Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Όχι, δεν κάνεις λάθος. Όντως δηλώνουν κυρίως ρόλους σε μία συνεδρία.

    Ωστόσο, οι δύο αυτές λέξεις μπορούν να ορίσουν και το βαθμό που είναι κάποιος διατεθειμένος να μπει σε μία σχέση, μιας και μπορεί να μην επιθυμεί καν να εμβαθύνει στο κομμάτι της πραγματικής κυριαρχίας και υποταγής. Από την στιγμή που εκφράζουν ανάληψη ελέγχου ακόμη και εντός των συγκεκριμένων ορίων μίας συνεδρίας, δεν νομίζω ότι προκύπτει θέμα να μην μπορούν να οριστούν ως status.

    Στα πλαίσια του φόρουμ δε, και δεδομένου ότι έτσι ξεκίνησε το σωστό σχόλιό σου προς τον spankingfantasy, νομίζω ότι μιά χαρά στέκουν  

    cm
     
  2. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Έχει και χαρακτηριστικά αντισύλληψης.    

    Όσο γαμάς και παίρνεις την ηδονή από τον κόλπο της δεν θέλεις να βγεις έξω και θέλεις να παρατείνεις την ευχαρίστηση, και λες λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, και τραβιέσαι την τελευταία της τελευταίας στιγμής.

    Αν όμως όσο τη γαμάς και φτάνεις στον οργασμό σκέφτεσαι ότι θα χύσεις σε αυτό το αγγελικό προσωπάκι που βλέπεις τότε κάποια στιγμή τραβιέσαι για να τη χύσεις στο πρόσωπο ιεροτελεστικά και χωρίς βιασύνες.
     
  3. Master_nightmare

    Master_nightmare New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Βασικά πιστεύω μετά από κάποιες φορές που θα βρεθούν κάποια άτομα αυτό θα γίνει και είναι κάτι που αρέσει και στα δυο άτομα.
    Αν και πολλές γυναίκες σε γενικές συζητήσεις με τρίτα άτομα λένε ότι δεν τις αρέσει ενώ στην πραγματικότητα το θέλουν.
     
  4. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    δε μου προκαλεί καμία αίσθηση η συγκεκριμένη τεχνική.. ούτε παράδοσης, ούτε γκάβλας, ούτε τίποτα

    συμφωνώ πως έχει διεισδύσει μέσα μας σαν είκονα απο την βιμηχανία πορνό

    αντιθέτως το να παίρνεις μέσα σου με μανία το σπέρμα του άλλου καθώς τον τρως.. αυτό για μένα είναι πλήρης παράδοση...
    παρ'όλο που ξέρω πως πολλές γυναίκες το κάνουν μηχανικά για να ικανοποιήσουν την επιθυμία του συντρόφου τους.
     
  5. XSU

    XSU Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    ακόμα; κατι πρέπει να κανεις για αυτό.. 
     
  6. XSU

    XSU Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    μέσα σου από που δεν μας είπες αγαπητή...
     
  7. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    μηχανικά??  

    Αυτό είναι προσβολή στο ίδιο τους τον εαυτό.
     
  8. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Προσωπικά δε μου κάνει κλικ το να την χύσω στο πρόσωπο, μία η άλλη είναι. Ενώ να αδειάζω το σπέρμα μου στο καυτό μουνάκι της και να τρέμει απο κάυλα, ε όπως και να το κάνουμε, είναι διαφορετικό.
     
  9. redhotSb

    redhotSb New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    pisteuo oti prepei na to exeis mesa sou gia na afiseis kapoion na xisei sto prosopo sou... i gynaika prepei na aisthanete poutana kai na thelei na ta parei sto prosopo..einai ena eidos xeftilas kai tapinotismou.

    oso afora ton adra, sinithos oi adres einai pio anoixto sto na ta paroun sti mapa...giati an einai bi i gay...tous aresi o poutsos kai gia auto zoun...
    ta exo parei sto prosopo kai einai megali kavla..

    πιστεύω ότι πρέπει να το έχεις μέσα σου για να αφήσεις κάποιον να χύσει στο πρόσωπό σου... η γυναίκα πρέπει να αισθάνεται πουτάνα και να θέλει να τα πάρει στο πρόσωπο... είναι ένα είδος ξεφτίλας και ταπεινωτισμού.

    όσον αφορά τον άντρα, συνήθως οι άντρες είναι πιο ανοιχτό στο να τα πάρουν στη μάπα... γιατί αν είναι bi ή gay... τους αρέσει ο πούτσος και για αυτό ζουν...
    τα έχω πάρει στο πρόσωπο και είναι μεγάλη κάβλα...
     
    Last edited by a moderator: 2 Απριλίου 2012
  10. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Συγγνώμη και δεν έχω απολύτως τίποτα με τους gay η bisexual.

    Αλλα γέλασα πολύ διαβάζοντας το post σου.
     
  11. Re: Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Ενω στις γυναίκες δεν αρέσει καθόλου ο πούτσος, Μια χαρά τα λες! Τι ζώδιο είσαι;
     
  12. 30dirty

    30dirty New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Πιθανόν το πορνό έχει παίξει το ρόλο του, παρόλο που θυμάμαι ότι εστίαζα σε άλλα σημεία στην εφηβεία μου(τότε που κατά κύριο λόγο παρακολουθούσα τσόντες), πρέπει όμως να παραδεχτώ ότι είναι κάτι που με εξιτάρει αφάνταστα. Βέβαια, μου αρέσει μετά το χύσιμο να τη φιλάω και να γλύφω τα χύσια μου από το πρόσωπό της.