Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    @ SlaveRose,

    αυτό που σ ενδιαφέρει το ξέρεις. Βρίσκεται κάπου μέσα σου. Θες δεν θες. Μερικές φορές για να το διαψεύσεις ψάχνεις δεξιά κι αριστερά.
     
    Last edited by a moderator: 5 Ιουνίου 2011
  2. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Η ειλικρίνειά σου είναι αφοπλιστική, πάντως.
     
  3. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    thanx Anacreon .. πολύ όμορφο τραγούδι   εγώ είμαι ο ήρωας  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. subvalia

    subvalia New Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Δεν το έχω κάνει ποτέ, ακόμα κι όταν είχα το κινητό μέσα στα χέρια μου.
    Δεν καταδέχομαι να ξεπέφτω σε τέτοιες τακτικές.

    Συνήθως δεν ασχολούμαι και δεν ρωτάω πού είναι και τι κάνει κι αν το κάνει. Δεν θέλω να ξέρω πράγματα που θα με χαλάσουν. Όλα τα θεωρώ πιθανά και τίποτε δεν είναι δεδομένο. Υπάρχουν τόσα πολλά ωραία πράγματα στη ζωή , που είναι κρίμα να τα χάνουμε επειδή αναλωνόμαστε παρακολουθώντας τη ζωή κάποιου άλλου.

    Ο διάολος όμως τα έχει φέρει έτσι, που κάποιους πρώην τους έκανα τσακωτούς καθαρά από τύχη.Πχ παραμερίζω στο δρόμο για να περάσει ένα ταξί, το ταξί σταματά παρακάτω και κατεβαίνει ο καλός μου αγκαλιά με άλλη. Αμα είναι να μάθεις κάτι, όλο το Σύμπαν συνωμοτεί για να το μάθεις    
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Απαλή, γουστάρω την απόλυτη ειλικρίνειά σου, είναι ένας λόγος που σε συμπάθησα την στιγμή που όταν μπήκες στο φόρουμ, κάποια μέλη ωρύονταν ότι έπρεπε να φύγεις από το φόρουμ.
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Δεν επιτρεπω σε κανεναν να κοιταξει το κινητο μου χωρις την αδεια μου και ευτυχως δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο ως τωρα.Ομοιως, δεν το εχω κανει κρυφα σε καποιον αλλο. Εχω ζητησει να το δω ομως,παλαιοτερα, στον πρωην συζυγο μου.
    Αν μου το ζητησει ο συντροφος μου ευχαριστως του το δινω να το κοιταξει χωρις να ρωτησω το λογο.Αρκει να μου το ζητησει.Οχι αυθαιρετα.
    Ομοιως οσον αφορα την τσαντα μου,τα email μου και την αντζεντα μου.
    Το μονο που εχω παραδωσει και ελεγχει οποτε θελει ειναι ο κωδικος μου εδω στο forum.
    Και δεν τιθεται θεμα εμπιστοσυνης αλλα σεβασμου σε προσωπικα αντικειμενα.Δυο ανθρωποι που ειναι μαζι, οπως δικαιουνται προσωπικο χρονο ο καθενας για τον εαυτο του, ετσι δικαιουνται και προσωπικα αντικειμενα.Οχι κρυφα, αλλα φανερα και προσβασιμα κατοπιν αδειας.
     
  7. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Παροτι θεωρω την πραξη αυτη κατινια απιστευτη..
    επειδη ειναι γνωστο της πασης οτι ειμαι τρελη γκαντεμα και
    τρομερα διαιστθητικος ανθρωπος...(απο 99 κουβαδες χρυσο και 1 με σκατα ΠΑΝΤΑ θα διαλεξω τα σκατα)
    αν ο αλλος μου δωσει αφορμη θα ρωτησω πρωτα και θα κανω τα παντα να γινει συζητηση διαλογος και οτι αλλο μπορει να γινει..
    αν ομως συνεχισω να πιστευω και να βλεπω πως κατι γινετε πισω απο την πλατη μου τοτε ναι θα ψαξω...
    κατινια το ξερω και ντρεπομουν οταν το εκανα αλλα και τις 2 φορες βγηκα αληθινη στις υποψιες μου!
    Αν δεν μου δωσει ομως δικαιωματα ειμαι μια κιουρια!
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Ninevi και Slave Rose με εχετε εκπληξει .... δεν περιμενα τετοια θεση και αποψη , ειδικα απο οκ κοπελες ....
    ειμαι μαζι με καποια διοτι θα την αγαπουσα ακομα και αν ειχε πληρωσει για να με εκτελεσουν , θα μου ηταν αδιαφορο να ξεσκεπασω οτιδηποτε , αρκει μοναχα να την αγαπουσα για λιγο ακομη ....
    τι αξια πραγματικα εχει να διαφυλαξεις τα συναισθηματα σου , εαν ποτε δεν εχεις μεθυσει απο αυτα ...
     
