!!!!!!
    χωρίς πλάκα κόντεψα να τυφλωθώ!!!!
    αλήθεια λέω!!!
    είχε πρηστεί το μάτι μου σαν να έφαγα μπουνιά και δεν έφτανε όλο αυτό έτσουζε και δάκρυζε όλη μέρα

    απο την άλλη δεν μπορώ να τα καταπιώ...
    η γεύση με αηδιάζει...
    αλήθεια μπορώ να ξεράσω άνετα...
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    παιζει μεγαλο ρολο τι εχει φαει ο αλλος τις τελευταιες μερες ... αλαζει η γευση
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    δεν ισχύουν αυτα
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ε βέβαια αυτό πάει κ με την διατροφή μαρεσει να σταζει στο σαγονι της κ στο λαιμό της.. Να τρώτε χαρουπομελο είναι πολύ καλό..
     
  8. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Την πρωτη φορα που με εχυσαν στο προσωπο ενιωσα μια αηδια, με εκανε να νιώσω φτηνος και ξεφτιλισμένος.Αργοτερα όχι μονο το συνηθισα αλλα το θελω πολύ να μου το κανουν
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Να τρώει ο άντρας μελι να έχει γλυκό χυσι.
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γενικα ο,ι εχει στοχο το προσωπο εχει χαρακτηρα προσβολης:
    χαστουκι, φτυσιμο, μουντζα, παλιοτερα το χτυπημα με γαντι (προσκληση σε μονομαχια).
    Το χυσιμο στο πρoσωπο εχει καταρχην μια απαξια, (οπως και τα μπινελικια) που ομως στο σεξ μπορει να ειναι εξαιρετικα διεγερτικη και για τους δυο (η τους τρεις και βαλε...).
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2016
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Οπως ειπε κ ενας φιλος εδω κ το αντιστροφο ειναι τελειο να σε χυνει γυναικα στο προσωπο, ποτε ομως δεν ειδα απο καμια να πεταγετε το χυσι.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor