Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Η αλήθεια είναι ότι η κατινιά δεν είναι πάντα γένος θηλυκού σε αυτό θα συμφωνήσω ... 
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Τι μου θυμίσατε .. 

    Το τι επιτρέπουμε και σε ποιον, είναι άμεσα συνδεδεμένο με το αν και τι νοιωθουμε γι αυτον. Πριν χρονια ο τότε συντροφος μου, χάκεψε το pc μου και επι 2 μήνες παρακολουθουσε τα πάντα στα σκοτεινα καπνίζοντας.
    Εως ότου ειπε να με συμαζεψει φερνοντας μου εκτυπωμενες σελιδες.
    Μου τις διάβαζε και με είχε αγκαλια..

    Μετά το πρώτο σοκ και τον τρόμο ωχ θα τον χάσω για μ@@@@ς, θυμωσα όσο λίγες φορες στην ζωη μου, για το θράσος του, ΑΛΛΑ ήταν ο Βig love  
    μάλιστα.. όσο το επεξεργαζομουν, ανακάλυψα πως μου άρεσε πολύ έως σημειου καυλας, να τον σκεφτομαι να ειναι εκεί στα σκοτεινα, να βλέπει όλες τις Μαρίες που παρουσιαζα ανυποψιαστη.. και αυτος εκει.. να κοιταει..
    Τρομακτικο αυτοέλεγχο ο τύπος, ασύλληπτος παικτης..

    Πέραν Αυτού, που εν συνεχεία παραδωσαμε ο ενας στον αλλο, κωδικους, κινητα, pc κ οτι αλλο υπηρχε.. σε κανεναν πριν αλλα και μετα απο αυτον δεν επιτράπηκε να αγγιξει οτιδηποτε θεωρω προσωπικό και για κανένα δεν μπηκα στην διαδικασια ψαξίματος.
     
  3. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    δεν πιστεύω ότι είναι τόσο κακό όταν υποψιάζεσαι ότι ο άλλος σου κάνει πουστιά .. γιατί δεν κρίνουμε αυτόν που σε βάζει σε αυτή την διαδικασία .. πρέπει να μάθεις τι σου γίνεται .. ή μένεις στο σκοτάδι για να μην σε λένε κατίνα  
     
  4. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Σιγα μη του κανεις και χαρη κιολας που κανετε σεξ.  
     
  5. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    άλλη η υποψία ότι ο άλλος σε απατά κι η επιθυμία σου να μάθεις την αλήθεια κι άλλο η υποκλοπή
    αν θελεις να μάθεις την αλήθεια, πολύ απλά παρατήρησε τη συμπεριφορά του ή ρωτησέ τον
    για μένα όμως, όταν υπάρχει τετοια υποψία, πολύ κακώς μένεις μαζί του
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Κι εκεί που λες οτι το επίπεδο του φόρουμ δεν γίνεται να πέσει χαμηλότερα, διαψεύδεσαι εκκωφαντικά.
     
  7. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Δεν έχω κινητό!!!

    Ναι. Αλήθεια λέω... Εντάξει αν δεν ήμουν "ανώμαλος", τι διάολο θα έκανα εδώ μέσα;
     
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Για τέτοιες συζητήσεις υπάρχει και το Cosmopolitan.
    Λέμε, τώρα.
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  




    Είχε επιτυχία η συμβουλή αυτή ? Για πές μας ?
     
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Του τη φάγαμε τη δόξα...
    7 σελίδες και 80+ μηνύματα.
     
  11. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  

      δεν είσαι μόνος .. ξέρω και κάποιον άλλον που δεν έχει


    πάλι καλά που είμαι εγώ στο φόρουμ και ανοίγω τέτοια θέματα   το φόρουμ είναι πολύ βαρετό χωρίς εμένα  
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2011
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Το θέμα είναι ότι αν φθάσεις στο σημείο να ψάξεις το κινητό του/της, σημαίνει ότι ηδη η σχέση κάπου πάσχει.
    Προσωπικά θα το καταλάβαινα κάτι τέτοιο και θα προσπαθούσα με την σωστή προσέγγιση να λύσω το πρόβλημα πρίν φθάσω στην ανάγκη να κατασκοπεύσω το κινητό της.
    Άν έφθανα στο σημείο να ψάξω το κινητό της δύο πιθανότητες θα υπήρχαν:
    Ή ότι η σχέση μαζί της έχει πάρει τον δρόμο του "θανάτου", ή ότι έχει ήδη "πεθάνει".