Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    εγω ξερω οτι αν η γυναικα θελει να σε κερατωσει κ στο μπουκαλι να την κλεισεις θα βρει τροπο να το κανει οποτε οσο κ να την ελεγχεις πεισμωνει παραπανω και το κανει επιτηδες.
    αφου ψαχνεις ρε φιλε φαε κ το κερατο να μην ψαχνεις αδικα  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παλια σαν πιο μικρο κοριτσι το εκανα....τι το ηθελα;;!
    Εχει πεσει στα χερια μου αναλυτικος λογαριασμος κινητης τηλεφωνιας και μπορω να πω οτι επαθα 3 εγκεφαλικα και 5 εμφραγματα. Απο τοτε δεν το ξαναεκανα...
    Επειδη δεν εχω κατι να κρυψω, δεν κλειδωνω κινητο, υπολογιστη κτλ.
    Δεν επιτρεπω ομως στον οποιονδηποτε να ψαχνει το κινητο μου, mail.....εκτος απο την οποια σοβαρη μου σχεση.
    Εξαλλου εαν θελω να κανω κατι πονηρο υπαρχει και το delete  .
     
  3. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Eνα ειναι σιγουρο την κλεινεις στο μπουκαλι κ σου γαμιεται με το φελο...  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και ο άντρας αν θέλει να σε κερατώσει...
    Έννοια σου και μπορεί να το κάνει ανετότατα, δίχως να πάρεις μυρωδιά τίποτε...
    Λίγο μυαλό και επικέντρωση στις λεπτομέρειες χρειάζεται, τίποτ' αλλο...

    Βέβαια το καλύτερο είναι με το που θα σε κερατώσει ( η λίγο πριν το κάνει ) να σου το πει χύμα...
    Και στην περίπτωση που το πει, πριν το κάνει...Κέρατο δεν είναι...
    Ίσως και να είμαι "ισοπεδωτικός"...Αλλά όποιος/α νομίζει ότι είναι "αδιάβροχος/η" στο κέρατο...
    Και η πιθανότητα να το φάει, η να το φορέσει είναι μηδαμινή...
    Μάλλον θα ήταν καλύτερο να βάλει στην άκρη την ζήλια...Και ν' αποδεχθεί το γεγονός ότι το κέρατο δεν το είχαν μόνο οι Βίκινγκς στα κράνη τους...
    Και ότι και να μην είναι Σκανδιναβός/η...Το παραδοσιακό καπελάκι, όσο και να πιστεύει την σχέση/γάμο του/της "αεροστεγή"...
    Δεν το αποκλείει κανείς, ότι δεν θα βρεθεί ποτέ στο κεφάλι του/της... 
     
    Last edited: 15 Ιουνίου 2015
  5. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    κατε με η σωστη απαντηση στο εχεις φαει κερατο ειναι η επιλογη μια εκ των δυο
    α) ναι
    β) δε ξερω
     
  6. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εγω ειχα καποτε ενα γνωστο που τον χωριζε η δικια του το απογευμα πηγαινε πηδιοτανε κ το αλλο πρωι ηταν παλι μαζι...Πολυ καλο συστημα για να μην θεωρει κ ο αλλος οτι τον κερατωνεις...
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για μένα το πιο σωστό θα ήταν, να το πάρουμε απόφαση ότι κανείς δεν ανήκει σε κανέναν...
    Ακόμη και παντρεμένοι να ήταν...
    Και ότι πολλοί/ες (δεν θέλω να λέω όλοι/ες γιατί ποτέ δεν ξέρεις)...
    Και θα βαρεθούν/βαρεθούμε μαζί μας/τους...Και το πάθος αργά η γρήγορα θα σβήσει...
    Και κάποτε ίσως και να νιώσουν/νιώσουμε παραμελημένοι/ες...
    Και ίσως και να φτάσουν, να πηδηχτούν με άλλους/ες...
    Μπορεί και να τους ερωτευθούν...
    Στην πρώτη περίπτωση...Ας κάνουν/ουμε τα "κερατιλίκια" ( τρόπος του λέγειν ) με σύνεση και όχι στα μούτρα μας/τους ( χωρίς αυτό να σημαίνει κρύψιμο/ψέμματα )...
    Παίρνοντας πάντα τις κατάλληλες προφυλάξεις ( κυρίως για την υγεία την δική μας η του άλλου/ης )...
    Και στην δεύτερη περίπτωση...Απλά ας βρουν/με το θάρρος να μιλήσουν/ουμε ξεκάθαρα στον/στην άλλη...
    Και μετά να μαζέψουν/ουμε τα μπογαλάκια μας/τους και να αποχωρήσουν/ουμε από την σχέση/γάμο...

    Να σπας την χολή σου, για κάτι που είναι πέρα απ' τον έλεγχο σου (δηλαδή ένας άλλος άνθρωπος)...
    Για μένα τουλάχιστον δεν έχει κανένα νόημα...
    Κάποιοι/ες κάποτε το καταλαβαίνουν/αποδέχονται...
    Κάποιοι/ες άλλοι/ες όχι...
    Απλά...

    Υ.Γ. Πριν αρχίστε να κουτουλάτε, λέγοντας τα κλασικά περί παιδιών, "αγάπης" κτλ....
    Προσωπική άποψη, χίλιες φορές τα παιδιά να ζουν με χωρισμένους γονείς αλλά που να είναι ευτυχισμένοι...
    Παρά σε μια οικογένεια που να κρατιέται με τα "μανταλάκια"...
    Και επαναλαμβάνω, προσωπική άποψη...
    Σίγουρα δεν μπορούμε να έχουμε και τον σκύλο ολάκερο και την πίτα χορτάτη ( μου αρέσει να ξεπατώνω τις παροιμίες χαχαχα )...  
     
    Last edited: 15 Ιουνίου 2015