Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

άγχος Νο 2!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 17 Ιουλίου 2007.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    γιουυυπι!!! επικοινώνησαν τελικά μαζί μου. Μίλησα με την Κυρία του ζευγαριού και μου είπε ότι θα φύγουν και να περιμένω εντολές για συνέντευξη την επόμενη εβδομάδα. Ισως με δοκιμάζουν για να δούμε!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    κοντος ψαλμος αλληλουια φιλε..
     
  3. doulos

    doulos Regular Member

    μια ερώτηση προς τους εμπειρότερους. κάτι που μου κάνει εντύπωση είναι ότι η Κυρία (με τον Κύριο δεν έχω μιλήσει ακόμα) με αντιμετωπίζει αρκετά φιλικά και θα έλεγα ότι δε με αντιμετωπίζει σαν σκλάβο. παραξενεύομαι η αλήθεια που δε βλέπω μια πιο δυναμική συμπεριφορά. Η γνώμη σας?
     
  4. Zondag

    Zondag Regular Member

    Γιατί σου φαίνεται παράξενο που σε αντιμετωπίζει "αρκετά φιλικά";

    Το αντίθετο του "φιλικά" είναι το "εχθρικά"...Υπάρχει κάποιος λόγος που σε κάνει να πιστευεις ότι ενας Κυρίαρχος θα πρέπει να φερεται "εχθρικά" ή "περιφρονητικα" σε ένα "σκλάβο" (πολύ περισσότερο όταν αυτός/η είναι ακόμα υποψήφιος/α");

    Νομίζω ότι υπάρχει μια παρεξήγηση και κυρίως αυτη προέρχεται απο τη μεριά των ανδρών υποτακτικών που αντιλαμβάνονται τους Κυρίαρχους/ες σαν "όργανα" υλοποίησης των προσωπικών ερωτικών φαντασιώσεων και προσδοκιών. Αλλά ένας Κυρίαρχος είναι αυτο που είναι χωρίς να αισθάνεται καμμιά ανάγκη να αποδειξει τίποτα σε κανένα,και πολύ περισσότερο χωρίς να αισθάνεται καμμιά ανάγκη να υιοθετήσει μια συμπεριφορά ανάλογη των προσδοκιών του σκλάβου/ας με σκοπό να γίνει αρεστός...

    Πολύ περισσότερο αυτό ισχύει όταν μιλάμε για πρόσωπα που δεν έχουν καποια "επαγγελματική σχέση" με το χώρο...Η εικόνα της "έξαλλης ξανθιάς δυναμικής Αφέντρας" που κραδαίνει το μαστίγιο της βρίζοντας και απειλώντας,μπορεί να αποτελεί μια καλη φαντασίωση για κάποιους σκλάβους αλλά στους ανθρωπους με ανεπτυγμένο αισθητικό κριτήριο φαντάζει ως μια καρικατούρα που μόνο το ασταμάτητο γέλιο μπορεί να προκαλέσει.

    Δεν είμαι απο αυτούς που πιστευουν οτι οι Κυρίαρχες γυναίκες είναι ενα παραμύθι δημιούργημα της φαντασίας των υποτακτικών,αλλά σίγουρα αν υπάρχουν δεν έχουν καμμιά σχέση με έξαλλες ξανθιές...
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

    το έπιασα!
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Επανάληψις μήτηρ ...

    Καλή επιτυχία doulos
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    κοιτα να δεις που μεχρι να βρεθειτε θα εχεις παθει τιποτα απο το αγχος σου...
    ( χτυπα ξυλο)


    απο Μενα καλη τυχη .......
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Το καλύτερο αγχολυτικό είναι ο παρακάτω διάλογος.

     
  9. doulos

    doulos Regular Member

    τα τηλέφωνα κλειστά  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    χεστους!
     
  11. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    Μάλλον πλάκα μυρίζει.. γνώμη μου να μην ασχοληθείς αν στην επόμενη προσπάθεια.. δεν έχεις ανταπόκριση.

    Καλή τύχη σε ό,τι και αν γίνει.
     
  12. Zondag

    Zondag Regular Member

    Αν είναι πλάκα είναι πολύ κακόγουστη και δείχνει πολύ μεγαλη φτήνια...Αγνόησε τους...στήν απίθανη περίπτωση που τρέχει κάτι αλλο θα επικοινωνήσουν ο ίδιοι μαζί σου.