Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

έχω καιρο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 25 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Worrion

    Worrion Regular Member

    Re: Απάντηση: έχω καιρο!

    με το "αλλα τι" τι εννοείς? μάλλον τι θέλεις να πεις?   
     
  2. Απάντηση: Re: Απάντηση: έχω καιρο!

    Αλλά; Τι;
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

  4. Worrion

    Worrion Regular Member

  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    μπαινω που λετε σημερα πρωι πρωι ....... χρονια πολλα παιδάκια ......... και βλεπω στο introduce yourself ενα νημα με τιτλο " Οσρςό κΰζδϋι οξηδπΰβθς δπσγ... ". το κάνω copy μην το χασω και παω να δω ποιος ειναι αυτος που θα με κανει να ξεκολησω απο αυτο το νημα (αυτο που λεμε μπουρδες τοσες μερες) αλλα τελικα το νημα με μια απαντηση μονο απο τον ρικαρδο, ειχε μετακινηθει. λυπαμαι , θα μεινω κι αλλο.....
     
  6. Worrion

    Worrion Regular Member

    με έχεις καταμπερδέψει! 
     
  7. Απάντηση: έχω καιρο!

    Βγήκε αρκετά εκτός από το θέμα σου η συζήτηση, χωρίς να βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω... Σκεφτόμουν το ίδιο με τον Ηλία, αλλά μετά με μπέρδεψες... Αλλά, τελικα, πρέπει να ερμηνεύσεις τις επιθυμίες σου; Εξάλλου, οι επιθυμίες των ανθρώπων είναι σαν τις μέρες. Η μια φεύγει, η άλλη έρχεται...
     
  8. Worrion

    Worrion Regular Member

    Re: Απάντηση: έχω καιρο!

    ναι. δεν λέω όχι. αλλα πολλές επιθυμίες για να φύγουν πρέπει να εκπληρωθούν. δεν φεύγουν απλά σαν τις μέρες. όπου σε μπέρδεψα k ότι απορία έχεις ρωτάμε. 
     
  9. Απάντηση: Re: Απάντηση: έχω καιρο!

    Οπότε... σου εύχομαι να έχεις μια καλή χρονιά και να πραγματοποιήσεις τις επιθυμίες σου...  
     
  10. Worrion

    Worrion Regular Member

    σε ευχάριστω παρα πολλή. το ίδιο εύχομαι k για σένα! 
     
  11. Worrion

    Worrion Regular Member

  12. Απάντηση: Re: έχω καιρο!

    Τίποτα..... Ησυχία....