Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  


    Κινητο δεν εχουμε ψαξει ολες,ουτε εχουμε μυρισει ρουχα,ουτε εχουμε ψαξει για τριχες.
    Εχουμε κανει αλλες κατινιες ομως, οπως καθε γυναικα μπορει να κανει,σε αλλες περιπτωσεις.
    Οχι ολες ισως, αλλα αρκετες απο μας.
    Και ειναι φυσιολογικο απο μια μερια.....Η ΚΑΤΙΝΑ λεμε οχι Ο ΚΑΤΙΝΟΣ.
     
  2. Vanda

    Vanda Regular Member

    Βρε δε πα να κανει οτι θελει.. σιγα μην κατσω να ασχοληθω μαζι του. Στο κατω κατω οτι γινεται μαθαινετε κι αν το μαθω... που θα κρυφτει δεν ξερω.
     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Σωστά, τα συνώνυμα για τις αντίστοιχες αντρικές πράξεις είναι hacker και inquiring mind. 
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Σιγα μην εχουν το μυαλο να κατασκοπευσουν τα ερμα ζωντανα  .....τελευταιος το μαθαινει ο κερατας κοριτσαρα μου! 
     
  5. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Αστροβροχη δεν θα διαφωνησω ολες κρυβουμε μια κατινα μεσα μας...

    και ατασαι γλυκια μου οχι κατινες λεγονται και αυτοι....
    και υπαρχουν μπολικες κατινες αντρικου γενους!
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Μ' αυτό το πλευρό να κοιμάσαι  

    Ο άνθρωπος που κερατώνει, συνήθως το δείχνει με τη συμπεριφορά του. Ασχέτως αν ο άλλος είτε δεν είναι σε θέση, είτε, συνήθως, δε θέλει να δει την πραγματικότητα.
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Καλα βρε τσαουση εσυ.....ασε να αστειευθουμε λιγο τωρα που ειμαστε "μοναχες" μας χωρις επιτηρηση.... 
     
  8. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    ναι καλά τώρα .. μας το παίζετε και ανώτερες .. όλες οι γυναίκες κρύβουν μια κατίνα μέσα τους ..

    όταν μοιράζεσαι το σώμα σου με κάποιον .. γιατί να μην μοιράζεσαι και το κινητό   το σώμα είναι πιο προσωπική υπόθεση  
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2011
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Το ειπαμε αυτο.....παμε γι αλλα τωρα
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Καλός ο ρομαντισμός αλλά ο έρωτας απαιτεί μια πολύ γερή δόση κυνισμού. Όλα τ' άλλα είναι ιστορίες.
     
  11. lizard

    lizard Regular Member

    Re: Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    πριν πολλα πολλα χρονια, η γιαγια μου μου ειχε πει το εξης: "ο αντρας κοριτσι μου πρεπει να σε γνωριζει μονο απο την μεση και κατω, απο την μεση και πανω δεν θα του δωσεις τιποτα. το μουνι σου μπορεις να του το δωσεις, την καρδια και το μυαλο σου ομως ποτε! αυτα κρατα τα για σενα..."

    το βρηκα πολυ σοφο...
     
  12. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    [Με άλλα λόγια, μόλις δημιουργήθηκε μια ικανή μειοψηφία να το υποστηρίξει, επιβλήθηκε και ως κανονικότης.  ]

    SlaveRose, είπα απλά ότι είναι το κινκ σου, δεν είναι το κινκ όλου του κόσμου. Δεν τίθεται θέμα ανωτερότητας.