Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    ρε κοριτσάκι... αν θεωρείς ότι ο άλλος σου λέει ψέματα, πολύ κακώς είσαι μαζί του!

    δε φταίει το κινητό... οι δικές σου κακές επιλογές φταίνε!


    Υ.Γ. όποιος ψάξει το δικό μου κινητό.... την έχει γ...σει!
     
  2. gr_fun

    gr_fun Regular Member

    Αυτα τα καναμε 17 χρονων (αν ειχαμε και κινητα δηλαδη)
    οποιος θελει ζηταει, εγω μια φορα για να παρω ενα κινητο εκανα 25χλμ υπο καταρακτωδη βροχη, εμφανιστηκα μπροστα της και το ζητησα σαν κυριος (βρεγμενος κυριος)
    εμμεσες μεθοδοι ειναι απαραδεκτες και σαχλες  
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ενώ το να κάνεις 25 χιλιόμετρα υπό βροχή, μόνο και μόνο για να δεις το κινητό κάποιου είναι δείγμα σοβαρότητας!  
     
  4. gr_fun

    gr_fun Regular Member

    με μηχανη παρακαλω ε  
    μα φυσικα ειμαι σοβαροτατος BDSMer  
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Με εκείνους που ανέπτυξα μεγάλη οικειότητα και γελάσαμε και κλάψαμε και τσακωθήκαμε, παραβιάσα και παραβίασαν την ιδιωτικότητά μου/μας και δεν παρεξηγηθήκαμε, μάλιστα διναμε και την άδεια ο ένας στον άλλον. Με εκείνους που δεν ήρθα ποτέ πραγματικά κοντά, περιφρούρησα και σεβάστηκα απόλυτα την ιδιωτικότητά μου/τους μέχρι τέλους.
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  


    Και γιατι να ψαξουμε στο φιναλε? 
    Αμα θελει ο αλλος να ξενοπηδηξει θα αφησει   στοιχεια στο κινητο?
    Διαλεγουμε εξυπνους ανδρες συνηθως,   μπερμπαντηδες μπορει,αλλα....εξυπνους!Ειναι κι αυτο μια παρηγορια.... 
     
  7. skia

    skia Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    απορία...
    αν ψάξει αυτός εν αγνοία σου το κινητό σου και δεν ντραπεί καθόλου... εσύ πως θα αντιδράσεις ? είτε στη σκέψη ότι θα το κάνει είτε το μάθεις...
     
  8. kardy_

    kardy_ Regular Member

    βρε πατε καλα...

    ειπαμε κιουριες κιουριες αλλα η μαλακια δεν εχει οριο..
    και επειδη ναι θα απατησουν και θα αφησουν και στοιχεια
    αν ολες οι απλες λυσεις οπως κουβεντες , συζητησεις κτλ δεν πετυχουν τοτε
    κατινια σε ολο το μεγαλειο...
    Ευτυχως επειδη ειμαι ειλικρινης ανθρωπος...(μετα απο την πρωτη φορα που το παθαινεις μαθαινεις) αν θελει ο αλλος να κοιταξει κινητα και μαιλ δεν εχω θεμα απο την στιγμη που δεν εχω να κρυψω και τιποτα...
    ελα μου ντε ομως που περιμενω και εγω το ιδιο ...αν θες να δεις τα δικα μου οκ δες τα αλλα θα δω και τα δικα σου..
    οποια λεει οτι δεν εχει υπαρξει
    κατινα ποτε ψευδετε ασυστολος
    επισης νομιζω οτι εχει να κανει και με τον ανθρωπο και τι σχεση εχεις με αυτον και ποσο κοντα εισαστε και τα λοιπα...
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    όχι, δεν ψεύδεται ασυστόλως, ούτε συνεσταλμένα, όταν λέει ότι δεν το κάνει εννοεί ότι της είναι εντελώς αδιανόητο.

    Γιατί;

    Επειδή συνέβη να την έχουν αναθρέψει άντρες - αυτοί που την πήδηξαν - και όχι γυναίκες...  
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Ωχχχχ....αμάννννν   Δυνατό ήταν αυτό
     
  11. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  


    Αν και συμφωνώ με την αρχική ιδέα, τα αίτια φλερτάρουν επικίνδυνα με μισογύνικη κατινιά. 

