Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αγάπη και πόνος-προσωπική προσέγγιση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 17 Ιανουαρίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Σε ρωτάει ο άλλος που σε αγαπάει αν θέλεις να γαμηθείτε από τον κώλο....
    εσύ αν και τον αγαπάς, του λες όχι, επειδή πονάς αφόρητα...
    πως μπορεί η αγάπη σου γι αυτόν να σε κάνει να νικήσεις τον πόνο? φυσικά και μπορεί....
    αν υπάρχει αγάπη κι από την δική του πλευρά, θα γίνει εφικτό σε εύθετο χρόνο και θα το απολαύσεις...
    αν σε πιέσει να το κάνεις και δεν το γουστάρεις θα το δεις σαν βιασμό...
    και θα το κουβαλάς τραυματικά σε όλη σου την ζωή....

    Νιώθω τυχερή που έγινε μ΄αγάπη...
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    πφφφφφφφφ.....
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Πωωωω τιμουπε τώρα, το είχα γράψει σε ένα νήμα παλιά και έφαγα πολυ κράξιμο, πόσο δίκιο είχε.( ήμουν.. ''τόσοδούλι'')
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Με ρώτησε κάποια κάποτε, αν θα ήθελα να την γαμήσω απ' τον κώλο...
    Που ήταν παρθένος και κλειστός αρκετά...
    Της είχα απαντήσει ότι μου ήταν αδιάφορο... και ότι δεν με χάλαγε...
    Μετά μου ζήτησε να έκανα μαζί της κάτι που θα με χαλούσε...οτιδήποτε...και ας της έκανε κακό...
    Γιατί ήθελε να νιώσει την αγάπη μου...
    Εγώ της είπα ότι αγάπη για κείνη δεν ένιωθα και με χαλούσε που της το έλεγα...
    Μετά ντύθηκα στα καπάκια κι έφυγα...Χαλασμένος...
    Μου έστειλε μήνυμα...Μπορεί να μην με αγαπάς πολύ...αλλά λιγάκι σίγουρα...Σ' ευχαριστώ που χαλάστηκες για μένα...
    Δεν με ξαναείδε ποτέ της, ούτε με ξανάκουσε...
    Σιχαίνομαι να με ωθούν σε σημείο, που να γίνομαι μαλάκας του κεράτα...
    Εκεί με μισώ...και πονάω γι' αυτό...Και εκείνες τις φορές που με μίσησα...τις κουβαλάω μέσα μου...
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Σας αγαπάμε εμείς οι νέοι εσάς τους παλιούς, ανεξαρτήτως ηλικίας, μιας και μπορείτε να μας διαφωτίσετε με την πολύτιμη γνώση και εμπειρία σας....
    και εσάς προσωπικά @sorriso solare που μας τα θυμίζετε και άλλους υπέροχους συμφορουμίτες...
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εγω ποτε δεν το ειδα ετσι, παρολο που εχω ακουσει πολλους να το λενε αυτο. δεν στερευει αυτο. απλα πρεπει να ξερεις οτι αν τελειωσει θα εχει πονο για κανα χρονο...
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    ναι, γιατί κάθε φορά σκληραίνεις και λίγο περισσότερο....άρα πρέπει να πας και λίγο πιο βαθιά....
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καβλώνω!.... ο μαζοχισμός μου είναι σε έξαρση το είπαμε; 
     
  9. @brenda πωπω πάλιωσα κι εγώ; Αλλά δεν μεγάλωσα πολύ, μη μου μιλάς σε παρακαλώ στον πληθυντικό  
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    μια επίμονη σταγόνα νερού ανοίγει τρύπα σε μια πέτρα....άρα μπορεί ο άνθρωπος με αγάπη να ξεπεράσει τον πόνο? μπορεί με τον πόνο να ξεπεράσει την αγάπη?
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Ο πληθυντικός είναι για μένα ευγένειας και όχι υποταγής...γιατί και στην υποταγή χωράει ευγένεια...