  9. anchor

    anchor Regular Member

    Τα κινητά μας κυκλοφορούν ελεύθερα στο σπίτι και συχνά ο ένας χρησιμοποιεί του άλλου. Κάτι παρόμοιο ισχύει και για όλους τους κωδικούς μας παντού, για τα οικονομικά μας κ.ο.κ.
    Δεν έχω μπει ποτέ σε πειρασμό να ψάξω το κινητό του. Ίσως επειδή απλά δεν το κρύβει. Αν αρχίσει να το κρύβει, δεν μπορώ να αποκλείσω ότι θα αναρωτηθώ το γιατί.
    Αλλά για να μπω στο τριπάκι να ψάξω κινητό, θα πρέπει να έχει προηγηθεί μεγάλη μυστικοπάθεια. Πιστεύω ότι όταν θελήσει να μου πει κάτι, θα μου το πει. Κι αν θελήσω εγώ να μάθω κάτι, θα ρωτήσω ευθέως. Το ψάξιμο του κινητού δεν μας χρειάζεται.
     
  10. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Μαλακίες. Αυτό που ξέρω είναι ότι,
    κανείς δεν είναι κανενός και κανείς
    δεν έχει κανένα δικαίωμα στο ύπουλο
    και στο κρυφό να ψάχνει τον άλλον. Είτε κινητά είναι,
    είτε τσέπες! Όσο ψάχνεις,βρίσκεις. Νόμος!
    Αν είχες λίγη εμπιστοσύνη στον εαυτό σου
    και ελάχιστη αυτοπεποίθηση δε θα σε ένοιαζε το σκατοκινητό
    του γκόμενου/γκόμενάς σου.
    Αυτό ξέρω εγώ.
    Απευθύνομαι σε όσους/όσες τους τρώει ο κώλος τους κι όχι προσωπικά.

    Σε κάτι τέτοιο λοιπόν, απαντώ αυστηρά ΟΧΙ
    και μάλιστα είναι τόσο αντικειμενικό, τοσο ΕΤΣΙ,
    που δεν μπαίνω καν στη διαδικασία περεταίρω αιτιολόγισης.

    Για αυτό λοιπόν, άλλαξε μυαλά, ασχολείσου με τον εαυτό σου,
    χάσε κανένα κιλό αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα,
    περιποιήσου το σώμα σου, κάνε πράγματα που θα σε ανεβάσουν,
    νιώσε καλά με σένα!
    Και προσοχή. Η υπερβολική αυτοπεποίθηση μπορεί να κάνει
    το ίδιο κακό με την λίγη... του είδους, είμαι η καλύτερη
    και παπαριές! Καρδιά μου ισορρόπα
    κι έπειτα, σφύρα μου κλέφτικα αν ξαναδιαβάσεις κινητά!

    Όσο και να με κράζεις, πάρε χαμπάρι.
    Έχεις θέμα.
     
  11. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Ερχετε η συντελεια του κοσμου....6 γυναικες βρεθηκαν που δεν ψαχνουν κινητα.Οταν θα σπαση η 7η Σφραγιδα θα ερθουν και οι Ιπποτες τις Αποκαλυψης να μας δικασουν.  Τουλαχιστον googlarete το ονομα του δικου σας? 
     
  12. Re: Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Συμφωνώ στην γενικότερη τοποθέτηση σου και στον τρόπο που βλέπεις τα πράγματα. Όπως είπες κανείς δεν είναι κανενός και όλοι έχουν ανάγκη προσωπικού χώρου και κυριολεκτικά και μέσα στην ψυχή τους.

    Ούτε στα φανερά έχει δικαίωμα να ψάχνει τον άλλο αφενός διότι το τρίτο πρόσωπο που επικοινωνεί δεν έχει δώσει συναίνεση και αφετέρου διότι όλοι γνωρίζουμε πως πολλές σχέσεις δεν είναι σχέσεις έρωτα αλλά εξάρτησης και εκεί λειτουργούν διάφοροι φανεροί η κρυφοί «συναισθηματικοί εκβιασμοί» του τύπου: «μου δείχνεις αυτά πουν θέλω να δω η άντε γεια». Το πιθανότερο είναι πως ο καψουρης και ο αδύναμος χαρακτήρας θα τα δείξει αυτό όμως δεν μπορεί να το λέμε ελεύθερη βούληση η σχέση ποιότητας.Νομίζω πως όποιος το κάνει έτσι απλά γαμάει την ψυχή του εξαρτημένου ατόμου