    Όχι, Lady_Dragon, δεν έχω ψάξει ποτέ το κινητό κάποιου, ούτε το μέιλ του και για να ζώσουν τα φίδια τον whipmarks όταν καταλαβαίνω ότι πρόκειται για προσωπικό τηλεφώνημα και τυχαίνει να είμαι αρκετά κοντά ώστε να ακούω τη φωνή από μέσα βρίσκω μια δικαιολογία για να απομακρυνθώ (στο πρώτο τηλεφώνημα θα πάω για νερό, μετά έχω καλή δικαιολογία για κατούρημα  ).

    Επίσης όταν χτυπάει το κινητό κάποιου και είναι σε άλλο δωμάτιο, γυρνάω το κινητό ανάποδα καθώς το μεταφέρω, πράγμα που πριν εξομολογηθώ σε τούτο εδώ το φόρουμ, ευχαριστούσε μόνο εμένα και την γαμάτη μου αυτοεικόνα. Είναι μια συγκλονιστική στιγμή που γκρεμίζω την ανιδιοτέλεια και τον αυτισμό της πράξης μου. Τώρα θα νιώθω πολύ δεμένη με όλους σας. 

    Γιγαντιαίο υπερεγώ λέγεται, tender, τυχαίνει και σε γυναίκες.

    @whipmarks
    έχω γκουγκλίσει πολύ κόσμο αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, αν και περισσότερο άτομα που δεν γνωρίζω. Όταν η πληροφορία προσφέρεται δημόσια δεν το θεωρώ εισβολή στην προσωπική ζωή κάποιου και αφήνω την περιέργειά μου να οργιάσει όσο θέλει.  

    εδιτ:
    Τελικά όλοι θεωρούν προβληματικό το να χώνεις τη μύτη σου, κάποιοι όμως -και κυρίως κάποιες, αλλά αυτό δεν είναι μια βιολογική κουβέντα- επειδή ακριβώς έχουν τον έρωτα περί πολλού, παίρνουν μια έξτρα απόλαυση από το να κάνουν πράγματα που οι ίδιοι αξιολογούν ως αναξιοπρεπή γιατί πέρα από την ίδια την πληροφορία που παίρνουν από κινητά και από μέιλ παίρνουν τη μεγάλη απόλυαση του να δίνονται ολοκληρωτικά, επειδή ακριβώς σύμφωνα με την αφήγησή τους για το απόλυτο δόσιμο, στην δίνη του έρωτα η αξιοπρέπεια πρέπει να χαρίζεται ως λάφυρο στον αντίπαλο.

    Από εδώ το φερα από εκεί το φερα, κατέληξα στο ότι τελικά είναι απλά θέμα αυτισμού και όχι του αν θες να μάθεις τι λένε τα μηνύματα. Χαίρεσαι που είσαι βράχος ηθικής, αυτόνομος και ανεξάρτητος, αδιάφορος για τη ζωή του άλλου, τρελό ερωτευμενάκι ή ότι άλλη φαντασίωση έχεις κληρώσει για το πώς πρέπει να είναι κανείς για να νιώθει ευτυχισμένος με τον εαυτό του.
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2011
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Το εκανε μία κάποτε... το αντελήφθην... τηλεφώνησα μπροστά της στην αστυνομία... παραβίαση προσωπικών δεδομένων... σε 20 δευτερόλεπτα είχε υποθερμία... στα 30 παρακαλούσε... σε ένα λεπτό έκλαιγε... μετά μαζευε τα πράγματα της....
    Δεν είχε σημασία αν βρήκε ή όχι κάτι. Είναι θέμα αγωγής...
    Αν η καψούρα ξεπερνά την αγωγή της δεν μπορεί να είναι δίπλα μου...
    Μου αρέσει να σχετίζομαι με ανθρώπους με αρχές, όχι με αντικείμενα...
    Στα 3 λεπτά της ειπα πως απλά προσποιήθηκα την όλη τηλεφωνική συνομιλία...
    Στα 4 έφυγε...