Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

έχω καιρο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 25 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Worrion

    Worrion Regular Member

    σύμφωνw. ιδιαιτερα με τα δυο τελευταία. k μου άρεσε η φράσσει το ότι θα σκεφτεί ο άλλος για σένα δεν αλλάζει αυτό που είσαι! 
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δεν εχω ξαναδιαβασει τα posts σου φιλαράκο αλλα μπορεις να με διαφωτησεις λιγο για τον τρόπο που γράφεις; στην αρχη μπερδεύτηκα λίγο μετα γέλασα και μετα μπερδεύτηκα παραπάνω. νομιζα δηλαδη οτι γινεται καταλάθος αλλα μετα καταλαβα οτι αυτο είναι αδύνατο.
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    ποιο να γίνετε καταλάθος?!
     
  4. Worrion

    Worrion Regular Member

    θα μου λύσεις αυτή την απορία?!
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    (από οσο θυμάμαι από κάτι σκόρπια μαθήματα)οι ανορθόγραφοι, όταν δεν ξέρουν πως γράφεται μια λέξη, συνήθως χρησιμοποιούν τα πιο απλά σύμφωνα και φωνήεντα. το "ο" αντί του "ω", το "η" αντί του "οι" κ.ο.κ.

    η λέξη "φράση" π.χ. δεν είναι και πολύ πιθανό να γραφτεί ως "φρασσει" από άγνοια.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Χαχαχα. Κι εγώ παρόμοιες ιδέες είχα όταν κάποιος Μάστερ μου ζήτησε πριν καναδυό χρόνια να του "ανοίκω".

    Μετά ήρθα αντιμέτωπη με το "ιππάρχω" και με το "είσαι τέλοια". 
     
  7. Worrion

    Worrion Regular Member

    εδώ πιστεύω ότι δεν κάνουμε μάθημα ορθογραφίας. k εγώ δεν σχολίασα κανένα σας είτε αρνητικά είτε θετικά. ξέρω ότι δεν γνωρίζω καλή ορθογραφία. αλλα δεν είμαι τελείως ανορθόγραφος. θα το πω μια k τελευταία φορα. αυτά που θέλω να γράψω τα γράφω με λατινικούς χαρακτήρες k τα μετατρέπω σε ελληνικούς μέσο ενός site. που το εν λόγο site το έχω βρει από δω μέσα , σε σχετικό θέμα. αυτά. k πιστεύω να μην ξανά ακούσω θέμα για την ορθογραφία!
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    γλυκό μου,εγώ δεν σε σχολίασα αρνητικά.απλά παρέθεσα κάτι που μου ήρθε διαβάζοντας το ποστ του extremούλη. 

    μην απολογείσαι.
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Κι εμένα δεν με πειράζει καθόλου που είσαι "κάπως" ανορθόγραφος. 

    Και συμφωνώ με τη Georgia ότι είσαι γλυκούλης. 
     
  10. Worrion

    Worrion Regular Member

    τώρα με κάνετε k κοκκινίζω. θέλω να σας πω ότι δεν είναι προσωπικό. στην αρχή ειδικά που γράφτηκα στο site, με σνόμπαραν κάποιοι για την ορθογραφία μου. k είπα να ξεκαθαρίσω μια k καλή την όλοι κατάσταση. όσο για το γλυκούλης σας ευχαριστώ k σας το ανταποδίδω! ! ! εσείς είστε σκέτη ζάχαρη . . . 
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    οκ με καλυψες. δεν ημουν σιγουρος οτι υπαρχει τετοιο site. αλλα είδα να χρησιμοποιεις τους τόνους μια χαρά αλλα να μην γραφεις το ωμεγα, και μου φανηκε πολυ δυσκολο να αλλαζεις συνεχεια το πληκτρολόγιο απο ελληνικα σε αγγλικα, και φυσικα αυτο το φράσσει με αποτελειωσε. και σου μιλαω εγω ενας απο τους πιο ανορθόγραφους του φόρουμ. δωσε μας τωρα και το site που κανει αυτη την απίστευτη δουλειά.
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: έχω καιρο!

    Σκοπεύεις να το χρησιμοποιήσεις?